60002 Gray, Kenneth R. (Antioch) BS  Marketing
60002 Otter, Timothy R. (Antioch) BS  Automotive Technology
60002 Spokas, Alexa (Antioch) BS  Accounting
60004 Demidzic, Toby (Arlington Heights) BA  Music
60004 Niehoff, Sarah M. (Arlington Heights) BS  Zoology
60004 Spivakova, Valeria (Arlington Heights) BS  Dental Hygiene
60007 Fraider Jr., Ronald J. (Elk Grove Village) BS  Public Safety Management
60007 Just, Mathew M. (Elk Grove Village) BS  Aviation Technologies
60008 Lee, Ysabel H. (Rolling Meadows) BA  Psychology
60008 Niersbach, Katie M. (Rolling Meadows) BS  Sport Administration
60008 Wysocki, Alexander (Rolling Meadows) BS  Automotive Technology
60012 Laster, Jenna A. (Crystal Lake) BS  Accounting
60013 Bethers, Natalie A. (Cary) BS  Exercise Science
60013 Mcdade, Alyssa C. (Cary) BA  Psychology
60014 Belmonte, Skyler K. (Crystal Lake) BS  Elementary Education
60014 Carlson, Nicollette G. (Village Of Lakewood) BS  Radiologic Sciences
60014 Sheridan, Savannah C. (Crystal Lake) BS  University Studies
60015 Gould, Noah (Deerfield) BA  Radio, Television, and Digital Media
60015 Kuzanga, Katalina R. (Deerfield) BS  Biological Sciences
60018 Alonzi, Anthony (Des Plaines) BS  Geography and Environmental Resources
60018 Brookman, James R. (Des Plaines) BS  Public Safety Management
60018 Johnson, Alan H. (Des Plaines) BS  Aviation Technologies
60020 Casebolt, Brooklyn K. (Fox Lake) BS  Special Education
60020 Winters, Sophia L. (Fox Lake) BS  Social Work
60021 Magnone, Adrianna E. (Fox River Grove) BS  Social Work
60025 Fredricksen, Cooper H. (Glenview) BS  Social Work
60030 Donovan, Elaine E. (Grayslake) BS  Elementary Education
60030 Lucarelli, Michael A. (Gages Lake) BS  Zoology
60030 Miller, Jack I. (Third Lake) BFA  Art
60030 Miller, Jenifer L. (Grayslake) BS  Special Education
60030 Ostick, Eric E. (Grayslake) BS  Zoology
60030 Taylor, Josie A. (Grayslake) MS  Geography and Environmental Resources
60030 Yunker, Isabel A. (Grayslake) BS  Microbiology
60031 Becker, Rachel A. (Gurnee) BS  Elementary Education
60031 Cinquegrani, Veronica I. (Gurnee) BS  Elementary Education
60031 Lopez, Anthony O. (Gurnee) BS  Management
60031 Piper, Matthew C. (Gurnee) BS  Electronic Systems Technologies
60031 Rose, Madeline M. (Gurnee) BS  Special Education
60035 Tripple, Westin R. (Highland Park) BA  Criminology and Criminal Justice
60041 Osorio, Xochitl J. (Ingleside) BS  Dental Hygiene
60044 Kerouac, Theresa L. (Lake Bluff) BS  Aviation Management
60046 Donovan, Erin (Lake Villa) BS  Special Education
60046 Momcilovic, Nicole (Lake Villa) BA  Criminology and Criminal Justice
60046 Muhammad, Waqar (Lake Villa) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60046 Sievers, Zachary D. (Lake Villa) BS  Workforce Education and Development
60046 Snyder, Samantha (Lake Villa) BS  Accounting
60047 Bonilla Jr., Hector J. (Lake Zurich) BS  Accounting
60047 Bott, Maya L. (Kildeer) BS  Aviation Technologies
60047 DiCosola, Anne-Marie C. (Lake Zurich) PHD  Anthropology
60047 Nicol, Ben (Kildeer) BS  Automotive Technology
60048 Trobaugh, Mindy J. (Libertyville) BS  Workforce Education and Development
60050 DeWitt, Jacob E. (Mc Henry) BA  Economics
60050 Kochan, Walter J. (Mc Henry) BS  Health Care Management
60050 Lopez, Emma (Mc Henry) BS  Elementary Education
60050 Losson, Breanna L. (Mc Henry) BS  Special Education
60050 Tonyan Jr., Daniel (Mc Henry) BS  Civil Engineering
60050 Ulloa, Christopher P. (Mccullom Lake) BS  Biological Sciences
60050 Wiegman, Margaret D. (Mc Henry) BS  Elementary Education
60050 Willingham, Anne E. (Mc Henry) BS  Elementary Education
60051 Kush, Nicholas F. (Mc Henry) BS  Aviation Management
60051 Logar, Kendra L. (Mc Henry) BS  Elementary Education
60053 Bele, Ruxandra (Morton Grove) BS  Accounting
60056 Jorgenson, Erik J. (Mount Prospect) BS  Automotive Technology
60056 O'Donnell, Brooke A. (Mount Prospect) BS  Social Work
60056 Sanchez, Ginger N. (Mount Prospect) BS  Dental Hygiene
60056 Sipko, Charles J. (Mount Prospect) BS  Accounting
60056 Ziecina, Alexander (Mount Prospect) BS  Automotive Technology
60060 Carlson-Gaimari, Justin S. (Mundelein) BS  Finance
60060 De La Cruz Rodriguez, Hector D. (Mundelein) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60060 Garcia, Yianet (Mundelein) BS  Elementary Education
60060 Hollander, Nicholas J. (Mundelein) BS  Information Systems Technologies
60060 Morales, Carina (Mundelein) MSW  Social Work
60060 Pawlicki, Kristina A. (Mundelein) BS  Special Education
60061 Legorreta, Edson E. (Vernon Hills) BS  Accounting
60061 Sullivan Jr., Raymond C. (Vernon Hills) BS  Journalism
60062 Weinstein, Alexis R. (Northbrook) BS  University Studies
60067 Ammelounx, Marc B. (Inverness) BS  Automotive Technology
60067 Grudt, Michael A. (Palatine) BS  Automotive Technology
60067 Pawlak, Rodney L. (Palatine) BA  Radio-Television
60067 Walsh, Amber S. (Palatine) BS  Zoology
60068 Fox, Peter J. (Park Ridge) MSED  Recreation Professions
60068 Hajiharis, Maria F. (Park Ridge) BS  Biological Sciences
60068 Voris, Gavin R. (Park Ridge) AAS  Aviation Flight
60068 Voris, Gavin R. (Park Ridge) BS  Aviation Management
60070 Broms, Bill H. (Prospect Heights) BS  Architectural Studies
60070 Ramsey, Brendan M. (Prospect Heights) BS  Automotive Technology
60070 Yoshino, Nicole M. (Prospect Heights) BS  Dental Hygiene
60073 Alfaro, Elizabeth (Round Lake Beach) BS  Special Education
60073 Celis, Mariana (Round Lake Beach) BS  Elementary Education
60073 Falcon, Estefani A. (Hainesville) BS  Special Education
60073 Hernandez, Jaqueline (Round Lake) BS  Special Education
60073 Retzke, Jessica L. (Round Lake Beach) BS  Special Education
60074 Abbink, Justin W. (Palatine) BS  Accounting
60074 Azadi, Rajveer (Palatine) BS  Social Work
60074 Danielson, Matthew R. (Palatine) BS  Aviation Management
60074 Griffin, Cordell L. (Palatine) BS  Automotive Technology
60077 Armstrong, Eboni M. (Skokie) BS  Accounting
60083 Medina Jr., Mario (Wadsworth) BS  Accounting
60084 Seiwerth, Alexis N. (Wauconda) BS  Elementary Education
60085 Gutierrez Jr., Alejandro (Waukegan) BS  Automotive Technology
60085 Lobo, Daniel A. (Waukegan) BS  Marketing
60085 Mendez, Thyara K. (Waukegan) BA  Psychology
60085 Murillo, Jesus (Waukegan) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60085 Serrano Jr., Jose I. (Waukegan) BS  Management
60087 Santana, Joselin A. (Waukegan) BS  Workforce Education and Development
60087 Schmidtbauer, Cheyenne (Waukegan) BS  Elementary Education
60089 Barrientos, Albert D. (Vernon Hills) BS  Electronic Systems Technologies
60089 Johns, Thomas A. (Buffalo Grove) BS  Forestry
60089 Komie, Robin M. (Buffalo Grove) BS  Journalism
60090 Luebke, Ryan J. (Wheeling) BS  Automotive Technology
60096 Jassoy, Aryssa (Winthrop Harbor) BS  Elementary Education
60098 Gardner, Christina M. (Woodstock) BS  Special Education
60098 Kucharski, Justin C. (Woodstock) BS  Automotive Technology
60099 Adams, Margaret (Zion) BS  Special Education
60101 Chowdhury, Rifah T. (Addison) BA  Criminology and Criminal Justice
60102 Mertes, Samantha R. (Algonquin) BS  Social Work
60102 Puccini, Fabio (Lake In The Hills) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60102 Svec, Shane M. (Algonquin) BS  Accounting
60103 Barsalona, Mark (Bartlett) BS  Automotive Technology
60103 Laffrey, Mark E. (Bartlett) BS  Fire Service Management
60103 Loverher, Anthony J. (Bartlett) BS  Architectural Studies
60103 Peebles, Sean M. (Bartlett) BA  History
60107 Sojda, Nicole (Streamwood) BS  Marketing
60108 Furlow, Sean P. (Bloomingdale) BA  Criminology and Criminal Justice
60110 Hamlin, Gerald A. (Carpentersville) BS  Computer Science
60110 Perez, Rachel M. (Carpentersville) BS  Accounting
60110 Roimiser, Alyssa T. (Carpentersville) BS  Communication Studies
60115 Hommema, Alex (DeKalb) BS  Automotive Technology
60115 Hudspeth, Randal (DeKalb) BS  Agricultural Systems and Education
60118 Large, Noah H. (West Dundee) BS  Recreation
60118 Martinez, Lexie G. (Sleepy Hollow) BA  Computer Science
60119 Evans, Jakob (Elburn) BS  Automotive Technology
60120 Pollards, Marcellous (Elgin) BS  Social Work
60123 Banks, Eric (Elgin) BS  Social Work
60123 Brictson, Benjamin K. (Elgin) BS  Automotive Technology
60123 Macrito, Michelle A. (Elgin) BA  Theater
60126 Peterson, Camille M. (Elmhurst) BS  Dental Hygiene
60131 Chagolla, Victor M. (Franklin Park) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60133 Foreman III, Bennie M. (Hanover Park) BA  Economics
60133 Sorto, Jamie M. (Hanover Park) BS  Accounting
60133 Ulber, Chyanne Q. (Hanover Park) BS  Special Education
60134 Fossali, Michael T. (Geneva) BS  Sport Administration
60134 Herrera, John M. (Geneva) BA  Criminology and Criminal Justice
60134 McCormick, Michael T. (Geneva) BS  Management
60134 Mercado Jr., Sergio M. (Geneva) BA  Psychology
60134 Seno, Spencer D. (Geneva) BS  Automotive Technology
60135 Benzinger, Scott W. (Genoa) BS  Chemistry
60135 Kurpius, Jessica A. (Genoa) BS  Civil Engineering
60137 Lezza, Nicholas F. (Glen Ellyn) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60139 Flores, Antonio (Glendale Heights) BS  Mechanical Engineering
60139 Guzman, Esmeralda (Glendale Heights) MSW  Social Work
60140 Schumacher, Justin (Pingree Grove) BS  Automotive Technology
60140 White, Alexander H. (Hampshire) BS  Civil Engineering
60142 Vogt, Brandi N. (Huntley) BS  Public Health
60143 Boryszewski, Jake G. (Itasca) BS  Automotive Technology
60152 Temple, Brandon (Marengo) BS  Architectural Studies
60152 Westmoreland, Charlotte K. (Marengo) BS  Exercise Science
60153 Ireland, Daryah M. (Maywood) BS  Management
60153 Lopez, Jorge L. (Maywood) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60153 Williams, Jade F. (Maywood) BA  Psychology
60156 Cortopassi, Kevin L. (Lake In The Hills) BS  Architectural Studies
60156 Nord, Jarred M. (Lake In The Hills) BS  Computer Science
60156 Vanderweel, Matthew D. (Lake In The Hills) BS  Public Safety Management
60156 Walmsley, Braiden P. (Lake In The Hills) BA  Cinema and Photography
60160 Maldonado, Julyette (Melrose Park) BS  Dental Hygiene
60163 Vega, Priscilla (Berkeley) BS  Social Work
60164 Martinez, Hugo (Northlake) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60164 Urbaniak, Zachary J. (Northlake) BS  Aviation Technologies
60172 Gehring, Sarah B. (Roselle) BS  Radiologic Sciences
60172 Stepien, Eryk J. (Roselle) BS  University Studies
60174 Murphy, Olivia M. (Saint Charles) BS  Elementary Education
60174 Page, Marguerite M. (Saint Charles) PHD  Mass Communication and Media Arts
60177 Flores, Raul D. (South Elgin) BS  Zoology
60178 Qualls, Aelis G. (Sycamore) BS  Exercise Science
60181 Allen, Owen R. (Villa Park) BS  Aviation Management
60185 Bundy, Rose S. (West Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60185 Delamater, Peter R. (West Chicago) BFA  Art
60187 Swihart, Ethan D. (Wheaton) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60188 Jablonski, Aleksander (Carol Stream) BS  Aviation Technologies
60189 Granger, Conor (Wheaton) BS  Forestry
60190 Malay, Jacob A. (Winfield) BS  Aviation Management
60191 Leistikow, Thomas J. (Wood Dale) BS  Electronic Systems Technologies
60192 Cornelissen, Robyn (Hoffman Estates) BS  Workforce Education and Development
60192 Ekwonwa, Odinaka O. (Hoffman Estates) MPH  Community Health Education
60192 Pegues, Hayden (Hoffman Estates) BS  Aviation Management
60193 Hauser, Mark J. (Schaumburg) BS  Automotive Technology
60193 Rutherford, Dean R. (Schaumburg) BS  Mechanical Engineering
60193 Warner, Nolan S. (Schaumburg) BS  Information Systems Technologies
60194 Ashraf, Shereen (Schaumburg) BS  Accounting
60194 Wahlen, Evan D. (Schaumburg) BFA  Art
60201 Miller, Brandon (Evanston) BS  Sport Administration
60202 Davis, Quran T. (Evanston) BS  Sport Administration
60302 Chumbipuma Pareja, Nadia (Oak Park) JD  Law
60304 Beese, Jennifer (Oak Park) MS  Radiologic Sciences
60305 Mercado, Marc P. (River Forest) JD  Law
60402 Arteaga, Elizardo (Berwyn) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60402 Covarrubias, Brianna M. (Berwyn) BS  Health Care Management
60402 Pennington, Kameron K. (Berwyn) BS  Aviation Technologies
60403 Gutierrez, Vanessa (Crest Hill) MS  Communication Disorders and Sciences
60404 Smith, Heather L. (Shorewood) BS  Animal Science
60404 Volpe, Collin T. (Shorewood) BS  Automotive Technology
60409 Barnes, Adonis J. (Calumet City) BS  Mechanical Engineering
60409 Mansour, Manar A. (Calumet City) BS  Dental Hygiene
60409 Turton, John O. (Calumet City) BS  Mechanical Engineering
60411 Haynes McNary, Tori A. (Chicago Heights) BA  Psychology
60411 Salami, David O. (Sauk Village) MS  Biological Sciences
60411 Salmon Jr., Dwayne (Sauk Village) BS  Aviation Technologies
60415 Bernard, Whitnie C. (Chicago Ridge) BA  Sociology
60415 Dryier, Lexi (Chicago Ridge) BS  Social Work
60416 Schwier, Hannah (Coal City) BS  Zoology
60417 Lisota, Megan R. (Crete) BFA  Art
60417 Mlakar, Audrey M. (Crete) MS  Communication Disorders and Sciences
60419 Edwards, Tishauna L. (Dolton) MPH  Community Health Education
60419 Galloway, Jaylen J. (Dolton) BS  Information Systems Technologies
60422 Brown, Daniel (Flossmoor) BS  Automotive Technology
60422 Nelson, Damonte R. (Flossmoor) BA  Cinema and Photography
60422 Warren, Paris C. (Flossmoor) BS  Exercise Science
60422 Washington, Tyler P. (Flossmoor) BS  Behavior Analysis and Therapy
60423 Biel, Jessica K. (Frankfort) BS  Radiologic Sciences
60423 Hoover, Andrea E. (Frankfort) BS  Dental Hygiene
60423 Maiberger, Sina M. (Frankfort) BS  Fashion Design and Merchandising
60423 Willson, Clayton M. (Frankfort) BS  Management
60423 Zralka, Michelle (Frankfort) BA  Psychology
60424 Ferrari, Marlana J. (Gardner) BS  Mechanical Engineering
60425 Blocker, Amanda M. (Glenwood) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
60425 McMurray, Kaleb N. (Glenwood) BS  Civil Engineering
60429 Banks, Abriana L. (Hazel Crest) BA  Psychology
60430 McCauley, Collin P. (Homewood) BS  Automotive Technology
60430 Moore, Thomas E. (Homewood) BS  Automotive Technology
60431 Coker, Gerald R. (Joliet) BS  Accounting
60431 Keck, Kyle E. (Joliet) BS  Automotive Technology
60431 Zasada, Ariana M. (Joliet) BS  Special Education
60435 Carlisle, Charlie A. (Joliet) BS  Radiologic Sciences
60435 Kelly, Gavin R. (Joliet) BS  Forestry
60435 Trogdon, Nathan C. (Joliet) BS  Aviation Technologies
60435 Volling, Gretchen A. (Joliet) BS  Computer Engineering
60439 Efein, Nour (Lemont) BS  Architectural Studies
60439 Hagen, Sarah M. (Lemont) BS  Physics
60440 Erman, Nathan (Bolingbrook) BS  Automotive Technology
60440 Givens, Sadie M. (Bolingbrook) BS  Animal Science
60440 Morris, Shariah D. (Bolingbrook) BS  Elementary Education
60441 Gonzalez, Christian A. (Lockport) BS  Zoology
60441 O'Donnell, Erin K. (Lockport) BS  Dental Hygiene
60442 Schroeder, Vincent M. (Manhattan) BS  Technical Resource Management
60442 Zacek, Alex (Manhattan) BS  Automotive Technology
60443 Smith, Mickil (Matteson) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60445 Blackwell, Naya M. (Midlothian) BS  Zoology
60445 Bullard, Luke T. (Midlothian) MSED  Kinesiology
60445 Carrano, Samantha J. (Midlothian) BS  Fashion Design and Merchandising
60445 Garza, Alyssa M. (Midlothian) BS  Special Education
60446 Delaney, Ceili M. (Romeoville) BS  Zoology
60446 Martinez, Stephanie M. (Romeoville) BS  Social Work
60446 Sohail, Maryam (Romeoville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60446 Teschke, Jonathan B. (Romeoville) BFA  Art
60447 Byland, Tyler J. (Minooka) BS  Social Work
60447 Dunn, Erin R. (Minooka) BA  Sociology
60448 Faber, Bailey C. (Mokena) BS  Dental Hygiene
60448 Marmo, Kevin J. (Mokena) BS  Biological Sciences
60448 Radomski, George S. (Mokena) MPAD  Public Administration
60449 Sheehan, Cameron (Monee) BS  Finance
60449 Stroz, David (Monee) BS  Biological Sciences
60450 Gile, Eli J. (Morris) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
60450 Jurak, Matthew S. (Morris) BS  Automotive Technology
60450 Jurak, Meghan M. (Morris) BS  Animal Science
60450 Wright, Nicholas A. (Morris) BS  Automotive Technology
60451 Brown, Neal J. (New Lenox) BS  Architectural Studies
60451 Mikoff, Conner J. (New Lenox) BS  Automotive Technology
60451 Watson, Nicholas J. (New Lenox) BS  Public Safety Management
60452 Brandy, Alaysia A. (Oak Forest) BS  Biological Sciences
60453 Cameron, Kailey J. (Oak Lawn) BS  Management
60453 Jennings, Nicholas E. (Oak Lawn) BS  Finance
60453 Kushnerik, Michael R. (Oak Lawn) BS  Automotive Technology
60453 Kushnerik, Michael R. (Oak Lawn) BS  Electrical Engineering
60455 Binger Jr., Scott W. (Bridgeview) BS  Zoology
60462 Votteler, John (Orland Park) BS  Public Safety Management
60466 Adelakun, Olatoyosi J. (Park Forest) BA  Psychology
60466 Hubbard, Nelida A. (Park Forest) BA  University Studies
60466 Lacy, Desiree D. (Park Forest) MSW  Social Work
60466 Williams, Zequita D. (Park Forest) BS  University Studies
60468 Taylor, Derrick A. (Peotone) BS  Agricultural Systems and Education
60471 Darkey, Moses L. (Richton Park) MS  Biological Sciences
60471 Jackson, Jared J. (Richton Park) BA  Radio, Television, and Digital Media
60471 Thomas-Anderson, Destenii P. (Richton Park) MHI  Health Informatics
60472 Lockett, Lauryn T. (Robbins) BA  Criminology and Criminal Justice
60473 Wilkerson, Brian S. (South Holland) MHI  Health Informatics
60477 Roberts, Cody J. (Tinley Park) BS  Social Work
60481 Lapinsky, Stephen A. (Wilmington) BS  Automotive Technology
60481 Mumma, Troy W. (Wilmington) BS  Architectural Studies
60481 Ridgley, Zachary (Custer Park) BA  Cinema and Photography
60484 Bates, Danielle P. (University Park) MSW  Social Work
60502 Duran, Cristobal (Aurora) BS  Automotive Technology
60503 Iacono, David (Aurora) MSED  Higher Education
60503 Mieritz, Rachel C. (Aurora) BS  Civil Engineering
60504 Stellmach, Haley A. (Aurora) BS  Microbiology
60504 Witchie, Cailey L. (Aurora) BS  Public Health
60505 Stephens, Justin A. (Aurora) MSED  Higher Education
60505 Torres, Jonathan (Aurora) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60505 Vazquez, Josue (Aurora) BS  Automotive Technology
60506 Head, Griffin M. (Aurora) BS  Information Systems Technologies
60506 Hoskinson, Emily A. (Aurora) BFA  Art
60506 Politowicz, Spencer C. (Aurora) BS  Automotive Technology
60506 Trotti, Taylor J. (Aurora) BS  Automotive Technology
60510 Cervantes, Carlos O. (Batavia) BS  Aviation Technologies
60510 Tollios, Evan A. (Batavia) BS  Automotive Technology
60513 Huffman, Jordan T. (Brookfield) BS  Automotive Technology
60515 Tallon, Makenna L. (Downers Grove) BS  Zoology
60516 Ebersold, Sam (Downers Grove) BS  Communication Studies
60516 Gard, Kirsten L. (Downers Grove) BS  Geography and Environmental Resources
60516 Millbrandt, Matthew G. (Downers Grove) BS  Communication Studies
60516 Piller, Brian M. (Downers Grove) BFA  Art
60516 Wong, Frankie K. (Downers Grove) BS  Public Safety Management
60517 Agyeman, Kwabena A. (Woodridge) MPH  Community Health Education
60517 Garland, Jacob E. (Woodridge) BS  Special Education
60517 Kasperski, Alexis M. (Woodridge) BA  Criminology and Criminal Justice
60525 Gay, Michael C. (La Grange) BS  Public Safety Management
60525 Velisaris, Christopher N. (La Grange) BS  Health Care Management
60538 Farias-Diaz, Erika (Montgomery) BS  Communication Studies
60538 Johnson, David M. (Montgomery) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60538 Little, Jacob H. (Montgomery) BS  Automotive Technology
60538 Sullivan, Stanley K. (Montgomery) BA  Political Science
60540 Diulus, Connor J. (Naperville) BS  Marketing
60543 Ayers, Kathryn A. (Oswego) BS  Zoology
60543 Brown, Travis T. (Oswego) BA  Psychology
60543 Sinnott, Erin L. (Oswego) MSED  Kinesiology
60543 Veseli, Adrian C. (Oswego) BS  Finance
60543 Zuardo, Collin A. (Oswego) BS  Health Care Management
60545 Benson, William E. (Plano) BS  Civil Engineering
60545 Krotz, Jacob A. (Plano) BS  Exercise Science
60546 Barragan, Angelica (Riverside) BS  Communication Disorders and Sciences
60548 Konopka, Adam L. (Sandwich) BS  Animal Science
60553 Suddeth, Cody T. (Steward) BS  Agricultural Systems and Education
60555 Alvarez, Rafael (Warrenville) BS  Automotive Technology
60555 Dina, Andrew (Warrenville) BS  Public Safety Management
60559 Browne, Austin J. (Westmont) BM  Music
60559 Saakoe, Sonbawiera (Westmont) BS  Automotive Technology
60560 Fisher, Aubrey P. (Yorkville) BS  Zoology
60560 Staniszewski, Brittany L. (Yorkville) BS  Hospitality, Tourism, and Event Management
60561 Murphy, Austin P. (Darien) BS  Automotive Technology
60563 McSkimming, Daniel K. (Naperville) MBA  Business Administration
60564 Javorovac, Armina (Naperville) BA  Psychology
60564 LaFortune, Emma M. (Naperville) BFA  Art
60564 Lane, Skye J. (Naperville) BS  Animal Science
60564 Stromidlo, Alexandra A. (Naperville) MSW  Social Work
60564 Walsh, Nicholas C. (Naperville) BS  Automotive Technology
60565 Hajtman, Tamas (Naperville) BS  Electrical Engineering
60565 Schmidt, Richard (Naperville) BS  University Studies
60565 Stern, Michael M. (Naperville) BS  Electrical Engineering
60565 Young, Shawn D. (Naperville) BS  Mechanical Engineering
60586 Costa, Michael (Plainfield) BS  Public Safety Management
60586 Cutroni, Xante P. (Plainfield) BA  Psychology
60608 Rios, Paul (Chicago) BS  Mechanical Engineering
60609 Davis, Deidra D. (Chicago) BA  Psychology
60613 Gajewski, Nicholas J. (Chicago) BS  Accounting
60614 Murphy, Brittany B. (Chicago) BS  Journalism
60614 Shappell, Samuel R. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60615 Daniels, Derek R. (Chicago) BA  Music
60615 Green, Tatiana V. (Chicago) MS  Communication Disorders and Sciences
60615 Hunley, LaRoyale M. (Chicago) BS  Management
60616 Guan, Alice (Chicago) BA  Cinema and Photography
60618 Garcia, Claudia N. (Chicago) BS  Radiologic Sciences
60618 Rodriguez, Tatiyana A. (Chicago) MPAD  Public Administration
60618 Rodriguez, Tatiyana A. (Chicago) JD  Law
60619 Darby, Kyala L. (Chicago) BS  Management
60619 Drummond, Shanice T. (Chicago) BS  Recreation Professions
60619 Johnson, Jason A. (Chicago) BA  Psychology
60619 Miranda, Andrea A. (Chicago) BS  Dental Hygiene
60620 Addison, Nyah D. (Chicago) BS  Management
60620 Mohorn, Yori S. (Chicago) BA  Psychology
60620 Myles, Kiera A. (Chicago) BA  Psychology
60620 Pitts-McCoy, Antuan M. (Chicago) BS  Computer Engineering
60623 Ramirez, Cynthia (Chicago) MSW  Social Work
60623 Streeter, Rochelle L. (Chicago) BS  University Studies
60626 Cadet, Rachel (Chicago) BFA  Art
60628 Brooks, Alexis C. (Chicago) BS  Social Work
60628 Higgins, Kyla A. (Chicago) BA  Africana Studies
60629 Eichelburger, Brandon J. (Chicago) BS  Accounting
60629 Hudson, Joslyn (Chicago) MSW  Social Work
60629 Lopez, Aleyda W. (Chicago) MS  Communication Disorders and Sciences
60629 Morris, Deneen F. (Chicago) BA  Psychology
60629 Randle, Ariel L. (Chicago) AAS  Radiologic Sciences
60629 Zayas, Raul (Chicago) BS  Mechanical Engineering
60630 Buck, Matthew (Chicago) BS  Automotive Technology
60630 Butzen, Katlin A. (Chicago) BS  Accounting
60630 Vilchis, Kevin R. (Chicago) BA  Political Science
60631 Doocy, Michael E. (Chicago) BS  Public Safety Management
60631 Pfaller, Emily M. (Chicago) BS  Dental Hygiene
60631 Rangel, Vincent M. (Chicago) BS  Aviation Management
60631 Reyes, Anthony J. (Chicago) BS  Computer Science
60632 Herrera, Marvin A. (Chicago) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60632 Yuivar, Jonathan L. (Chicago) BS  Animal Science
60632 Zavala, Alejandra (Chicago) BS  Social Work
60634 Basbous, Mohammad K. (Chicago) BS  Automotive Technology
60634 Garcia Yanez, Maria F. (Chicago) BA  Psychology
60634 Harris, Marlan (Chicago) MSED  Workforce Education and Development
60634 Hasan, Gabriel J. (Chicago) BS  Aviation Management
60634 Herrera-Larioz, Gabriela (Chicago) BS  Dental Hygiene
60634 Nard, Kiara T. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60634 Perez, Emily E. (Chicago) BS  Radiologic Sciences
60634 Torres, Jailene A. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60637 Davis, Austin A. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60637 Ticer, Aalaiyah R. (Chicago) BS  Civil Engineering
60638 Marousek, Holly L. (Chicago) BS  Marketing
60638 O'Dowd, Jon (Chicago) BS  Public Safety Management
60638 Rodriguez, Krystal (Chicago) BS  Social Work
60640 Alstott, Alison N. (Chicago) MSED  Curriculum and Instruction
60640 Redfeairn, Noah P. (Chicago) AAS  Radiologic Sciences
60640 Salzman, Benjamin (Chicago) BS  Recreation
60641 Schumack, Joseph S. (Chicago) BS  Electrical Engineering
60643 Bell, Cheaney S. (Chicago) BS  Early Childhood
60643 Lyman, Glen P. (Chicago) BS  Public Safety Management
60643 Nance, LaNeal D. (Chicago) BFA  Art
60644 Escue, Devin P. (Chicago) BS  Forestry
60646 Flores, Joel A. (Chicago) BS  Communication Studies
60647 Baillies, Jessiah (Chicago) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60649 Weatherspoon, Daejea S. (Chicago) BA  Psychology
60651 Aguirre, Precious A. (Chicago) MPH  Community Health Education
60651 Hunt, Devin S. (Chicago) BS  University Studies
60652 Allen, Deandre T. (Chicago) BS  Communication Studies
60653 Lee, Darion D. (Chicago) BFA  Art
60655 Leet, Kevin M. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60655 Ramirez, Ismael (Chicago) BS  Automotive Technology
60655 Taylor, Mark (Chicago) BS  Public Safety Management
60656 Alarcon, Erasmo (Chicago) MBA  Business Administration
60660 Daley, Ebun (Chicago) BS  Fashion Design and Merchandising
60660 Stormont, Siubhan S. (Chicago) BA  Theater
60706 Tomzik, Steven L. (Norridge) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60707 Kotarba, David (Elmwood Park) BS  Mechanical Engineering
60707 Neira, Isabel E. (Chicago) BS  Exercise Science
60707 Wiebe, George P. (Elmwood Park) BS  Journalism
60714 Broughton, Cally (Niles) BS  University Studies
60714 Connolly, Daniel J. (Niles) BA  Radio, Television, and Digital Media
60714 Gittings, Christopher A. (Niles) BS  Information Systems Technologies
60803 Rogers, Kyara C. (Alsip) BS  Social Work
60803 Trubitt, Alexis C. (Alsip) BS  Biological Sciences
60804 Trujillo, Cindy (Cicero) BS  Zoology
60805 Demer, Ryan A. (Evergreen Park) BS  Management
60805 Gonzales, Alvin R. (Evergreen Park) PHD  Computer Science
60805 Harper, Taylor S. (Evergreen Park) BA  Radio, Television, and Digital Media
60805 Kornick, Lindsey L. (Evergreen Park) BS  Health Care Management
60805 Ward, Jada T. (Chicago) BA  Political Science
60827 Olaniran, Peniel S. (Riverdale) MS  Biological Sciences
60901 Doris, Sarah A. (Kankakee) BS  Zoology
60901 Eason, Tyjuana (Kankakee) MSW  Social Work
60901 Jackson, Nyja N. (Kankakee) BS  Communication Studies
60921 Weber, Olivia A. (Chatsworth) AAS  Radiologic Sciences
60930 Hebert, Madison M. (Danforth) BS  Chemistry
60930 Schnurr, Peyton G. (Danforth) BFA  Art
60936 Pulley, Caleb J. (Gibson City) BS  Mathematics
60950 Daly, Amber R. (Manteno) BS  Exercise Science
60951 Los, Andrea (Martinton) BS  Accounting
60953 Thomas, Christian M. (Milford) BS  Exercise Science
60957 Carpenter, Nicole M. (Paxton) BS  Mechanical Engineering
60970 Hotaling, Taylor A. (Watseka) BS  Journalism
61008 Kuball, Victoria A. (Belvidere) BA  Cinema and Photography
61010 Reeverts, Ryan (Byron) BS  Agribusiness Economics
61011 Cunningham, Chad L. (Caledonia) BS  Public Safety Management
61014 Fossett, Allison V. (Chadwick) BS  Animal Science
61016 Saint-Germain, Alexandria E. (Cherry Valley) BA  Music
61031 Kleiman, Leah R. (Franklin Grove) BS  Plant Biology
61065 Berndt, Zachary (Poplar Grove) BA  English
61068 Rodriguez, Jake E. (Rochelle) BS  Automotive Technology
61072 Grygiel, Carras Q. (Rockton) BS  Physiology
61072 McCandless, Erin (Rockton) BA  Zoology
61072 Wolters, Tylor (Rockton) BA  Computer Science
61074 Gutierrez, Jacqueline (Savanna) BS  Dental Hygiene
61078 Potempa, Chris K. (Shannon) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
61080 Amenda, Zachary W. (South Beloit) AAS  Aviation Flight
61080 Amenda, Zachary W. (South Beloit) BS  Aviation Management
61080 Ginter, Tana P. (South Beloit) BS  Accounting
61080 Isely, Ian M. (South Beloit) BS  Computer Engineering
61080 Parker, Cassidy M. (South Beloit) BA  Criminology and Criminal Justice
61081 Berogan, Alicia N. (Sterling) BS  Architectural Studies
61081 Engelbarts, Madison (Coleta) BS  Animal Science
61081 Shank, Kennedy P. (Sterling) BS  Dental Hygiene
61102 Hudson, Quentoria A. (Rockford) BS  Exercise Science
61102 Williams, Tiej-Ann E. (Rockford) BA  Cinema and Photography
61103 Fry, Jared S. (Rockford) BS  Automotive Technology
61107 Dudeck, Elizabeth A. (Rockford) BFA  Musical Theater
61108 Anderson, Carley (Rockford) BA  Criminology and Criminal Justice
61108 Eppes, Haley R. (Rockford) BS  Mortuary Science and Funeral Service
61109 Foster, Marcus A. (Rockford) BS  Information Systems Technologies
61109 Gaston, Taylor M. (Rockford) BA  Psychology
61109 Ramey, Catherine R. (Rockford) BS  Elementary Education
61111 Kling, Emily R. (Loves Park) BS  Early Childhood
61114 Molloy, Matt L. (Rockford) BS  Communication Studies
61115 Kounthapanya, Emerald V. (Machesney Park) BS  Zoology
61231 Boelens, Maris L. (Aledo) BS  Exercise Science
61244 Davidson, Daniel (East Moline) BS  Mathematics
61250 Dail, Andrea M. (Erie) BS  Architectural Studies
61264 Sneade, Kyle S. (Milan) BS  Architectural Studies
61265 Ambrosio, Audrey K. (Moline) BA  Psychology
61270 Walsh, Alexandra N. (Morrison) MACC  Accountancy
61283 Fettig, Claire M. (Tampico) BS  Computer Science
61284 Gillispie, Logan (Taylor Ridge) BS  Accounting
61310 Leffelman, Lucas P. (Amboy) BA  Radio, Television, and Digital Media
61325 Buckley, Jessica R. (Grand Ridge) BS  Biological Sciences
61326 Ossola, Abby E. (Granville) BS  Communication Disorders and Sciences
61336 Cimei, Katie M. (Magnolia) AAS  Radiologic Sciences
61342 Diaz, Alexis R. (Mendota) BS  Behavior Analysis and Therapy
61350 Lawry, Lexi V. (Ottawa) BS  Zoology
61354 Novotney, Andrew D. (Peru) BS  Microbiology
61354 Soja, Jordan P. (Peru) BS  Elementary Education
61362 Hermiston-Lopez, Clayton R. (Spring Valley) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
61364 Mckinley, Airiana S. (Streator) MS  Biological Sciences
61364 Trainor, Tyler (Streator) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61373 Armstrong, Hailey K. (Utica) BS  Elementary Education
61376 Jacobs, Alexa L. (Walnut) BS  Agricultural Systems and Education
61401 Alcorn, Matthew D. (Galesburg) BS  Animal Science
61401 Zefo, Juling (Galesburg) BS  Biological Sciences
61415 Boydstun, Kailyn K. (Avon) BS  Social Work
61443 Oetzel, Alysh O. (Kewanee) MS  Communication Disorders and Sciences
61455 Ketchum, Tiffany (Macomb) JD  Law
61455 Lenardt, Erica A. (Macomb) BS  Mortuary Science and Funeral Service
61523 Campion, Patrick R. (Chillicothe) JD  Law
61523 Merdian, Steven T. (Chillicothe) BS  Finance
61548 Bowen, Nicholas A. (Metamora) MSED  Recreation Professions
61548 Klein, Jacob L. (Germantown Hills) JD  Law
61548 Vitale, Michael D. (Germantown Hills) BS  Aviation Technologies
61550 Walters, Mason D. (Morton) BS  Automotive Technology
61554 Boyd, Dylan (Pekin) JD  Law
61554 Caldwell, Eric J. (Pekin) BS  Aviation Technologies
61561 Braman, Brooke A. (Roanoke) AAS  Radiologic Sciences
61568 Biggs, Abigail M. (Tremont) BS  Radiologic Sciences
61571 Bowen, Alyssa N. (Washington) BS  Health Care Management
61571 Brown, Alec J. (Washington) BA  History
61571 Harlan, Jacob D. (Washington) BA  Psychology
61571 Harrell, Austin J. (Washington) JD  Law
61571 Metelak, Alyssa L. (Washington) BS  Communication Studies
61571 Sanders, Eric W. (Washington) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61571 Snow, Grant L. (Washington) BS  Agribusiness Economics
61571 Williams, Jacob M. (Washington) BS  Communication Studies
61603 Grenhoff, Alex L. (Peoria) BS  Architectural Studies
61603 Rashid, Parker O. (Peoria) BS  History
61604 Esperance, Djamina C. (Peoria) MS  Biological Sciences
61604 Zolicoffer, Doretha (Peoria) MS  Quality Engineering and Management
61605 Danner, John V. (Peoria) BA  Psychology
61606 Ross, Aiyana M. (Peoria) BS  Paralegal Studies
61607 Forsman, William D. (Bartonville) BS  Aviation Technologies
61611 Aeschleman, Terry J. (East Peoria) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61611 Church, Michael L. (East Peoria) BS  Mechanical Engineering
61611 Cox, Adam M. (East Peoria) BS  Mechanical Engineering
61611 Hall, Zach W. (East Peoria) BS  Management
61611 Pierce, Aaliyah R. (East Peoria) BS  Biological Sciences
61614 Heerman, Ameriah S. (Peoria) BS  Dental Hygiene
61614 Hettel, Eric (Peoria) BS  Mechanical Engineering
61614 Price, Brett M. (Peoria) BS  Mechanical Engineering
61614 Riley, Katherine A. (Peoria) BA  Criminology and Criminal Justice
61614 Thomas, Thelonious A. (Peoria) BS  Information Systems Technologies
61614 Vanamala, Hemanth (Peoria) BS  Computer Science
61614 Whitten, Charles F. (Peoria) BA  Political Science
61614 Willadsen, Samuel (Peoria) BS  Mechanical Engineering
61614 Wombacher, Sarah E. (Peoria) BS  Radiologic Sciences
61615 Goldsby, Justin (Peoria) AAS  Aviation Flight
61615 Goldsby, Justin (Peoria) BS  Aviation Management
61701 Ferguson, Filip E. (Bloomington) MSED  Recreation Professions
61701 Green, Chelsi P. (Bloomington) BA  Anthropology
61701 Mendoza Aguilera, Alex (Bloomington) BA  Criminology and Criminal Justice
61704 Chalam, Rishabh R. (Bloomington) BA  Cinema and Photography
61704 Garrett, Ian J. (Bloomington) BS  Information Systems Technologies
61704 Homan, Daniel C. (Bloomington) BS  Horticulture
61704 Maguire, Rachel S. (Bloomington) BS  Biological Sciences
61704 McDonald, Morgan N. (Bloomington) BA  Economics
61704 Morey, Allison T. (Bloomington) BFA  Art
61704 Ohaja, Chimaobi W. (Bloomington) BS  Information Systems Technologies
61704 Peyres, Brian M. (Bloomington) BS  Technical Resource Management
61704 Reinhardt, Adam (Bloomington) BA  Cinema and Photography
61704 Whitaker, Jackson T. (Bloomington) BS  Automotive Technology
61727 Bone, Allison M. (Clinton) MACC  Accountancy
61727 Tagge, Jonathan C. (Clinton) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61728 Dieken, McKenzie (Colfax) MS  Communication Disorders and Sciences
61732 Priebe, Sierra L. (Danvers) BA  Languages, Cultures, and International Studies
61733 Eidson, Zakeri J. (Deer Creek) BS  Architectural Studies
61733 Wiegand, Kaitlyn R. (Deer Creek) BS  Chemistry
61734 Abernathie, Christopher A. (Delavan) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61738 Ales, Cortney (El Paso) MSED  Kinesiology
61738 Pearson, Kelsey M. (El Paso) AAS  Radiologic Sciences
61745 Holland, Benjamin L. (Heyworth) BS  Civil Engineering
61745 Hull, Michael R. (Heyworth) BS  Aviation Technologies
61745 Williams, Cameron (Heyworth) BS  Exercise Science
61752 Smith, Thomas (Le Roy) AAS  Aviation Flight
61752 Smith, Thomas (Le Roy) BS  Aviation Management
61753 Jacobs, Carter D. (Lexington) BS  Communication Studies
61756 Miller, Lukas A. (Maroa) BS  Aviation Management
61756 Miller, Lukas A. (Maroa) AAS  Aviation Flight
61761 Arrington, Martiece (Normal) BS  Communication Studies
61761 Fogler, Brady A. (Normal) BS  Animal Science
61761 Quattrochi, Joe I. (Normal) BS  Automotive Technology
61764 Willis, Aysha A. (Pontiac) AAS  Radiologic Sciences
61801 Mills, Joseph M. (Urbana) BS  Computer Science
61802 Peppers, Bethany I. (Urbana) MSED  Higher Education
61814 Smith, Zechariah J. (Bismarck) BA  Psychology
61818 Mccarty, Lucas J. (Cerro Gordo) BA  Radio, Television, and Digital Media
61821 Porter, Mia (Champaign) MSED  Higher Education
61821 Seckington, Theron (Champaign) BS  Business and Administration
61822 Argoudelis, Cole (Champaign) BS  Automotive Technology
61822 McGiles, Emilyee R. (Champaign) BS  Exercise Science
61822 Newman-Granadino, Christina A. (Champaign) BA  Criminology and Criminal Justice
61822 Whittington, Grace K. (Champaign) BS  Interior Design
61832 Winn, Jackson (Danville) BS  Mechanical Engineering
61844 Weise, Kyle A. (Fithian) BS  Information Systems Technologies
61847 Springer, Amanda L. (Gifford) BS  Hospitality, Tourism, and Event Management
61849 Corum, Emily K. (Homer) BS  Agribusiness Economics
61851 Wright, Zacary R. (Ivesdale) BA  Radio, Television, and Digital Media
61853 Vaughn, Luke A. (Mahomet) BS  Aviation Technologies
61854 Manuel, Bryon W. (Mansfield) BS  Automotive Technology
61856 Brown, Hunter D. (Monticello) BS  Exercise Science
61856 Stoddard, Weston T. (Monticello) JD  Law
61858 McFadden, Jordan N. (Oakwood) BS  Communication Disorders and Sciences
61866 Nelson, Katie L. (Rantoul) BS  Technical Resource Management
61877 Burr, Jada S. (Sidney) BS  Special Education
61880 Kamradt, Connor M. (Tolono) BS  Automotive Technology
61919 Campbell, Alana R. (Camargo) BS  Physiology
61920 Bommelje, Joshua L. (Charleston) BS  Physiology
61920 Boothe, Seth V. (Charleston) AAS  Radiologic Sciences
61920 Gruber, Kyle A. (Charleston) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
61920 Linker, Nathaniel S. (Charleston) BS  Biological Sciences
61924 Tevebaugh, Keisha (Chrisman) BS  Business and Administration
61931 Miner, Dylan A. (Humboldt) BA  Radio, Television, and Digital Media
61938 Heaton, Bonnie (Mattoon) BS  Business and Administration
61938 Lilly, Alex L. (Mattoon) BS  Aviation Technologies
61938 Wolf, Dylan A. (Mattoon) JD  Law
61944 Scott, Brittany E. (Paris) BA  Psychology
61951 Fender, Jonah (Sullivan) BS  Finance
61951 Menke, Alex R. (Sullivan) BA  Radio, Television, and Digital Media
61953 Mannen, Nicole C. (Tuscola) JD  Law
61956 Young, Jaclyn N. (Villa Grove) BS  Physiology
62002 Segneri, Melina K. (Alton) MS  Behavior Analysis and Therapy
62002 Wiemers, Madeline M. (Alton) BS  Human Nutrition and Dietetics
62011 Sieben, Dannie W. (Bingham) BS  Biological Sciences
62016 Hall, Elizabeth A. (Carrollton) MACC  Accountancy
62024 Darden Jr., Steven D. (East Alton) MACC  Accountancy
62025 Davis, Lucas E. (Edwardsville) BS  Marketing
62025 Sholl, Spencer (Edwardsville) BS  Physiology
62027 Bland, Elizabeth C. (Eldred) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62031 Herkert, Ryan J. (Fieldon) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62034 Bobb, Austin M. (Glen Carbon) BA  Political Science
62034 Curtis, Margaret A. (Glen Carbon) BS  Elementary Education
62034 Silvey, Makenzie P. (Glen Carbon) BS  Accounting
62035 Chapman, Silas J. (Godfrey) BS  Architectural Studies
62035 Osborn, Otis (Godfrey) BS  Information Systems Technologies
62040 Jordan, Chase A. (Granite City) BS  Journalism
62040 King, Paige A. (Granite City) MSED  Workforce Education and Development
62040 Ortiz, Rebecca (Granite City) BS  Dental Hygiene
62040 Vaughn, Mariah F. (Granite City) AAS  Radiologic Sciences
62040 Wilson-Hanna, Tamela D. (Granite City) BS  University Studies
62047 Baalman, Emma K. (Hardin) MSED  Kinesiology
62047 Pohlman, Damian I. (Hardin) BS  Architectural Studies
62052 Scott, Dylan (Jerseyville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62056 Curtis, Shelby L. (Litchfield) BA  Criminology and Criminal Justice
62061 Grotefendt, Michelle L. (Marine) MSW  Social Work
62061 Hollenbeck, David (Marine) BS  Aviation Management
62061 Saffel, Jackson R. (Marine) BS  Computer Engineering
62061 Saffel, Jackson R. (Marine) BS  Electrical Engineering
62062 Mengarelli, Maria E. (Maryville) JD  Law
62062 Tarantella, Olivia-Bryn C. (Maryville) BS  Zoology
62067 Burns, Garrett J. (Moro) BA  Criminology and Criminal Justice
62067 Painter, Bronson D. (Moro) BS  Aviation Management
62075 Archibald, Ryan A. (Nokomis) BS  Agribusiness Economics
62080 Morell, Addison A. (Ramsey) BA  Criminology and Criminal Justice
62080 Wilson, Tyler L. (Ramsey) BA  Radio, Television, and Digital Media
62082 Roesch, Mary K. (Roodhouse) JD  Law
62092 Hoesman, Jordyn L. (White Hall) MS  Communication Disorders and Sciences
62093 Lovellette, Ellie B. (Wilsonville) PHD  Computer Science
62095 Palen, Brittany K. (Wood River) BS  Dental Hygiene
62203 Cotton Jr., Chris D. (East Saint Louis) BS  Sport Administration
62207 Clayton, Darrie D. (East Saint Louis) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62208 Geaschel, Michael R. (Fairview Heights) JD  Law
62208 Hughes-Brown, LaSandra K. (Fairview Heights) BS  Workforce Education and Development
62216 Tebbe, Colin J. (Aviston) BS  Technical Resource Management
62216 Tebbe, Ethan J. (Aviston) BS  Technical Resource Management
62220 Diel, Melanie P. (Belleville) BS  Workforce Education and Development
62220 Parks, Jennifer R. (Belleville) BS  Information Systems Technologies
62220 Scott, Bryse M. (Belleville) BS  Management
62221 Buckingham, Aubrianna (Belleville) BA  Linguistics
62221 Fedderke, Cole D. (Shiloh) BA  Criminology and Criminal Justice
62221 Jackson, Joshua L. (Belleville) MARCH  Architecture
62221 Kilpatrick, Jordan R. (Belleville) MHI  Health Informatics
62221 Miller, Taylor L. (Belleville) BS  Animal Science
62221 Mosby, Janae I. (Belleville) BS  Zoology
62221 Mosby, Tamar C. (Belleville) BS  Fashion Design and Merchandising
62221 Richardson, Jasmine P. (Belleville) BS  Early Childhood
62221 Stock, Joseph J. (Belleville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62221 Taylor Jr., Robert W. (Belleville) MARCH  Architecture
62223 Berg, Thomas E. (Belleville) BS  Automotive Technology
62223 Oglesby, Kayla L. (Belleville) BS  Hospitality and Tourism Administration
62223 Oglesby, Nick S. (Belleville) BS  Physiology
62223 Powell, Deidre M. (Belleville) JD  Law
62225 Abouomar, Sharif R. (Scott AFB) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62225 Lugo, Christian D. (Scott AFB) BA  Criminology and Criminal Justice
62226 Bevirt, Madison (Swansea) AAS  Radiologic Sciences
62226 Eilering, Debra S. (Swansea) MARCH  Architecture
62226 Gonzales, Clarice F. (Belleville) BS  Plant Biology
62226 Harriel, Tatyana S. (Belleville) BS  Marketing
62230 Kruse, Morgan A. (Breese) BS  Social Work
62230 Mueth, Alexander R. (Breese) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62230 Niemeyer, Jared G. (Breese) BS  Technical Resource Management
62231 Kapp, Bryce L. (Carlyle) BS  Agricultural Systems and Education
62231 Palm, Elliott M. (Carlyle) BS  Aviation Technologies
62232 Clark, Kendall M. (Caseyville) BS  Radiologic Sciences
62232 Sallie, Shamica L. (Caseyville) BS  Workforce Education and Development
62233 Brooks, Joseph (Chester) AAS  Radiologic Sciences
62233 Brooks, Joseph (Chester) BS  Radiologic Sciences
62233 South, Jade A. (Chester) MSW  Social Work
62233 Wagner, Trenton L. (Chester) JD  Law
62234 James Arulchelvam, Zeela O. (Collinsville) MBA  Business Administration
62234 Stephens, Bridgett M. (Collinsville) AAS  Radiologic Sciences
62236 Gundlach, Foster D. (Columbia) BS  Sport Administration
62237 Laskowski, Nicole L. (Coulterville) BS  Agribusiness Economics
62239 Brown, Megan K. (Dupo) BS  Management
62241 Long, Jacob W. (Ellis Grove) BS  Exercise Science
62242 Stellhorn, Rachel A. (Evansville) MSW  Social Work
62243 Schaefer, Kyle T. (Freeburg) BFA  Art
62243 Schuessler, Emma M. (Freeburg) BA  Criminology and Criminal Justice
62243 Sliment, Alyssa N. (Freeburg) BS  Animal Science
62243 Sommers, Jakob H. (Freeburg) BFA  Musical Theater
62245 Hewlett, Kamryn L. (Germantown) BA  Criminology and Criminal Justice
62246 Jenner, Maureen E. (Greenville) JD  Law
62246 Mills, Hunter G. (Greenville) BS  Agricultural Systems and Education
62249 Gill, Justin L. (Highland) BS  Automotive Technology
62249 Korte, Brett J. (Highland) AAS  Aviation Flight
62249 Korte, Brett J. (Highland) BS  Aviation Management
62249 Kruse, Mallory L. (Highland) BS  Technical Resource Management
62249 Sutton, Leah M. (Highland) BA  Cinema and Photography
62250 Hill, Orion B. (Hoffman) BA  Radio, Television, and Digital Media
62254 Brush, Kristen K. (Lebanon) BS  Journalism
62254 Simunich, Macy K. (Lebanon) BS  Behavior Analysis and Therapy
62255 Mohr, Zachary (Lenzburg) AAS  Aviation Flight
62255 Mohr, Zachary (Lenzburg) BS  Aviation Management
62256 Poole, Lilyanne L. (Maeystown) BS  Animal Science
62263 Hallock, Caleb M. (Nashville) BFA  Art
62263 Krueger, Cade (Nashville) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62264 Matzenbacher, Ian M. (New Athens) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62269 Abouhassira Sr., Abdelrahman M. (O Fallon) MS  Electrical and Computer Engineering
62269 Pinkham, David M. (O Fallon) BS  Workforce Education and Development
62269 Sheldon, Mason E. (O Fallon) BS  Exercise Science
62269 Spilker, Jacob J. (O Fallon) BA  Cinema and Photography
62272 McClurken, Jacob G. (Percy) BA  Criminology and Criminal Justice
62274 Bardle, Katelynn (Pinckneyville) BA  English
62274 Bennett, Taylor M. (Pinckneyville) MSED  Workforce Education and Development
62274 Bigham, Callie S. (Pinckneyville) BS  Dental Hygiene
62274 Epplin, Hannah C. (Pinckneyville) BS  Communication Disorders and Sciences
62274 Ginn, Sydney (Pinckneyville) BS  Dental Hygiene
62274 Haggard, Meg M. (Pinckneyville) BS  Social Work
62274 Hubbard, Hannah L. (Pinckneyville) BS  Chemistry
62274 Hubler, Dakotah L. (Pinckneyville) BA  Criminology and Criminal Justice
62274 Roy, Esther Q. (Pinckneyville) BS  Special Education
62274 Smith, Kelsey R. (Pinckneyville) MS  Plant, Soil, and Agricultural Systems
62274 Thompson, Grant (Pinckneyville) BS  Special Education
62274 Wilson, Anthony B. (Pinckneyville) EDD  Educational Administration
62278 Crowe, Amanda L. (Red Bud) BS  Health Care Management
62278 Koester, Grace L. (Red Bud) BS  Animal Science
62278 Neumeyer, Emma M. (Red Bud) BA  Cinema and Photography
62278 Nottmeier, Lauren A. (Red Bud) MSW  Social Work
62286 Choate, Kristel J. (Sparta) BS  Architectural Studies
62286 Wilson, Rachel L. (Sparta) BS  Social Work
62288 Doiron, Lucas N. (Steeleville) BS  Mechanical Engineering
62293 Haukapp, Carly (Trenton) BS  Radiologic Sciences
62293 Wellinghoff, Alyssa M. (Trenton) BS  Marketing
62294 Beckenbach, Bria A. (Troy) BS  Rehabilitation Services
62294 Borri, Dillon M. (Troy) JD  Law
62294 Gray, Lindsey M. (Troy) MS  Communication Disorders and Sciences
62294 Stadts, Luke H. (Troy) BS  Marketing
62294 Watkins, Jake J. (Troy) BS  Aviation Technologies
62295 Loos, Evan T. (Valmeyer) BA  Radio, Television, and Digital Media
62298 Leifeld, Evan J. (Waterloo) BS  Computer Science
62298 Metzger, Samuel R. (Waterloo) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62298 Schuchman, Spencer W. (Waterloo) BS  Horticulture
62298 Whelan, Chase R. (Waterloo) MACC  Accountancy
62298 Whelan, Colin G. (Waterloo) MACC  Accountancy
62301 Davis, Makayla E. (Quincy) MS  Communication Disorders and Sciences
62301 Kemp, Hannah M. (Quincy) BA  Economics
62305 Francis, Broderick M. (Quincy) BS  Automotive Technology
62305 Schuering, Nicholas W. (Quincy) BS  Zoology
62360 Bradshaw, Kota (Payson) BA  Criminology and Criminal Justice
62361 Ottwell, Jacob D. (Pearl) BS  Agribusiness Economics
62363 Greenwood, Brittany A. (Pittsfield) BA  Criminology and Criminal Justice
62401 Heischmidt, Isaac T. (Effingham) BS  Management
62401 Schultz, John E. (Effingham) JD  Law
62401 Smith, Katherine L. (Effingham) BS  Zoology
62401 Williamson, Clark A. (Effingham) BS  Mechanical Engineering
62401 Williamson, Courtney J. (Effingham) BS  Architectural Studies
62411 Tucker, Tiffany R. (Altamont) BS  Accounting
62411 Winters, Audrey M. (Altamont) BS  Biological Sciences
62421 Steber, Kenna E. (Claremont) BS  Agricultural Systems and Education
62424 McKenzie, Brooke D. (Dieterich) BS  Accounting
62424 Warfel, Adam C. (Dieterich) BS  Exercise Science
62441 Leitch, Chad A. (Marshall) JD  Law
62441 Standerfer, Jonas K. (Marshall) BA  Radio, Television, and Digital Media
62443 Fancher, Douglas J. (Mason) BS  Animal Science
62443 Murphy, Trevor R. (Mason) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
62445 Deters, Kaitlin M. (Montrose) MACC  Accountancy
62447 Albin, Kierstyn B. (Neoga) BS  Chemistry
62447 Ewing, Rachel A. (Neoga) BA  Psychology
62447 Ewing, Rachel A. (Neoga) BS  Social Work
62448 Cantrell, Devon A. (Newton) BS  Electrical Engineering
62450 Kowa, Jacob C. (Olney) BS  Computer Science
62454 Gower, Paige M. (Robinson) BS  Fashion Design and Merchandising
62454 Hillard, James E. (Robinson) BA  Music
62454 Hillard, James E. (Robinson) BS  Biological Sciences
62458 Moss, Sydney B. (Saint Elmo) BS  Accounting
62461 Allen, Gabriel J. (Shumway) BS  Mechanical Engineering
62465 Esslinger, Nicholas J. (Strasburg) BA  Radio, Television, and Digital Media
62467 Buehnerkemper, Emily R. (Teutopolis) BS  Radiologic Sciences
62467 Copple, Carrie S. (Teutopolis) BS  University Studies
62467 Hartke, Alexander D. (Teutopolis) BS  Agribusiness Economics
62467 Ozenkoski, Lauren R. (Teutopolis) BS  Management
62467 Thoele, Sarah L. (Teutopolis) BS  Business and Administration
62471 Black, Daniel W. (Vandalia) BS  Information Systems Technologies
62473 Dust, Jacob A. (Watson) BS  Human Nutrition and Dietetics
62473 McGuire, Keri R. (Watson) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62476 Tomblinson, Shauna J. (West Salem) MS  Communication Disorders and Sciences
62477 Kelly, Seth M. (West Union) BS  Biological Sciences
62479 Meinhart, Nathan J. (Wheeler) BS  Forestry
62501 Bussman, Joey W. (Oakley) BA  Radio, Television, and Digital Media
62510 Collins, Kaylee R. (Assumption) BS  Radiologic Sciences
62513 Deetz, Martha E. (Blue Mound) BS  Social Work
62520 Patton, Cory W. (Dawson) AAS  Radiologic Sciences
62521 Cecil, Jaci P. (Decatur) BS  Elementary Education
62521 Outzen, Gideon K. (Decatur) BS  Aviation Management
62522 Freeman, Magdalena W. (Decatur) BA  Anthropology
62522 Preston, Anne M. (Decatur) BS  Marketing
62522 Rademacher, Joseph E. (Decatur) MBA  Business Administration
62531 Tapscott, Benjamin M. (Edinburg) BS  Mechanical Engineering
62533 Kerske, Alaina G. (Farmersville) BS  Biological Sciences
62535 Creath, Hayley C. (Forsyth) BS  Biological Sciences
62535 Nichol, Joshua L. (Forsyth) BA  Cinema and Photography
62535 Voorhees, Haley N. (Forsyth) BS  Radiologic Sciences
62539 Wilcox, Alexandria M. (Illiopolis) BS  Microbiology
62560 Brockmeyer, Abby E. (Raymond) BS  Accounting
62560 Sale, Jenna W. (Raymond) BA  Criminology and Criminal Justice
62561 Hauck, Taylor J. (Riverton) BS  Exercise Science
62561 Kasper, Scott J. (Riverton) BS  Civil Engineering
62561 Ruble, Cassidy E. (Riverton) BS  Human Nutrition and Dietetics
62565 Towne, Madison T. (Shelbyville) BS  Radiologic Sciences
62567 Dowdy, Caleb J. (Stonington) BA  Criminology and Criminal Justice
62568 Herkert, Aaron W. (Taylorville) JD  Law
62568 Hoskins, Zaylin G. (Taylorville) BS  Fashion Design and Merchandising
62568 Oyler, Jessica A. (Taylorville) AAS  Radiologic Sciences
62611 Morrell, Brittnie K. (Arenzville) BS  Accounting
62612 Koch, Emily A. (Ashland) BS  Dental Hygiene
62613 Breazeale, Caleb Y. (Athens) BS  Aviation Management
62613 Meyer, Abbygail R. (Athens) BS  Special Education
62613 Meyer, Abbygail R. (Athens) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62613 Stuebs, Abbigail R. (Athens) BS  Horticulture
62613 Stuebs, Jacqueline R. (Athens) BS  Horticulture
62615 Newingham, Amber R. (Auburn) BA  Cinema and Photography
62626 Bires, Allison M. (Carlinville) BS  Mechanical Engineering
62626 Ratcliff, Maggie G. (Carlinville) BS  Behavior Analysis and Therapy
62629 Brady, Anthony C. (Chatham) BS  Computer Science
62629 Lovekamp, Brad G. (Chatham) BS  Computer Science
62629 Sandhaas, Meagan N. (Chatham) BS  Zoology
62629 Smith, William B. (Chatham) BS  Horticulture
62644 Courtney, Austin B. (Havana) BS  Aviation Technologies
62650 Hillis, Emily E. (Jacksonville) MACC  Accountancy
62650 Homann, Megan E. (Jacksonville) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62650 Newby, Bradley A. (Jacksonville) BS  Computer Engineering
62650 Tighe, Davis M. (South Jacksonville) BA  History
62650 Welch, Kaytlin P. (Jacksonville) BA  Criminology and Criminal Justice
62656 Crowell, Cierra N. (Lincoln) BS  Animal Science
62656 Keller, Ethan J. (Lincoln) BS  Management
62656 Meador, Caleb J. (Lincoln) BS  Management
62656 Swarts, Austin M. (Lincoln) BS  University Studies
62664 Giesler, Lindy A. (Mason City) JD  Law
62665 French, Allyson J. (Meredosia) BS  Accounting
62666 Helton, Katlyn J. (Middletown) BS  Physiology
62674 Weller, Jason R. (Palmyra) BS  Agribusiness Economics
62677 Reiser, Hannah (Pleasant Plains) BS  Communication Disorders and Sciences
62684 Pennell, Jacob W. (Sherman) BS  Management
62685 Connors, Logan Z. (Shipman) BS  Agribusiness Economics
62691 Douglas, James (Virginia) BS  Aviation Technologies
62691 Vaughn, Alexandra L. (Virginia) MHA  Health Administration
62694 Evans, Mackenzie A. (Winchester) BS  Radiologic Sciences
62694 Piechowski, Sara S. (Winchester) AAS  Radiologic Sciences
62702 Dahmane, Michael B. (Springfield) JD  Law
62702 Lasley, Emma A. (Springfield) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62703 Cox, Mollie O. (Springfield) BA  Anthropology
62703 Fry, Kory L. (Springfield) BS  Aviation Technologies
62703 Staab, Parker J. (Springfield) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62704 Bartolomucci, Adrianna L. (Springfield) BS  Zoology
62704 Barton, Brian D. (Springfield) BS  Technical Resource Management
62704 Brenneisen, Timothy (Springfield) BS  Special Education
62704 Collier, Rylee J. (Springfield) BS  Computer Engineering
62704 Collier, Rylee J. (Springfield) BS  Electrical Engineering
62704 Jett, Diane N. (Springfield) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62704 Kolaz, Cassidy C. (Springfield) JD  Law
62704 Locher, William J. (Springfield) MA  Political Science
62704 Nuss, John R. (Springfield) MBA  Business Administration
62704 Power, Alexis K. (Springfield) BS  Microbiology
62704 Thannen, Andrew L. (Springfield) BA  Cinema and Photography
62707 Wilham, Erin N. (Springfield) BS  Human Nutrition and Dietetics
62711 Crawford, Chance E. (Springfield) BA  Cinema and Photography
62711 Dolan, Matthew A. (Springfield) JD  Law
62711 Londrigan, Connor M. (Springfield) JD  Law
62712 Wisner Jr., Kurt W. (Springfield) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
62801 Auld, Alex G. (Centralia) BS  Technical Resource Management
62801 Boyd, Nathan A. (Centralia) BS  Computer Science
62801 Brittin, Drew O. (Centralia) BS  Physiology
62801 Edwards, Sadie L. (Centralia) BS  Zoology
62801 Schossler, Jennifer B. (Centralia) BA  English
62801 Sharp, Samantha R. (Centralia) BS  Paralegal Studies
62801 Thompson, Kevin R. (Centralia) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62803 Kempfer, Shayne L. (Hoyleton) BS  Accounting
62803 Lietz, Annie E. (Hoyleton) MS  Communication Disorders and Sciences
62806 Henson, Elijah K. (Albion) BS  Accounting
62812 Cottle, Bethany D. (Benton) MSW  Social Work
62812 Freeman, Darrian N. (Benton) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62812 Harmon, Jodee L. (Benton) BS  Journalism
62812 Kovarik, Amy M. (Benton) BS  Mathematics
62812 Lampley, Kady M. (Benton) MS  Communication Disorders and Sciences
62812 Mahan, Brette C. (Benton) BS  Information Systems Technologies
62812 Miller, Avery R. (Benton) BS  Communication Disorders and Sciences
62812 Mitchell, Anthony M. (Benton) BS  Paralegal Studies
62812 Sanders, Kurtis D. (Benton) BS  Physics
62812 Tiberend, Sierra B. (Benton) BS  Early Childhood
62812 Williams, Lauren B. (Benton) BS  Elementary Education
62814 Brown, Dylan R. (Bluford) BS  Architectural Studies
62814 Brumley, Taylor J. (Bluford) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62816 Strain, Mollie D. (Bonnie) MS  Communication Disorders and Sciences
62822 Dennison, Spencer R. (Christopher) BS  Elementary Education
62822 Underwood, Joshua L. (Christopher) BS  Agricultural Systems and Education
62827 Anderson, Tabitha C. (Crossville) BS  Business and Administration
62831 Gossman, Jenny M. (Du Bois) BS  Accounting
62832 Born, Emily M. (Du Quoin) BS  Dental Hygiene
62832 Carver, McKinley C. (Du Quoin) BS  Elementary Education
62832 Davis, Alaric (Du Quoin) BS  Electrical Engineering Technology
62832 Haggard, Katherine E. (Du Quoin) MSW  Social Work
62832 Hamburger, Emily F. (Du Quoin) BS  Physiology
62832 Harsy, Jacqueline M. (Du Quoin) MSW  Social Work
62832 Harsy, Matilyn N. (Du Quoin) BS  Biological Sciences
62832 Jones, Zachary P. (Du Quoin) MSED  Educational Administration
62832 Kelley, Belle L. (Du Quoin) BS  Elementary Education
62832 Monroe, John R. (Du Quoin) BA  Radio, Television, and Digital Media
62832 O'Rourke, Ryne T. (Du Quoin) BS  Mechanical Engineering
62832 Patalas, Caitlyn A. (Du Quoin) BS  Communication Disorders and Sciences
62832 Porter, Julie A. (Du Quoin) MACC  Accountancy
62832 Smith, Brogan W. (Du Quoin) BS  Accounting
62832 Sparks, James D. (Du Quoin) MSW  Social Work
62836 Webb, Kaycey L. (Ewing) BS  Elementary Education
62837 Brown, Adam (Fairfield) BS  Aviation Technologies
62837 Bruce, Cheyenne N. (Fairfield) BA  Cinema and Photography
62839 Davis, Lauren J. (Flora) BA  Criminology and Criminal Justice
62839 Moses, Logan D. (Flora) BS  Information Systems Technologies
62839 Young, Kobe (Flora) BS  Animal Science
62846 Farley, Melena C. (Ina) MSW  Social Work
62859 Cross, Trenton M. (Mc Leansboro) BA  Criminology and Criminal Justice
62859 May, Scott J. (Mc Leansboro) BS  Mechanical Engineering
62859 Payne, Taylie N. (Mc Leansboro) BS  Elementary Education
62859 Reyling, Jayci R. (Mc Leansboro) BS  Accounting
62859 Williams, Sydney L. (Mc Leansboro) BS  Elementary Education
62863 Applebey, Kylie J. (Mount Carmel) AAS  Radiologic Sciences
62863 Berberich, Justin M. (Mount Carmel) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62863 Hocking, Paige E. (Mount Carmel) BS  Physiology
62863 Saltsgaver, Miranda (Mount Carmel) BS  Dental Hygiene
62864 Beck, George D. (Mount Vernon) BS  University Studies
62864 Blandford, Andrew C. (Mount Vernon) BA  History
62864 Blaydes, Robert E. (Mount Vernon) BS  Architectural Studies
62864 Campbell, Brittany N. (Mount Vernon) MSW  Social Work
62864 George, Breanna N. (Mount Vernon) BS  Elementary Education
62864 Hawkins, Jazmine B. (Mount Vernon) BS  Health Care Management
62864 Joseph, Tyler (Mount Vernon) BS  Information Systems Technologies
62864 Kelley, Brianna N. (Mount Vernon) BS  Elementary Education
62864 McMahan, Mallory B. (Mount Vernon) BS  Human Nutrition and Dietetics
62864 Sandy, Briannah D. (Mount Vernon) BS  Elementary Education
62864 Scott, Kayley N. (Mount Vernon) BS  Elementary Education
62864 Staats, Tiffany (Mount Vernon) BS  Social Work
62864 Wilson Jr., Garrie (Mount Vernon) BS  Social Work
62864 Young, Danielle N. (Mount Vernon) BS  Elementary Education
62865 Swisher, Jonathon A. (Mulkeytown) BS  Civil Engineering
62868 VanBlaricum, Brock M. (Noble) BS  Mechanical Engineering
62868 Williams, Garrett W. (Noble) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62869 Peyton, Britt A. (Norris City) BS  Biological Sciences
62872 Clemons, Ce Ce C. (Opdyke) BS  Elementary Education
62872 Reeves, John C. (Opdyke) BS  Special Education
62875 Phillips, Alexis B. (Patoka) BS  Paralegal Studies
62878 Waller, Colin W. (Rinard) BS  Chemistry
62881 Bunnell, Adam (Salem) BS  University Studies
62881 Teel, Mariah L. (Salem) BS  Social Work
62883 Banach, Dalton J. (Scheller) BS  Mechanical Engineering
62883 Frisch, Lauren M. (Scheller) BS  Human Nutrition and Dietetics
62884 Cloe, Kennedy M. (Sesser) BS  Behavior Analysis and Therapy
62884 Lappin, Ashton (Sesser) MSW  Social Work
62884 Miller, Tammy J. (Sesser) BS  Paralegal Studies
62884 Queen, Savannah G. (Sesser) BS  Zoology
62884 Smith, Cheyenne N. (Sesser) BS  Communication Disorders and Sciences
62884 Tasky, Hunter M. (Sesser) BS  Social Work
62888 Compton, Jacob M. (Tamaroa) BS  Automotive Technology
62888 Swain, Hayden (Tamaroa) BS  Forestry
62888 Yates, Raygan L. (Tamaroa) BA  History
62889 Jones, Hallie A. (Texico) BS  Elementary Education
62890 Miller, Maddie L. (Thompsonville) BS  Elementary Education
62890 Payne, Aiden J. (Thompsonville) BS  Finance
62891 Bowen, Dakota L. (Valier) BA  Psychology
62894 Massie, Olivia L. (Waltonville) BS  Elementary Education
62894 Scott, Sean Scott A. (Waltonville) MACC  Accountancy
62894 Williams, Kaylie J. (Waltonville) BA  Criminology and Criminal Justice
62895 McKinney, Jacob D. (Wayne City) BS  Accounting
62896 Allen, Noah A. (West Frankfort) BS  Public Safety Management
62896 Coleman, Tabitha S. (West Frankfort) BS  Journalism
62896 Davis, Nikki B. (West Frankfort) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62896 Grant, Kylie (West Frankfort) BA  Criminology and Criminal Justice
62896 Green, Marisa A. (West Frankfort) JD  Law
62896 Griffith, Morgan A. (West Frankfort) BS  Elementary Education
62896 Hoover, Danylle L. (West Frankfort) BS  Social Work
62896 Kirkman, Taylor V. (West Frankfort) BA  Criminology and Criminal Justice
62896 McReynolds, Ashley L. (West Frankfort) MSW  Social Work
62896 Mcdaniel, Timothy T. (West Frankfort) BM  Music
62896 Padget, Brandon S. (West Frankfort) BA  History
62896 Russotto, Dominick J. (West Frankfort) BS  Management
62896 Taylor, Rachel L. (West Frankfort) MSW  Social Work
62896 Willmore, Ashley N. (West Frankfort) BS  Elementary Education
62898 Russo, Austin J. (Woodlawn) BS  Aviation Management
62905 Grant, Chad (Alto Pass) BS  Sport Administration
62905 Lewey, Austin A. (Alto Pass) BA  Criminology and Criminal Justice
62905 Marks, Caitlin M. (Alto Pass) BS  Communication Disorders and Sciences
62906 Haar, Audrey A. (Anna) BA  Political Science
62906 Potter, Jessica M. (Anna) BS  Dental Hygiene
62906 Ralls, Erica D. (Anna) BS  Dental Hygiene
62906 Ray, Sydney J. (Anna) BS  Social Work
62906 Wright, Jacob M. (Anna) BS  Accounting
62907 Cheatham, Chase R. (Ava) MBA  Business Administration
62907 Jarrett, Austin B. (Ava) MACC  Accountancy
62910 Galbraith, Angela R. (Brookport) BA  Criminology and Criminal Justice
62914 Green, Diamoneek S. (Cairo) BA  Political Science
62915 Mayo, Victoria N. (Cambria) MSW  Social Work
62915 St Louis, Jennifer A. (Cambria) BS  Journalism
62918 Allardyce, Madison E. (Carterville) MS  Communication Disorders and Sciences
62918 Applebee, Lindsey L. (Carterville) MBA  Business Administration
62918 Bass, Allison P. (Carterville) BS  Social Work
62918 Beyke, Amber R. (Carterville) MSW  Social Work
62918 Biggs, Samuel A. (Carterville) BS  Mechanical Engineering
62918 Cox, Brandon (Carterville) MACC  Accountancy
62918 Cross, Hannah N. (Carterville) BS  Radiologic Sciences
62918 Doan, Lauren T. (Carterville) BS  Radiologic Sciences
62918 Edwards, Tyler T. (Carterville) BA  Criminology and Criminal Justice
62918 Ferketich, Cheyenne R. (Carterville) BA  Economics
62918 Gaston, Devon L. (Carterville) BS  Special Education
62918 Harper, Angela L. (Carterville) BS  Rehabilitation Services
62918 Jessup, James M. (Carterville) BS  Computer Science
62918 Keirn, Christy N. (Carterville) BS  Elementary Education
62918 Koch, Tabitha E. (Carterville) BA  Philosophy
62918 Koch, Tabitha E. (Carterville) BA  Political Science
62918 Middleton, Drew E. (Carterville) MS  Communication Disorders and Sciences
62918 Olson, Shelby G. (Carterville) BS  Elementary Education
62918 Pilz, Erich F. (Carterville) MSW  Social Work
62918 Rea, Avery V. (Carterville) BS  Hospitality, Tourism, and Event Management
62918 Smith, Lauren N. (Carterville) BS  Marketing
62918 Stefan, Ryan M. (Carterville) BS  Mechanical Engineering
62918 Stewart, Charles H. (Carterville) BS  Electrical Engineering Technology
62918 Strunk, Haley A. (Carterville) BS  Elementary Education
62918 Stuart, Dylan M. (Carterville) BS  Exercise Science
62918 Swain, Brittany N. (Carterville) BS  Early Childhood
62918 Webb, Thomas J. (Carterville) EDD  Educational Administration
62920 Discepolo, Dakota R. (Cobden) MS  Animal Science
62920 Peterman, Darla A. (Cobden) BS  University Studies
62920 Sons, Tyler L. (Cobden) BS  Microbiology
62920 Valdez, Adriana (Cobden) BS  Fashion Design and Merchandising
62920 Vicente, Kassandra A. (Cobden) BS  Social Work
62921 Armstrong V, William N. (Colp) MBA  Business Administration
62922 Beers, Cameron G. (Creal Springs) MACC  Accountancy
62924 Dunkel, Peter J. (De Soto) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62924 Howard, Charlie B. (De Soto) BS  History
62924 Johnson, Brett E. (De Soto) MSED  Kinesiology
62930 Meyer, Madison (Eldorado) BS  Exercise Science
62930 Morse, Paxton M. (Eldorado) BS  Agricultural Systems and Education
62931 Austin, BJ G. (Elizabethtown) BS  Health Care Management
62931 Oxford, Juniper M. (Elizabethtown) BA  History
62932 Albon, Kathryn R. (Elkville) BS  Health Care Management
62932 Childers, Jessica L. (Elkville) MSW  Social Work
62932 Funk, Clayton (Elkville) BS  Agribusiness Economics
62932 McIntyre, Sarah K. (Elkville) BS  Animal Science
62932 Valerius, Alec J. (Elkville) BS  Recreation Professions
62932 Whittington, Brooke N. (Elkville) MS  Communication Disorders and Sciences
62934 Burklow, Clara M. (Equality) BS  Health Care Management
62934 Travelstead, Tesla F. (Equality) BS  Social Work
62935 Anderson, Patrick D. (Galatia) BS  Agricultural Systems and Education
62935 Colson, Courtney N. (Galatia) BS  Health Care Management
62935 Reynolds, Dani R. (Galatia) BS  Communication Disorders and Sciences
62935 Williams, Kathleen D. (Galatia) MBA  Business Administration
62938 Wallace, Daphne M. (Golconda) BS  Communication Disorders and Sciences
62939 Chronister, Kelley D. (Goreville) MSW  Social Work
62939 Coakley, Tyler G. (Goreville) BS  Sport Administration
62939 McIlwain, Harley N. (Goreville) MSW  Social Work
62939 Southall, Josiah K. (Goreville) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62941 Wooten, Maliyah M. (Grand Chain) MA  Criminology and Criminal Justice
62946 Beal, Carsen J. (Harrisburg) BS  Interior Design
62946 Dobrey, Travis (Harrisburg) MSW  Social Work
62946 Fellers, Christina (Harrisburg) BS  Accounting
62946 Hayes, Brianna N. (Harrisburg) BA  Criminology and Criminal Justice
62946 Hutchison, Kaitlyn C. (Harrisburg) JD  Law
62946 Jackson, Karlie R. (Harrisburg) BA  English
62946 Mcconnell, Braden J. (Harrisburg) BA  Criminology and Criminal Justice
62946 Miller, Drake A. (Harrisburg) MSW  Social Work
62946 Molinarolo, Lisa M. (Harrisburg) BS  Accounting
62946 Pilkington, Jonathan D. (Harrisburg) BS  Information Systems Technologies
62946 Reamer, Trey M. (Harrisburg) BA  Radio, Television, and Digital Media
62946 Thomason, Megan E. (Harrisburg) BS  Radiologic Sciences
62946 Wolf, Micaylen E. (Harrisburg) BS  Physiology
62948 Benson, Breanna P. (Herrin) MSW  Social Work
62948 Besson, Gillian M. (Herrin) BS  Workforce Education and Development
62948 Blockley, Dacoda L. (Herrin) BS  Civil Engineering
62948 Cagle, Bradley M. (Herrin) BS  Accounting
62948 Ditto, Jason A. (Herrin) BS  Computer Science
62948 Dunning, Ashley N. (Herrin) BS  Elementary Education
62948 Dunning, William J. (Herrin) BA  History
62948 Eaton Jr., Richard B. (Herrin) BA  Criminology and Criminal Justice
62948 George, Amber L. (Herrin) MSED  Educational Administration
62948 George, Destiny A. (Herrin) BS  Rehabilitation Services
62948 Greeley, Desiree J. (Herrin) BS  Special Education
62948 Green, Dylan M. (Herrin) BS  Sport Administration
62948 Howell, Aaron S. (Herrin) BA  Political Science
62948 Howerton, Brenna L. (Herrin) BS  Social Work
62948 Jackson, Steven (Herrin) BA  Economics
62948 Klingler, Maegan N. (Herrin) BS  Mathematics
62948 Kochan, Cassandra E. (Herrin) BS  Elementary Education
62948 Kramer, Nolan N. (Herrin) BS  Electrical Engineering
62948 Mclaughlin, Tia M. (Herrin) BA  Psychology
62948 Robinson-Kain, April D. (Herrin) BS  History
62948 Rogers, Amy J. (Herrin) BA  Psychology
62948 Salmo, Adam M. (Herrin) BS  Human Nutrition and Dietetics
62948 Smith, ShaQuise (Herrin) MSW  Social Work
62948 Smothers, Makayla R. (Herrin) BS  Exercise Science
62948 Teal, Lindsay E. (Herrin) BS  English
62948 Thompson, Trevor J. (Herrin) MPH  Community Health Education
62948 Trexler, Lorie B. (Herrin) BS  Elementary Education
62948 Ventura, Alexandra N. (Herrin) BS  Architectural Studies
62949 Howell, Krysta A. (Hurst) BS  Social Work
62949 Schwebel, Katie E. (Hurst) MBA  Business Administration
62950 Swiger, Corey J. (Jacob) BS  Geology
62951 Blades, Alec W. (Johnston City) BS  Biological Sciences
62951 Edwards, Max A. (Johnston City) BS  Agricultural Systems and Education
62951 Glasco, Bryce A. (Johnston City) BS  Special Education
62951 Monson, Anna M. (Johnston City) BS  History
62951 Monson, Anna M. (Johnston City) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62951 Nehrt, Dustin W. (Johnston City) MHA  Health Administration
62951 Pyle, Courtney B. (Johnston City) BS  Health Care Management
62952 Jerolds, Logan (Jonesboro) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62952 Randolph, Lori C. (Jonesboro) MSW  Social Work
62958 Bell, Cristina (Makanda) BS  Human Nutrition and Dietetics
62958 DeBlieck, Curtis A. (Makanda) BS  Paralegal Studies
62958 Deuel, Carter W. (Makanda) BS  Physiology
62958 Escue, Elissa R. (Makanda) BS  Elementary Education
62958 Fiorino-Matthews, Joseph O. (Makanda) BS  Chemistry
62958 Mays, Jordan R. (Makanda) MSED  Recreation Professions
62958 Rogers, Zachary C. (Makanda) BS  Information Systems Technologies
62958 Roy, Cassandra M. (Makanda) MSED  Recreation Professions
62959 Acree, Lanette A. (Marion) BS  Exercise Science
62959 Anderson, Mary K. (Marion) MSW  Social Work
62959 Bayer, Seth M. (Marion) MACC  Accountancy
62959 Bedi, Yash D. (Marion) BA  Psychology
62959 Berry II, Malcom J. (Marion) BS  History
62959 Blaise, Alexander D. (Marion) BS  Mortuary Science and Funeral Service
62959 Blandford, Riley M. (Marion) BS  Animal Science
62959 Boles, Lucas R. (Marion) BS  Finance
62959 Childers, Samuel J. (Marion) BS  Management
62959 Clodi, Val J. (Marion) MSED  Workforce Education and Development
62959 Crum, Natalie R. (Marion) JD  Law
62959 Dickson, Bailey R. (Marion) BA  Psychology
62959 Dorris, Nathaniel L. (Marion) JD  Law
62959 Duncan, Aaron D. (Marion) BS  Agricultural Systems and Education
62959 Edwards, Emily (Marion) BS  Health Care Management
62959 Fishback, Austin J. (Marion) MSED  Counselor Education
62959 Fletcher, David J. (Marion) BS  Accounting
62959 Followell, Connor J. (Marion) BS  Physiology
62959 Francis, Dalton S. (Marion) MSW  Social Work
62959 Garnett, Michelle C. (Marion) MPH  Community Health Education
62959 Goff, Benton D. (Marion) BA  Psychology
62959 Gunn, Rachel A. (Marion) MSW  Social Work
62959 Heyde, Bethany N. (Marion) BS  Journalism
62959 Kadela, Lauryn K. (Marion) BS  Elementary Education
62959 Kaufman, Danielle M. (Marion) MSED  Recreation Professions
62959 Lacey, Brett A. (Marion) PHD  Criminology and Criminal Justice
62959 Lynn, Brandon M. (Marion) BS  Accounting
62959 McGee, Keegan K. (Marion) MACC  Accountancy
62959 McPhail, Jackson H. (Marion) BS  Physiology
62959 Miller, Madison D. (Marion) BS  Biological Sciences
62959 Musoiu, Robert (Marion) MSW  Social Work
62959 Richardson, Elena L. (Marion) BS  Physiology
62959 Schafer, Montana M. (Marion) JD  Law
62959 Schmid, Jacob C. (Marion) BS  Physiology
62959 Tanner, Jadin S. (Marion) BS  Civil Engineering
62959 West, Matthew J. (Marion) AAS  Radiologic Sciences
62959 Williams, Steven A. (Marion) BS  Exercise Science
62960 Basham II, Joe D. (Metropolis) BA  Radio, Television, and Digital Media
62960 Bullard, Hunter A. (Metropolis) BA  Anthropology
62960 Groff, Carly J. (Metropolis) BA  Psychology
62960 Landis, Alexa P. (Metropolis) MSW  Social Work
62960 McKiness, Dawn M. (Metropolis) BA  Criminology and Criminal Justice
62964 Brazil, Chenelle A. (Mounds) BS  Social Work
62966 Aken, Brandi N. (Murphysboro) MSW  Social Work
62966 Anderson, Darius J. (Murphysboro) BS  Workforce Education and Development
62966 Basenberg, Emilee (Murphysboro) BS  Microbiology
62966 Brown, Chelsea (Murphysboro) BS  Exercise Science
62966 Castillo Litvinchuk, Hristo J. (Murphysboro) BS  Automotive Technology
62966 Contes, Jamie J. (Murphysboro) BS  University Studies
62966 Doll, Prescott A. (Murphysboro) BFA  Art
62966 Duran Jr., Francisco (Murphysboro) BA  University Studies
62966 Griswold, Gary D. (Murphysboro) BS  Forestry
62966 Henry, Jason S. (Murphysboro) PHD  Plant Biology
62966 Hinkle, Nathan M. (Murphysboro) BS  History
62966 Horstmann, Kylie S. (Murphysboro) BS  Biological Sciences
62966 Keller, Nick D. (Murphysboro) BS  Geography and Environmental Resources
62966 Meckfessel, Kent E. (Murphysboro) MSED  Workforce Education and Development
62966 Meier, Aaron M. (Murphysboro) BS  Technical Resource Management
62966 Morgan, Danielle M. (Murphysboro) BS  Dental Hygiene
62966 Noble, Jasmine N. (Murphysboro) BS  Accounting
62966 Qasem, Karum S. (Murphysboro) BS  Biological Sciences
62966 Sparkman, Holly A. (Murphysboro) BS  University Studies
62966 Tellor, Audrea M. (Murphysboro) BS  Social Work
62966 Williams, Zachary J. (Murphysboro) BS  Automotive Technology
62966 Worthen, Garrett G. (Murphysboro) BS  Accounting
62976 Thurston, Rachel N. (Pulaski) BS  Agricultural Systems and Education
62982 Wallace, Alexandra P. (Rosiclare) BS  Health Care Management
62983 Eversole, Sandra K. (Royalton) BS  History
62983 Jones, Kassandra R. (Royalton) MSED  Recreation Professions
62983 Myers, Kalynn N. (Royalton) MSW  Social Work
62983 Pickles, Justin P. (Royalton) BS  Exercise Science
62984 Allen, Kelsie M. (Shawneetown) BS  Agribusiness Economics
62987 Blackman, Brittany L. (Stonefort) BS  Elementary Education
62987 McClendon, Rebecca J. (Stonefort) BA  Criminology and Criminal Justice
62988 Arnold-Williams, Kiristen (Tamms) BS  Health Care Management
62990 Melton, Raelyn M. (Thebes) BS  Social Work
62992 Moallankamp, Brent A. (Ullin) BS  Physiology
62994 Preston, Stacey M. (Vergennes) BS  Technical Resource Management
62995 Van Ausdoll, Collin A. (Vienna) BS  Mechanical Engineering
62998 Whitaker Jr., Tommy P. (Wolf Lake) BS  Electrical Engineering
62999 Prudent, David J. (Zeigler) BA  University Studies