60002 Dorosan, Nicholas (Antioch) AAS  Aviation Flight
60002 Dorosan, Nicholas (Antioch) BS  Aviation Management
60002 Maplethorpe, Scott (Antioch) BS  Public Safety Management
60004 Clark, Nicholas T. (Arlington Heights) BS  Forestry
60004 Nabors, Chloe D. (Arlington Heights) BA  Psychology
60005 Panagopoulos, Louis (Arlington Heights) BS  Public Safety Management
60007 Fasanya, Oluwatimileyin A. (Elk Grove Village) BS  Early Childhood
60007 Liston, Andrew (Elk Grove Village) BS  Automotive Technology
60007 Martinez, Jonathan S. (Elk Grove Village) BS  Automotive Technology
60007 Parkinson, Sarah L. (Elk Grove Village) MS  Behavior Analysis and Therapy
60010 Evans, Alexander W. (South Barrington) BS  Aviation Management
60010 Evans, Alexander W. (South Barrington) AAS  Aviation Flight
60010 Pelak, Earl A. (South Barrington) BS  Management
60010 Smith, Sophia R. (South Barrington) BS  Forestry
60013 Hopkins, Ryan C. (Cary) BS  Aviation Management
60013 Hopkins, Ryan C. (Cary) AAS  Aviation Flight
60013 Utsler, Paul E. (Cary) BA  Radio, Television, and Digital Media
60014 Hetherington, Aaron J. (Crystal Lake) BS  Automotive Technology
60014 Singh, Tejal K. (Crystal Lake) BA  Psychology
60020 Burgess, Nicolas A. (Fox Lake) BS  Aviation Management
60026 Crawford, David P. (Glenview) BS  Fire Science Management
60030 Obenauf, Eric R. (Grayslake) BS  Finance
60030 Samuel, Morgan E. (Hainesville) BS  Business and Administration
60035 Gunzel, Justin W. (Highland Park) BS  Electrical Engineering
60041 Teyema, Sidney R. (Ingleside) BS  University Studies
60042 Alexander, Shannon N. (Island Lake) BS  Elementary Education
60045 Bickler, Colin M. (Lake Forest) BS  Hospitality and Tourism Administration
60046 Bocox, Bradley A. (Lake Villa) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60047 Vaysberg, Vitaly (Lake Zurich) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60048 Giesen, Alexander R. (Libertyville) BS  Social Work
60048 Jabastin, Emmanuel P. (Libertyville) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60051 Bode, Rebecca A. (Mc Henry) BS  Workforce Education and Development
60053 Scalero, Noah R. (Morton Grove) MS  Geography and Environmental Resources
60062 Ritz, Robert C. (Northbrook) BS  Automotive Technology
60067 Kunstman, Anna (Palatine) BS  Communication Studies
60068 Frank, Nathan D. (Park Ridge) BS  Automotive Technology
60070 Olsen, Scott J. (Prospect Heights) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60073 Boehmert, Daniel J. (Volo) BS  Exercise Science
60073 Castro, Gabriel A. (Round Lake Beach) BS  Automotive Technology
60073 Hanley, Jeremy T. (Round Lake) BS  Workforce Education and Development
60073 Payne, Johnathan (Round Lake Park) BS  Hospitality and Tourism Administration
60073 Vlasaty, Rebecca R. (Round Lake) BS  Business and Administration
60081 Kaht, Lucas H. (Spring Grove) BS  Agribusiness Economics
60083 Campbell, Scott L. (Wadsworth) BS  Electrical Engineering Technology
60083 Powell, Justus M. (Beach Park) BS  Sport Administration
60084 Lindberg, Myles M. (Wauconda) MARCH  Architecture
60085 Herrera, Alondra (Waukegan) BA  Criminology and Criminal Justice
60085 Mendez, Thyara K. (Waukegan) BA  Psychology
60085 Vargas, Nikkie L. (Waukegan) BS  Fire Science Management
60089 Ganden, Matthew J. (Buffalo Grove) MS  Forestry
60089 Sauer, Timothy M. (Buffalo Grove) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60089 Schencker, Ari (Buffalo Grove) BS  Mathematics
60089 Williamson, Luke D. (Buffalo Grove) AAS  Aviation Flight
60089 Williamson, Luke D. (Buffalo Grove) BS  Aviation Management
60090 Mendez, Alexander J. (Wheeling) BS  Automotive Technology
60093 Mathews, John E. (Winnetka) BA  Radio, Television, and Digital Media
60096 Ditgen, Samantha C. (Winthrop Harbor) BS  Geography and Environmental Resources
60096 Enos, Matthew D. (Winthrop Harbor) BS  Workforce Education and Development
60097 Madsen Jr., Ricky A. (Wonder Lake) BS  Public Safety Management
60098 Diaz, Luis M. (Woodstock) AAS  Physical Therapist Assistant
60098 Fisher, Ryan L. (Woodstock) BS  Civil Engineering
60099 Ropers, Jeffrey T. (Beach Park) BS  Public Safety Management
60099 Showell Sr., Ronnell L. (Zion) BS  Health Care Management
60102 Lott, Drakkari J. (Algonquin) BA  Economics
60102 Pfeifer, Benjamin P. (Algonquin) BS  Horticulture
60102 Trojanowski, Christopher E. (Algonquin) BS  Mechanical Engineering
60102 Weimer, Alyssa A. (Algonquin) BFA  Art
60103 Buzinski, Alexander (Bartlett) BS  Biological Sciences
60103 Littlefield, Jessica M. (Bartlett) BS  Animal Science
60103 Mullin, Thomas M. (Bartlett) BS  Mechanical Engineering
60106 Martinez III, Juan (Bensenville) BA  Radio, Television, and Digital Media
60106 Mendez, Mayra (Bensenville) BS  Management
60108 Solano, Nathan D. (Bloomingdale) MARCH  Architecture
60120 Anderson, Kaitlyn M. (Elgin) BS  Forestry
60120 Arce, Herman (Elgin) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60120 Gutierrez, Jennifer (Elgin) BS  Elementary Education
60120 Jaimes, Flavio (Elgin) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60124 Hogan, Conner (Elgin) BA  Psychology
60126 Carling, Jessica L. (Elmhurst) BS  Health Care Management
60126 Leipert, Daniel J. (Elmhurst) MARCH  Architecture
60126 Weatherford, J. S. (Elmhurst) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60126 Wilson, Johnathan K. (Elmhurst) MARCH  Architecture
60140 Sosa, Jose L. (Pingree Grove) MARCH  Architecture
60148 Kepuraitis, Luke M. (Lombard) BS  Horticulture
60148 Sipek, William J. (Lombard) MS  Plant Biology
60156 McKeever, Allison E. (Lake In The Hills) BA  Psychology
60156 Morrison, James T. (Lake In The Hills) MS  Food and Nutrition
60174 Fillion, Allyson S. (Saint Charles) BS  Public Safety Management
60175 Comstock, Jack W. (Saint Charles) BS  Sport Administration
60175 Jarnecke, Karen L. (Saint Charles) BA  Radio, Television, and Digital Media
60176 Shah, Deep P. (Schiller Park) MHA  Health Administration
60178 Kennay, Sydney B. (Sycamore) BS  Exercise Science
60188 Kramer, Erik (Carol Stream) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60189 Christiansen, Davia L. (Wheaton) MHA  Health Administration
60192 Humphris, Emily G. (Hoffman Estates) BA  Psychology
60193 Drexler, Jason A. (Schaumburg) BS  Civil Engineering
60193 Raizk, Christopher T. (Schaumburg) BS  Computer Engineering
60302 Ward, Ryan B. (Oak Park) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60304 Perez, Oscar (Oak Park) BS  Hospitality and Tourism Administration
60401 Barron, Austin J. (Beecher) BS  Computer Science
60401 Garlich, Wendie (Beecher) BS  Dental Hygiene
60403 Bridges, Alliyah J. (Crest Hill) MS  Professional Media and Media Management Studies
60404 Patula, Samuel J. (Shorewood) MS  Zoology
60409 Barnes, Adonis J. (Calumet City) BS  Mechanical Engineering
60409 Powell, Arielle S. (Calumet City) BS  Journalism
60410 Kokalj, Abigail E. (Channahon) AAS  Physical Therapist Assistant
60411 Baranski, Susan R. (Chicago Heights) BS  Elementary Education
60423 Martin, Brian J. (Frankfort) BS  Information Systems Technologies
60423 Milan, Fernando L. (Frankfort) BA  Criminology and Criminal Justice
60430 Fernandez, Matt Aris G. (Homewood) BS  Automotive Technology
60435 Blake, Jim P. (Joliet) BS  Public Safety Management
60435 Dinoffria, Nicholas (Joliet) BS  Public Safety Management
60435 Meehan, Ethan M. (Joliet) BS  Social Work
60440 Hodges, Sarah A. (Bolingbrook) BS  Civil Engineering
60440 Morgan, Khadeisha C. (Bolingbrook) BS  Biological Sciences
60442 Marchio, Vincent M. (Manhattan) BS  Electrical Engineering
60445 Ramirez, Juan (Midlothian) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60446 Gorham, Qing Z. (Romeoville) BS  Accounting
60446 Jarrett, Brian L. (Romeoville) BS  Radiologic Sciences
60446 Wallace, Mariah M. (Romeoville) BS  University Studies
60447 Parzych, Blake (Minooka) BS  Finance
60449 Sarcinelli, Cassandra C. (Monee) BA  Psychology
60449 Winkelman, Robert J. (Monee) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60450 Dabney, Thomas J. (Morris) BS  Sport Administration
60451 Kay, Christopher S. (New Lenox) BS  Automotive Technology
60453 Bergquist, Kiersten L. (Oak Lawn) MS  Plant Biology
60453 Wolff, Taylor M. (Oak Lawn) BS  Automotive Technology
60462 Clark, Kayla R. (Orland Park) BS  Biological Sciences
60462 Kaczmarek, Brandon G. (Orland Park) MARCH  Architecture
60462 Lenoir, Landon A. (Orland Park) BA  Radio, Television, and Digital Media
60462 Ramirez, Lucero (Orland Park) BS  Business and Administration
60466 Williams, Zequita D. (Park Forest) BS  University Studies
60471 McNutt, Bria M. (Richton Park) BS  Social Work
60478 Hardy, Joshua W. (Country Club Hills) BS  Exercise Science
60478 Ollie, Karla N. (Country Club Hills) MS  Medical Dosimetry
60484 O'Connor, Maaliyah J. (University Park) BS  Journalism
60487 Ashour, David (Tinley Park) BS  Electrical Engineering Technology
60504 Guzman, Ricardo A. (Aurora) BS  Automotive Technology
60506 Coleman, Mylesha L. (Aurora) BA  Psychology
60510 Colias, Dean E. (Batavia) BS  Aviation Management
60516 Velkme, Erik J. (Downers Grove) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
60520 Conley II, Thomas P. (Hinckley) BS  Public Safety Management
60525 Kocimski, Amanda L. (La Grange Highlands) BS  Elementary Education
60527 Wiegmann, Jonathan M. (Willowbrook) BA  Cinema and Photography
60532 Mielke, Matthew J. (Lisle) MS  Medical Dosimetry
60540 Stapleton, Shaun (Naperville) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60540 Wheeler, James F. (Naperville) BS  Physics
60541 Grant, Jeremy (Newark) BS  Automotive Technology
60542 Rivera, Daniel M. (North Aurora) BS  Finance
60543 Garcia, Cody D. (Oswego) BS  Automotive Technology
60548 Distelhurst, Thomas (Sandwich) BS  Public Safety Management
60548 Downing, Luke J. (Sandwich) BA  Psychology
60548 Moulding, Thomas C. (Sandwich) BS  Forestry
60558 Wantuck, Lindsay A. (Western Springs) JD  Law
60559 Loehman, Austin C. (Westmont) BS  Management
60565 Phifer, Brett L. (Naperville) BFA  Art
60585 Cortez, Jorge (Plainfield) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60585 Sinovich, James (Plainfield) BS  Public Safety Management
60586 Dickinson, Jackson (Plainfield) BS  Automotive Technology
60608 Banks, Cheyenne R. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60609 Hughes, Destiny D. (Chicago) BA  Psychology
60612 Bracy, Brianna A. (Chicago) BA  Psychology
60612 Haynes, Malik D. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60613 Dwyer, Kevin B. (Chicago) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60616 Goodman, Corey M. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60616 Hampton, Tamari (Chicago) BS  Social Work
60616 Jarrett, Tamardieze C. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60617 Bartkiewicz, Courtney (Chicago) BS  Communication Studies
60617 Diaz, Amanda K. (Chicago) BS  Recreation
60617 Echols, Minosha A. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60618 Maiden, Caitlin (Chicago) BS  Mortuary Science and Funeral Service
60619 Mathis, Joe (Chicago) BA  Psychology
60619 Roby IV, Mabry T. (Chicago) MPAD  Public Administration
60620 Drummer, Daniel D. (Chicago) BS  Hospitality and Tourism Administration
60620 Johnson, Asia (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60620 Scott III, Neal (Chicago) BS  Public Safety Management
60622 Tomic, Milan (Chicago) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60626 Bjornson, Ava J. (Chicago) BS  Communication Disorders and Sciences
60626 Honey, Keith M. (Chicago) BS  Technical Resource Management
60628 Muhammad, Jaleel A. (Chicago) BFA  Art
60628 Nash, Alisa (Chicago) MHA  Health Administration
60628 Patterson, Terrance C. (Chicago) BA  Cinema and Photography
60628 Pickett, Ashley S. (Chicago) BS  Social Work
60628 Richardson, Alexandra (Chicago) MARCH  Architecture
60628 Yancey, Lacheray V. (Chicago) BS  Health Care Management
60629 Leal, Fatima (Chicago) BA  History
60629 Leal, Mario (Chicago) BA  Computer Science
60629 Patterson, Joseph E. (Chicago) BS  Finance
60629 Trejo, Marisol (Chicago) BS  Marketing
60630 Ortega, Jose (Chicago) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60630 Serviss, Dakota (Chicago) MPAD  Public Administration
60630 Zelenka, Maxwell A. (Chicago) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60632 Cerritos, Janette (Chicago) BS  Communication Disorders and Sciences
60634 Davila, Andrea N. (Chicago) BS  Communication Disorders and Sciences
60634 Rocha, Jesus (Chicago) BS  Automotive Technology
60637 Maalikulmulk, Mubarak A. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60637 Teague, Joshua A. (Chicago) BS  Exercise Science
60638 Hernandez, John P. (Chicago) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
60638 Miranda, Myles C. (Chicago) BS  Paralegal Studies
60639 Leon, Ruben R. (Chicago) BS  Zoology
60640 Maitra, Anaykumar (Chicago) BS  Radiologic Sciences
60641 Morales, Omar (Chicago) MS  Zoology
60643 Corcoran, Thomas M. (Chicago) BS  Geology
60645 Idowu, Rebecca (Chicago) BS  Social Work
60646 Rottman, Doreen R. (Chicago) BS  Public Safety Management
60647 Catrone, Rocco G. (Chicago) PHD  Rehabilitation
60651 Boyd, Freddy (Chicago) BA  Political Science
60651 Ferguson, Brittany M. (Chicago) MS  Rehabilitation Administration and Services
60651 Granderson, Kimberly (Chicago) BS  Automotive Technology
60652 Caffey, Ahmad (Chicago) BS  Exercise Science
60652 Hubbard, NaTasha (Chicago) MSED  Curriculum and Instruction
60652 West, Kevin M. (Chicago) BS  Public Safety Management
60706 Grzelczyk, Ewelina B. (Harwood Heights) BS  Health Care Management
60707 Center, Christian (Elmwood Park) BS  Automotive Technology
60707 Richards, Jennifer R. (Elmwood Park) BS  Public Safety Management
60714 Orynczak, Adam M. (Niles) BS  Exercise Science
60804 Rosas, Erik (Cicero) BS  Information Systems Technologies
60805 Thomas, Tiara (Evergreen Park) BA  Criminology and Criminal Justice
60901 Martin, Jasmine M. (Kankakee) MS  Behavior Analysis and Therapy
60901 Young, Tamela S. (Kankakee) BS  Accounting
60914 Fulcher, Silas E. (Bourbonnais) BS  Electrical Engineering
60914 Schultz, Michael P. (Bourbonnais) BS  Electrical Engineering
60936 Wittemann, Amber (Gibson City) BA  Criminology and Criminal Justice
60942 Parsons, Matthew D. (Hoopeston) BS  University Studies
60964 McKnight, Hannah M. (Saint Anne) BS  Civil Engineering
60970 Lenz, Lucas M. (Watseka) BS  Aviation Technologies
61008 Vinson, Elizabeth A. (Belvidere) MS  Quality Engineering and Management
61016 Hill, Kyle (Cherry Valley) BS  Public Safety Management
61020 Lathrop, Brandon J. (Davis Junction) BS  Aviation Management
61021 Schmitz, Dylan L. (Dixon) BS  Electrical Engineering Technology
61071 Davis, Kristin R. (Rock Falls) BS  Accounting
61073 Vertiz, Hector (Roscoe) BA  Psychology
61080 Amenda, Zachary W. (South Beloit) AAS  Aviation Flight
61080 Amenda, Zachary W. (South Beloit) BS  Aviation Management
61080 Wood, Rana J. (South Beloit) BS  Mortuary Science and Funeral Service
61102 Johnson, Shiquaiah S. (Rockford) BS  Communication Disorders and Sciences
61103 Palmeno, Jacob R. (Rockford) BS  Information Systems Technologies
61107 Fanis, Jacob T. (Rockford) BA  Computer Science
61107 Jordan, Nathaniel R. (Rockford) BS  Plant Biology
61108 Morris, Gunnar A. (Rockford) MARCH  Architecture
61114 Kasicki, Carly C. (Rockford) BA  Languages, Cultures, and International Studies
61114 Kasicki, Carly C. (Rockford) BS  Biological Sciences
61114 Thoele, Sarah (Rockford) BS  Early Childhood
61201 Mahar, Patrick D. (Rock Island) MARCH  Architecture
61252 Ratcliff, Amanda N. (Fulton) MS  Quality Engineering and Management
61270 Bush, Nicholaus J. (Morrison) BS  Social Work
61326 Alleman, Katherine (Granville) BS  Geography and Environmental Resources
61329 Cattani, William A. (Ladd) BS  Forestry
61341 Hatton, Thomas D. (Marseilles) BS  Forestry
61342 Beetz, Lyndsey (Mendota) BS  Dental Hygiene
61350 Haywood, Carly J. (Ottawa) MS  Zoology
61350 Nevins, Alexandria R. (Ottawa) BS  Chemistry
61354 Cameron, Cole R. (Peru) BS  Civil Engineering
61362 Hermiston-Lopez, Clayton R. (Spring Valley) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
61414 Cantrell, Skyler T. (Altona) AAS  Aviation Flight
61477 Hanson, Nicholas B. (Smithfield) BA  Anthropology
61523 Lewis, Amanda J. (Chillicothe) BS  Accounting
61523 Spencer, Travis D. (Chillicothe) BS  Computer Engineering
61525 Lawson, Shaun D. (Dunlap) BS  Management
61535 Horton, Addison C. (Groveland) BS  Accounting
61537 Knisley, Payton M. (Henry) BS  Hospitality and Tourism Administration
61542 Weaver, Shawn (Lewistown) BS  Electrical Engineering Technology
61544 Murphy, Amanda R. (London Mills) BS  Accounting
61548 Goettler, Christoph M. (Metamora) MS  Mechanical Engineering
61565 Hays, Jurgeon P. (Hopewell) BS  Chemistry
61571 Duckwiler, Thomas (Washington) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61603 Kizenga, Bragard (Peoria) BS  Communication Studies
61604 Boyd, Darius L. (Peoria) MARCH  Architecture
61607 Forsman, William D. (Bartonville) BS  Aviation Technologies
61607 Whitehead, Chad E. (Bartonville) MS  Quality Engineering and Management
61614 Galick, Peter J. (Peoria) MARCH  Architecture
61614 O'Neil, Anthony E. (Peoria) BS  Civil Engineering
61614 Whitten, Thomas (Peoria) BA  University Studies
61701 Cabrera, Christopher T. (Bloomington) BS  Accounting
61701 Seaman, Zachariah N. (Bloomington) MS  Geology
61701 Seaman, Zachariah N. (Bloomington) BA  Geology
61704 Heinold, Payton D. (Bloomington) BA  Cinema and Photography
61705 Fugitt, Addison M. (Bloomington) BS  Exercise Science
61705 Gilpin, Eric J. (Bloomington) MSED  Kinesiology
61727 Alsup Jr., Gary D. (Clinton) BA  Zoology
61727 Hicks, Kathryn E. (Clinton) BS  Elementary Education
61728 Craig, Teresa L. (Colfax) BS  Accounting
61733 Rich, Karalyn L. (Deer Creek) BS  Exercise Science
61736 Hickman, Chelsey J. (Downs) BS  Animal Science
61739 Walter, Avery T. (Fairbury) BS  Chemistry
61739 Walter, Avery T. (Fairbury) BS  Fermentation Science
61745 Seaman, Kailey M. (Heyworth) MS  Geology
61745 Williams, Taylor A. (Heyworth) JD  Law
61748 Edwards, Gracie A. (Hudson) BA  Criminology and Criminal Justice
61755 Creager, Kathleen A. (Mackinaw) BS  Animal Science
61761 Hall, Sarah (Normal) MHA  Health Administration
61771 Ahrens, Jocelyne A. (Secor) BS  Accounting
61776 Schroeder, Keanan C. (Towanda) BS  Recreation Professions
61801 Cavaliere, Stephen D. (Urbana) BS  Technical Resource Management
61801 Ifearulundu, Ikenna H. (Urbana) MPH  Community Health Education
61801 Longueli, Elie (Urbana) BS  Information Systems Technologies
61817 Butner, Beau T. (Catlin) BS  Information Systems Technologies
61818 Simpson, Dominick M. (Cerro Gordo) BS  Mechanical Engineering
61821 Phillips, Victoria C. (Champaign) MS  Zoology
61821 Preslar, Brendan W. (Champaign) BS  Mechanical Engineering
61822 Anderson, Jarrett H. (Champaign) BS  Automotive Technology
61832 Poyner, Scott M. (Danville) BS  Information Systems Technologies
61843 Kersey, Brett A. (Fisher) BS  University Studies
61847 Camp, Justin P. (Gifford) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61853 Heller, Kyle J. (Mahomet) MS  Mechanical Engineering
61853 Hinton, Cassie G. (Mahomet) BA  Anthropology
61858 Warner, Jason M. (Oakwood) MS  Quality Engineering and Management
61866 Kasapov, Vangel (Rantoul) AAS  Physical Therapist Assistant
61873 Moore, James R. (Saint Joseph) BA  Languages, Cultures, and International Studies
61873 Moore, James R. (Saint Joseph) BS  Physiology
61877 Herb, Victoria M. (Sidney) BS  Zoology
61883 Toole, Lucas (Westville) BS  Computer Science
61942 Painter, Dalton T. (Newman) BS  Agribusiness Economics
61956 Bragg, Gabrielle L. (Villa Grove) BA  Radio, Television, and Digital Media
62002 Segneri, Melina K. (Alton) MS  Behavior Analysis and Therapy
62016 Varble, Allison N. (Carrollton) BS  Accounting
62025 Ambuel, Tyler A. (Edwardsville) BS  Forestry
62025 Box, Aaron (Edwardsville) BS  Information Systems Technologies
62025 Gleich, James A. (Edwardsville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62025 Thebeau, Casey A. (Edwardsville) MARCH  Architecture
62034 Armstrong, Katie A. (Glen Carbon) MHA  Health Administration
62034 Throneberry, Cameron M. (Glen Carbon) JD  Law
62035 Raglin, Khristina A. (Godfrey) BA  Cinema and Photography
62047 Holland, Courtney M. (Hardin) BFA  Art
62051 Fenske, Mark S. (Irving) BS  Forestry
62062 Hawkins, Nathan L. (Maryville) BS  Marketing
62082 Goben, Jordan I. (Roodhouse) BS  Electrical Engineering
62088 Davis, Laria R. (Staunton) BA  Psychology
62205 Rodgers, Cayla D. (East Saint Louis) BA  Political Science
62217 Westenberger, Josh R. (Baldwin) BS  Electrical Engineering
62218 Gentry, Hannah N. (Bartelso) BS  University Studies
62219 Burton, Conor T. (Beckemeyer) BS  Sport Administration
62220 Brown, Demons L. (Belleville) BS  Management
62221 Felts, Austin (Belleville) BS  Aviation Management
62221 Hayward, Joy L. (Belleville) BS  University Studies
62221 Jackson, Joshua L. (Belleville) MARCH  Architecture
62221 Taylor Jr., Robert W. (Belleville) MARCH  Architecture
62226 Eilering, Debra S. (Swansea) MARCH  Architecture
62226 Higgs, Elizabeth L. (Swansea) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62231 Becker, Chase J. (Carlyle) BS  Agribusiness Economics
62233 Berner, Jordan T. (Chester) BS  Sport Administration
62233 Knop, Tyler E. (Chester) BS  Forestry
62234 Barrows, Tiffany M. (Collinsville) BS  Business and Administration
62234 Budnicki, Matthew J. (Collinsville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62234 Gorton, Daniel F. (Collinsville) MS  Public Safety and Homeland Security Administration
62236 Berghoefer, Samuel K. (Columbia) BS  Aviation Technologies
62249 Leitschuh, Chase C. (Highland) BS  Agricultural Systems and Education
62254 Koester, Kara J. (Lebanon) MS  Agribusiness Economics
62263 Johnson, Morjan L. (Nashville) BS  Civil Engineering
62263 Kell, Ryan D. (Nashville) BS  Mechanical Engineering
62263 Morgan, Lucas H. (Nashville) BM  Music
62263 Showmaker, William J. (Nashville) BS  Civil Engineering
62264 Alfeldt, Jonathan E. (New Athens) BS  Accounting
62265 Brokering, Tori C. (New Baden) BS  Agribusiness Economics
62265 Brokering, Tori C. (New Baden) BS  Accounting
62272 Priebe, Allison M. (Percy) BS  Information Systems Technologies
62274 Miller, Jacob W. (Pinckneyville) BS  Mechanical Engineering
62274 Morgan, Andrea (Pinckneyville) BA  Criminology and Criminal Justice
62274 Summers, Ryan P. (Pinckneyville) MSED  Educational Administration
62281 Robbins, Kristin (Saint Jacob) BS  Radiologic Sciences
62288 Bleim, Katie A. (Steeleville) BS  Early Childhood
62288 Bockhorn, Ashley A. (Steeleville) BS  Marketing
62293 Mason, Bailey P. (Trenton) BS  Animal Science
62294 Kurilla, Justin (Troy) BS  Information Systems Technologies
62294 Miller, Glenn (Troy) BS  Information Systems Technologies
62298 Sewell, Rebecca R. (Waterloo) BS  Aviation Management
62305 Cornwell, Dylan R. (Quincy) BS  Automotive Technology
62305 Jansen, Jenny R. (Quincy) BS  Elementary Education
62305 Lee, Karson Y. (Quincy) BS  Rehabilitation Services
62341 Helenthal, Kennedy A. (Hamilton) BS  University Studies
62347 Wolf, Carson R. (Liberty) BS  Automotive Technology
62401 Barnes, Ryan D. (Effingham) BS  Zoology
62401 Miller, Jordan L. (Effingham) BS  Management
62401 Perring, Lucas (Effingham) BS  Forestry
62414 Klitzing, Kyle L. (Beecher City) MS  Geology
62439 Zollars, Riley J. (Lawrenceville) BS  Zoology
62445 Helmink, Kathryn R. (Montrose) BS  Animal Science
62447 Erickson, Kelli A. (Neoga) BS  Mechanical Engineering
62448 Smithenry, Michelle M. (Newton) MS  Mechanical Engineering
62450 Butler, Gunnar C. (Olney) MA  Criminology and Criminal Justice
62450 Kuhlig, Tony (Olney) MS  Quality Engineering and Management
62461 Doedtman, Grace O. (Shumway) BS  Paralegal Studies
62461 Doedtman, Grace O. (Shumway) BA  Criminology and Criminal Justice
62467 Fuesting, Christopher L. (Teutopolis) BS  Accounting
62471 Jourdan, Mandi N. (Vandalia) MFA  Creative Writing
62471 Lockart, Brandon R. (Vandalia) BS  Information Systems Technologies
62471 Sargent, Bradley (Vandalia) BS  Aviation Management
62521 Brunner, Jordan A. (Decatur) BS  Exercise Science
62521 Jones, Blake (Decatur) BS  Mechanical Engineering
62521 Pietsch, Tyler J. (Decatur) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62522 Tatham, Chloe M. (Decatur) BS  Fashion Design and Merchandising
62535 Kim, Tae Il (Forsyth) BS  Horticulture
62540 Fiaoni, Phillip K. (Kincaid) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62557 Miller, Dalton J. (Pana) BA  Psychology
62565 Donnel, Michaela D. (Shelbyville) BA  Criminology and Criminal Justice
62568 Hooper, Grant (Taylorville) BS  Automotive Technology
62568 Ruppert, Lane M. (Taylorville) BS  Management
62568 Young, Dalee R. (Taylorville) BS  Mathematics
62612 Brue, Alexandra E. (Ashland) BA  Theater
62613 Ohl, Violet L. (Athens) BS  Civil Engineering
62640 Traylor, Eric A. (Girard) BS  Electrical Engineering
62656 Anderson, Trystan M. (Lincoln) BS  Communication Studies
62656 Green, Samantha D. (Lincoln) BS  Health Care Management
62702 Kantzioris, Cloey M. (Springfield) BA  Criminology and Criminal Justice
62703 Chamness, Kayla M. (Springfield) BS  Journalism
62703 Rogers, Keith I. (Springfield) BA  Psychology
62704 Garvey, Joseph G. (Springfield) MHA  Health Administration
62704 Locher, William J. (Springfield) MA  Political Science
62704 McCarthy, Megan C. (Springfield) BS  Journalism
62711 Brown, Eliizabeth K. (Springfield) BA  Political Science
62711 Deppe, DeLanee E. (Springfield) BS  Accounting
62711 Jacobs, Victoria L. (Springfield) BS  Elementary Education
62711 Marsh, Aundrea N. (Springfield) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
62712 Bradshaw, Courtney M. (Springfield) BS  Geography and Environmental Resources
62712 Essig, Michelle L. (Springfield) BS  Zoology
62801 Decker, Kameron M. (Centralia) BS  Management
62808 Rizzo, Jamie L. (Ashley) JD  Law
62812 Freeman, Kacie L. (Benton) BS  Elementary Education
62812 Freeman, Nicholas T. (Benton) BA  Criminology and Criminal Justice
62812 Houghland, Katelyn J. (Benton) BA  Psychology
62812 Ing, Haley M. (Benton) BS  Civil Engineering
62812 Richardson, Colton B. (Benton) BS  Biological Sciences
62812 Tieffel, Jason R. (Benton) BS  Business and Administration
62816 Wilson, Michael Z. (Bonnie) BS  Finance
62822 Calloni, Michael T. (Christopher) BS  Information Systems Technologies
62822 Fasig, Hayden M. (Christopher) BA  Radio, Television, and Digital Media
62822 Isom, Brandon S. (Christopher) BA  Radio, Television, and Digital Media
62831 Heck, Jacob C. (Du Bois) BS  Forestry
62831 Jahnke, Tyler J. (Du Bois) BS  Agribusiness Economics
62832 Denault, Heather L. (Du Quoin) MSED  Educational Administration
62832 File, Shelly A. (Du Quoin) MHA  Health Administration
62832 King, Nicholas B. (Du Quoin) BS  Agribusiness Economics
62832 Oetting, Ezra L. (Du Quoin) BS  Sport Administration
62837 Carter, Jay C. (Fairfield) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62837 Smith, Jerrick (Fairfield) BS  Information Systems Technologies
62838 Kline, Lucas W. (Farina) BS  Aviation Management
62839 Linder, Christopher J. (Flora) BS  Mechanical Engineering
62839 Lomas, Jackie D. (Flora) BS  Information Systems Technologies
62839 Myers, Jeremy A. (Flora) MS  Quality Engineering and Management
62858 Gullidge, Bryce X. (Louisville) BS  Agribusiness Economics
62859 Watkins, Kristen P. (Mc Leansboro) BS  Biological Sciences
62864 Jordan, Megan R. (Mount Vernon) MACC  Accountancy
62864 Kinney, Keith (Mount Vernon) BS  Biological Sciences
62864 McKinley, Ryan A. (Mount Vernon) BA  Cinema and Photography
62864 Winkleman, Sydney A. (Mount Vernon) BS  Health Care Management
62865 Anderson, Nicholas E. (Mulkeytown) BS  Mining Engineering
62865 Wilson, Lynnsay J. (Mulkeytown) BS  Elementary Education
62881 Steward, Cole S. (Salem) BS  Sport Administration
62884 Slack, Jesse M. (Sesser) BS  Accounting
62887 Murphy, Joli D. (Springerton) BA  Music
62888 Kuhnert, Tucker J. (Tamaroa) BS  Marketing
62895 Johnson, Lindsay N. (Wayne City) BS  Agricultural Systems and Education
62896 Davis, Shawn F. (West Frankfort) BS  Journalism
62896 Fry, Amanda M. (West Frankfort) BS  Mathematics
62896 Hermetz, Nathan J. (West Frankfort) BS  Electrical Engineering
62896 Kerley, Mitchell S. (West Frankfort) BS  Mathematics
62896 Oyler, Mackenzie B. (West Frankfort) BS  Management
62905 Frey, Michaela G. (Alto Pass) BS  Human Nutrition and Dietetics
62905 VanZandt, Angi K. (Alto Pass) BS  University Studies
62905 Vanzandt, Jenna R. (Alto Pass) BS  Civil Engineering
62906 Holshouser, Ashley L. (Anna) BS  Information Systems Technologies
62907 Carlock, Victoria A. (Ava) BS  History
62907 Couch, Payton R. (Ava) BA  Psychology
62910 Huffman, Kylie M. (Brookport) BA  Economics
62912 Maze, Jalynn R. (Buncombe) BS  Agribusiness Economics
62917 Lyles, Albert A. (Carrier Mills) MS  Quality Engineering and Management
62918 Bogard, Callie A. (Carterville) MS  Radiologic Sciences
62918 Chapman, John R. (Carterville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62918 Durbin, James T. (Carterville) BS  Information Systems Technologies
62918 Eaton, David A. (Carterville) BS  Information Systems Technologies
62918 Ferketich, Jesse J. (Carterville) MS  Quality Engineering and Management
62918 Kinnard, Ryan M. (Carterville) BS  Exercise Science
62918 Landon, Cole M. (Carterville) BS  Sport Administration
62918 Mathis, Erica L. (Carterville) BS  Journalism
62918 Rasor, Tyler J. (Carterville) BS  Automotive Technology
62918 Stogsdill, Dylan M. (Carterville) BS  Forestry
62920 Carmona, Eliseo (Cobden) BA  Radio, Television, and Digital Media
62920 Godinez, Jesus (Cobden) BS  Health Care Management
62920 Stadelbacher, Sean E. (Cobden) BA  Sociology
62921 Toliver, Morgan (Colp) BS  Marketing
62924 Jones, Cathy (De Soto) MS  Psychology
62930 Ralston, Aaron P. (Eldorado) BS  Exercise Science
62932 Jeschke, Gabrielle E. (Elkville) BS  Microbiology
62932 Waller, Nolan R. (Elkville) BA  Criminology and Criminal Justice
62935 Bond, Travis M. (Galatia) MA  History
62938 Rhymer, Paul L. (Golconda) BA  Psychology
62938 Seaton, Nicholas R. (Golconda) MS  Plant Biology
62939 Chamness, Colby J. (Goreville) BS  Accounting
62943 Rigsby, Jacqueline D. (Grantsburg) BA  Computer Science
62946 Carrier, Kenneth A. (Harrisburg) BS  Mechanical Engineering
62946 Elam, Dakota A. (Harrisburg) BS  Information Systems Technologies
62946 Ferrera, Roberto L. (Harrisburg) BS  Chemistry
62946 Wendler, Tayler N. (Harrisburg) BA  Psychology
62946 Winters, Kassie D. (Harrisburg) BS  Accounting
62948 Andrews, Holly N. (Herrin) BS  Early Childhood
62948 Chrostoski, Dylan B. (Herrin) BA  Psychology
62948 Cutrell, Jennifer R. (Herrin) BS  Accounting
62948 King, Faith N. (Herrin) BS  Hospitality and Tourism Administration
62948 Kjellberg, Heather L. (Herrin) BS  Hospitality and Tourism Administration
62948 Mansker, Rylie E. (Herrin) BA  Psychology
62948 McPherson, Craig L. (Herrin) PHD  Education - Workforce Education and Development
62949 Kinsey, Bailey J. (Hurst) BS  Forestry
62951 Kendrick, Morgan A. (Johnston City) BS  Health Care Management
62951 Moake, Jared A. (Johnston City) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62952 Cheek, Joshua D. (Jonesboro) BA  Criminology and Criminal Justice
62952 Etter, Nicholas S. (Jonesboro) BS  Zoology
62952 Taylor, Destiny M. (Jonesboro) BS  Rehabilitation Services
62958 Blackburn, Bryanna S. (Makanda) MSED  Recreation Professions
62959 Alsayiri, Mo H. (Marion) BS  Aviation Technologies
62959 Bailey, Jamie N. (Marion) BS  University Studies
62959 Blandford, Riley M. (Marion) BS  Animal Science
62959 Carruthers, Alisha A. (Marion) MPH  Public Health
62959 Dalton, Zoie M. (Marion) BS  Biological Sciences
62959 Donahue, Molly R. (Marion) BS  Management
62959 Jeralds, Coleton A. (Marion) BS  Sport Administration
62959 Kinsey, Alexzandra J. (Marion) BS  Biological Sciences
62959 Lewis, Brooklyn P. (Marion) BS  Early Childhood
62959 Morgan, Caroline L. (Marion) BS  Exercise Science
62959 Serles, Timothy (Marion) BS  Geography and Environmental Resources
62960 Davis, Logan S. (Metropolis) BS  Mining Engineering
62966 Burns, Jake R. (Murphysboro) MA  Criminology and Criminal Justice
62966 Clutts, Caitlyn E. (Murphysboro) BS  Health Care Management
62966 Coniglio-McQuay, Terry S. (Murphysboro) MS  Rehabilitation Counseling
62966 Cooper, Mabinty (Murphysboro) BS  Social Work
62966 Elliott, Benjamin R. (Murphysboro) MS  Geology
62966 Fletcher, Michelle N. (Murphysboro) PHD  Political Science
62966 Grammer, Storm A. (Murphysboro) BS  University Studies
62966 Herrold, Linda K. (Murphysboro) BA  History
62966 Hostetler, Zachary C. (Murphysboro) BA  Computer Science
62966 Johnson, Karen J. (Murphysboro) PHD  Education - Curriculum and Instruction
62966 Kelley, Grant M. (Murphysboro) BS  Biological Sciences
62966 Marnati, Rylee M. (Murphysboro) BS  Child and Family Services
62966 Miller, Braden M. (Murphysboro) MACC  Accountancy
62966 Stoffel, Mary J. (Murphysboro) MBA  Business Administration
62966 Szoke, David A. (Murphysboro) BA  Geology
62974 Mandrell, Johanna B. (Pittsburg) BS  Exercise Science
62974 Wilcox, Michael A. (Pittsburg) BS  Mechanical Engineering
62979 Ragan, Nolan R. (Ridgway) MS  Quality Engineering and Management
62983 Leach, Rebecca M. (Royalton) BS  Workforce Education and Development
62985 Smith, Fayth M. (Simpson) BS  Plant Biology
62987 Robards, Aimee M. (Stonefort) BS  Animal Science
62994 Preston, Stacey M. (Vergennes) BS  Technical Resource Management
62995 Loyd, Kennadie C. (Vienna) MSED  Higher Education
62997 Ortiz, Jocelyn (Willisville) BA  Psychology