60002 Klingler, Matthew (Antioch) BS  Business and Administration
60004 Belluomini, Americo (Arlington Heights) BA  Cinema and Photography
60004 Svoboda, Kyle J. (Arlington Heights) AAS  Aviation Flight
60004 Svoboda, Kyle J. (Arlington Heights) BS  Aviation Management
60007 Fox, Robert J. (Elk Grove Village) BS  Exercise Science
60008 Wereminski, Paul J. (Rolling Meadows) BS  Automotive Technology
60010 Choi, Won Jun (Hoffman Estates) BS  Biological Sciences
60010 Klaas, Andrew M. (Barrington) JD  Law
60010 McCoppin, Susan I. (Hoffman Estates) BS  University Studies
60010 Tran, Quan H. (Barrington) BS  Accounting
60012 Allen, Juliane M. (Crystal Lake) BS  Communication Studies
60012 Kowalkowski, Ryan J. (Crystal Lake) BA  Cinema and Photography
60012 Vadnais, Sarah A. (Crystal Lake) PHD  Psychology
60012 Yamnitz, Sean M. (Crystal Lake) BS  Business and Administration
60014 Faber, Ryan C. (Crystal Lake) BS  Mechanical Engineering
60014 Nick, Ryan J. (Crystal Lake) BS  Mechanical Engineering
60025 Hampton, Donovan D. (Glenview) BS  Aviation Management
60025 Hampton, Donovan D. (Glenview) AAS  Aviation Flight
60026 Huynh, Charlie N. (Glenview) BA  Criminology and Criminal Justice
60030 Carbonel, Patrick J. (Grayslake) BS  Workforce Education and Development
60030 Hussain, Mohammed A. (Third Lake) BS  Automotive Technology
60030 Kleber, Caitlyn A. (Grayslake) BS  Zoology
60030 Longo, Paul N. (Grayslake) BS  Finance
60031 Nolden, Simone M. (Gurnee) BA  Anthropology
60033 Saucedo, Victor A. (Harvard) BA  Criminology and Criminal Justice
60034 Henriksen, Samantha M. (Hebron) BS  Business and Administration
60035 Gibson, Isaac L. (Highland Park) BM  Music
60035 Goodman, Josh P. (Highland Park) BS  Finance
60035 Kirkwood IV, John L. (Highland Park) AAS  Aviation Flight
60035 Kirkwood IV, John L. (Highland Park) BS  Aviation Management
60046 Hooven, Nathan D. (Lindenhurst) BS  Zoology
60046 Pearce, Ian R. (Lindenhurst) BA  Criminology and Criminal Justice
60047 Gebhardt, Andrew J. (Lake Zurich) BS  Forestry
60048 Chisenhall, Brandy H. (Libertyville) BS  Health Care Management
60050 Farwick, Sarah L. (Mc Henry) BA  Political Science
60051 Root, Larissa N. (Mc Henry) BS  Civil Engineering
60053 Beladi, Aram (Morton Grove) BS  Civil Engineering
60056 Heisler, Emma M. (Mount Prospect) BS  Early Childhood
60056 Jasowicz, Allen K. (Mount Prospect) BS  Forestry
60060 Bauer, Brandon M. (Mundelein) BA  Criminology and Criminal Justice
60060 Rogers, Caitlyn E. (Mundelein) BA  Cinema and Photography
60060 Torres Vazquez, Eloisa J. (Mundelein) BS  Exercise Science
60061 Ley, Michael D. (Vernon Hills) BA  Computer Science
60062 Smith, Kendrick L. (Northbrook) BS  Workforce Education and Development
60067 Carney, Michael W. (Palatine) MARCH  Architecture
60067 Funk, Hannah E. (Palatine) BA  Psychology
60068 Halm, John (Park Ridge) BA  Psychology
60068 Palmer, Grace E. (Park Ridge) BS  Speech Communication
60070 Escobedo, Felix (Prospect Heights) BS  Information Systems Technologies
60072 Whitlock, Kailey M. (Ringwood) BS  Forestry
60073 Alvarez, Emmanuel (Round Lake Beach) BS  Management
60073 Tchieukoue Kuete, Annick L. (Round Lake) BS  Workforce Education and Development
60073 Wojdak, Kinga H. (Round Lake Heights) BS  Accounting
60073 Wojdak, Kinga H. (Round Lake Heights) BS  Sport Administration
60073 Yaptchoua Tchieukoue, Ulrich C. (Round Lake) BS  Electronic Systems Technologies
60076 Smith-Whitehead, Taylor N. (Skokie) BA  Psychology
60076 Truong, Raymond (Skokie) BS  Automotive Technology
60081 Vlasak, Matthew J. (Spring Grove) BS  Accounting
60083 Johnson, Travis L. (Beach Park) BS  Workforce Education and Development
60084 Buschick, Charles J. (Wauconda) BS  Public Safety Management
60084 Horndasch, Sean M. (Wauconda) BS  Business and Administration
60084 Mosko, Benjamin J. (Wauconda) BS  Public Safety Management
60085 Melgoza, Yenitza (Waukegan) BA  Cinema and Photography
60088 Zanol, Courtney A. (Great Lakes) BS  Health Care Management
60089 Edelheit, Justin A. (Buffalo Grove) BS  Recreation
60089 Komie, Robin M. (Buffalo Grove) BS  Journalism
60090 Hernandez, Hugo A. (Wheeling) BS  Mechanical Engineering
60091 Hill, Mitchell J. (Wilmette) BS  Speech Communication
60098 Master, Richard C. (Woodstock) MARCH  Architecture
60099 Becton, Alexis (Beach Park) BA  Psychology
60099 Stanley, Coriana L. (Zion) BA  Economics
60099 Wells, Starr C. (Zion) BS  Exercise Science
60099 Woolard, Erin I. (Zion) BA  Anthropology
60099 Woolard, Erin I. (Zion) BA  Languages, Cultures, and International Studies
60101 Deang, Erelin M. (Addison) MS  Behavior Analysis and Therapy
60102 Craig, Mark A. (Algonquin) BS  Marketing
60102 Fabbri, Vincent M. (Algonquin) BS  Automotive Technology
60102 Mangieri, Frank J. (Algonquin) BS  Accounting
60102 Okrasinski, Andrea D. (Algonquin) BS  University Studies
60102 Schilf, Sydney A. (Algonquin) BS  Management
60102 Wind, Jason R. (Algonquin) BS  Civil Engineering
60103 Frascone, Tyler J. (Bartlett) BS  Automotive Technology
60103 Luper, Christopher S. (Bartlett) BFA  Art
60104 Evans, Dartaiza A. (Bellwood) BS  Health Care Management
60104 Joseph, Kennedy L. (Bellwood) BA  English
60104 Williams, Cydni K. (Bellwood) BS  Exercise Science
60108 Lopez, Giovanni (Bloomingdale) MS  Public Safety and Homeland Security Management
60115 Fagman, Eliot S. (DeKalb) BS  Automotive Technology
60115 Smith, Owen C. (DeKalb) AAS  Aviation Flight
60115 Smith, Owen C. (DeKalb) BS  Aviation Management
60119 Mathys, Rachel R. (Elburn) MSED  Recreation Professions
60120 Mondragon, Omar (Elgin) BS  Automotive Technology
60124 Hernandez, Marlene A. (Elgin) BS  Health Care Management
60124 Zaderej, Vika V. (Elgin) BS  Mechanical Engineering
60126 Busleta, Brittany N. (Elmhurst) BS  Animal Science
60126 Conroy, Brendan O. (Elmhurst) BS  Computer Engineering
60126 Vasilopoulos, Elizabeth M. (Elmhurst) BS  Elementary Education
60126 Wilson, Brody P. (Elmhurst) AAS  Aviation Flight
60126 Wilson, Brody P. (Elmhurst) BS  Aviation Management
60131 Cruz, Elena C. (Franklin Park) BA  Sociology
60135 Martin, Zachary E. (Genoa) BS  Aviation Technologies
60136 Utendahl, Gerard C. (Gilberts) BS  Communication Studies
60140 Creed, Jordan A. (Pingree Grove) MS  Behavior Analysis and Therapy
60142 Best IV, Edward J. (Huntley) BS  Computer Engineering
60142 Dell'Aquila, Dillon R. (Huntley) BS  Accounting
60142 Velazquez, Michael T. (Huntley) AAS  Aviation Flight
60142 Velazquez, Michael T. (Huntley) BS  Aviation Management
60144 Ross, Paul E. (Kaneville) BS  Public Safety Management
60148 Typpi, Alexander J. (Lombard) BS  Paralegal Studies
60148 Zguri, Eleni (Lombard) MARCH  Architecture
60150 Hankins, Emily-Jo E. (Malta) BA  Psychology
60152 Herrera, Jordan A. (Marengo) MS  Quality Engineering and Management
60152 Rogers, Trevor C. (Marengo) BS  Civil Engineering
60154 Agwuncha, Kelechi N. (Westchester) BA  Cinema and Photography
60154 Lyall, John M. (Westchester) BS  Accounting
60156 Taylor, Nicole C. (Lake In The Hills) BS  Recreation
60169 Flores Jr., George L. (Hoffman Estates) BS  Architectural Studies
60172 Tumminaro, Joseph B. (Roselle) JD  Law
60174 Lichner, Lilianna A. (Saint Charles) BA  Cinema and Photography
60174 Willard, Kayleigh E. (Saint Charles) BS  History
60175 Kupiec, Cora K. (Saint Charles) BS  Paralegal Studies
60177 Emerick, Sarah K. (South Elgin) BFA  Art
60178 Saborio, Stefany L. (Sycamore) BA  Art
60185 Fry, Russell W. (West Chicago) BS  Business and Administration
60185 Vanscoit, Zachary E. (West Chicago) BS  Management
60185 Vanscoit, Zachary E. (West Chicago) BA  Computer Science
60187 Davis, Kaitlin A. (Wheaton) BS  Journalism
60187 Mordell, Joseph (Wheaton) BS  Public Safety Management
60188 Nitecki, Dominick T. (Carol Stream) BS  Business Economics
60188 Nitecki, Dominick T. (Carol Stream) BS  Marketing
60192 Lim, Jane S. (Hoffman Estates) BS  Animal Science
60193 Choi, Robert (Schaumburg) BS  Workforce Education and Development
60193 Prusko, Nicholas P. (Schaumburg) BS  Public Safety Management
60194 Petritis, Ryan T. (Schaumburg) BS  Mechanical Engineering
60202 Hylton, Shante N. (Evanston) BA  Psychology
60304 Monaco, Patrick J. (Oak Park) BS  Forestry
60401 Hall, Jacob M. (Beecher) BS  Zoology
60402 Johnson, David J. (Berwyn) BS  Automotive Technology
60402 Labis, Rex S. (Berwyn) BS  Automotive Technology
60402 Macias, Melissa (Stickney) MS  Behavior Analysis and Therapy
60406 Hernandez, Anthony (Blue Island) BS  Automotive Technology
60409 Burton, Meyesha (Calumet City) BS  Social Work
60409 Clark, Brandon A. (Calumet City) BS  Accounting
60409 Gatewood, Imani C. (Calumet City) BS  Speech Communication
60409 Home, Thomas (Calumet City) MARCH  Architecture
60409 Johnson, Che'Ron L. (Calumet City) BA  Psychology
60409 McNeal, Michael A. (Calumet City) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60411 Williams, Elexis A. (Ford Heights) BS  Accounting
60417 Mejan, Logan J. (Crete) AAS  Aviation Flight
60417 Mejan, Logan J. (Crete) BS  Aviation Management
60422 White, Noah C. (Flossmoor) BA  Radio, Television, and Digital Media
60423 Bormet, Casey T. (Frankfort) BS  Business and Administration
60423 Damico Jr., Vincent J. (Frankfort) BS  Automotive Technology
60423 Mckenzie, Margaret E. (Frankfort) MPAD  Public Administration
60426 Wilson, Sherice D. (Harvey) BFA  Art
60426 Wilson, Sherice D. (Harvey) BA  Art
60435 Faynik, Aaron N. (Joliet) BS  Automotive Technology
60438 Lopez, Karina F. (Lansing) BS  Finance
60438 Maiden, Crystiona D. (Lansing) BS  Journalism
60440 Charrier, Carissa C. (Bolingbrook) BA  Political Science
60442 Gordon, Gabrielle E. (Manhattan) BS  Workforce Education and Development
60442 Orozco, Lilian (Manhattan) BS  Exercise Science
60443 Baker, Sydney S. (Matteson) BS  Fashion Design and Merchandising
60445 Bullard, Luke T. (Midlothian) BS  Sport Administration
60447 Rowe, Courtney N. (Minooka) BS  Accounting
60447 Sanetta, Edward C. (Minooka) BS  University Studies
60449 Jackson, Shelbi C. (Monee) BA  English
60453 Cervantes, Zoe (Oak Lawn) BA  Criminology and Criminal Justice
60453 Cisneros, Guadalupe C. (Oak Lawn) BS  Early Childhood
60453 Kupres, Jacob S. (Oak Lawn) BS  Information Systems Technologies
60453 Rodriguez, Hector A. (Oak Lawn) BA  Radio-Television
60459 Kapitanek, Taylor M. (Burbank) BA  Psychology
60459 Wolfe, Matthew P. (Burbank) BA  Criminology and Criminal Justice
60462 Parise, Alexandra M. (Orland Park) BS  Public Safety Management
60467 Schuetz, Alexander (Orland Park) BS  Marketing
60471 Hughes Jr., Jermaine D. (Richton Park) MSED  Workforce Education and Development
60473 Dienema, Jason K. (South Holland) MS  Agribusiness Economics
60473 Hopkins, Shire K. (South Holland) BA  Criminology and Criminal Justice
60473 Kolosh, Brian T. (South Holland) BS  Fire Service Management
60475 Hentz, Michelle M. (Steger) BS  Hospitality and Tourism Administration
60478 Whaley, Ja'Niece N. (Country Club Hills) BA  Political Science
60484 Guest, Darren J. (University Park) MSW  Social Work
60491 Lopez, Ingrid E. (Homer Glen) MARCH  Architecture
60491 Rygh, Brandon R. (Homer Glen) BS  Public Safety Management
60491 Wojtanowski, Austin M. (Homer Glen) BS  Mechanical Engineering
60503 Pendleton, Antony R. (Aurora) BS  Health Care Management
60504 Frelander, Blake S. (Aurora) BS  Exercise Science
60504 Ogbebor, Oghenetekevwe A. (Aurora) BS  Biological Sciences
60505 Mendez, Alissa M. (Aurora) BS  Exercise Science
60505 Tovar, Jose (Aurora) MPAD  Public Administration
60506 Conner-Strunk, Jessica M. (Aurora) BA  Computer Science
60506 Osman, Aweis (Aurora) BS  Information Systems Technologies
60513 Csech, Bailey (Brookfield) BA  Psychology
60515 Kyser, Christopher R. (Downers Grove) BA  Computer Science
60515 Lyda, David A. (Downers Grove) BS  Mechanical Engineering
60517 Agyeman, Kwabena A. (Woodridge) BS  Biological Sciences
60532 Clark-Dinovo, Colin J. (Lisle) BS  Biological Sciences
60538 Daughrity, Sherice N. (Montgomery) MACC  Accountancy
60543 Cantalupo, Adam J. (Oswego) BFA  Art
60543 Naeem, Michael A. (Oswego) BS  Accounting
60554 Ray, Taylor (Sugar Grove) BS  Aviation Management
60555 Fischer, Laurel K. (Warrenville) BA  English
60559 Ostrowski, Luke D. (Westmont) BS  Microbiology
60560 Neal, Travis J. (Yorkville) MS  Plant Biology
60563 Crawford, Ryan (Naperville) MS  Behavior Analysis and Therapy
60564 Burke, Adam C. (Naperville) BS  Marketing
60564 Dodson V, Fred J. (Naperville) BS  Marketing
60565 Wong, Caitlin A. (Naperville) BS  Exercise Science
60585 Kay II, Robert A. (Plainfield) AAS  Aviation Flight
60585 Kay II, Robert A. (Plainfield) BS  Aviation Management
60586 Hill, Brandon J. (Plainfield) BFA  Art
60607 Love-Humphrey, ShanieseSha D. (Chicago) BA  Psychology
60607 Perrin, Angie (Chicago) BS  Dental Hygiene
60608 Covarrubias, Juan F. (Chicago) BS  Public Safety Management
60612 Lockhart, Jhamiyaa A. (Chicago) BS  Communication Disorders and Sciences
60612 Simpson, Kenderick L. (Chicago) BS  Information Systems Technologies
60613 Lazic, Petar (Chicago) BS  Health Care Management
60613 Robinson, Ashlee D. (Chicago) MHA  Health Administration
60613 Yarrow, Aisha M. (Chicago) BS  Recreation
60614 Kartje, Zachary J. (Chicago) PHD  Chemistry
60616 Emerson, Alexis A. (Chicago) MHI  Health Informatics
60616 Hampton, Tamari (Chicago) BS  Social Work
60617 Harrison, Avery J. (Chicago) BFA  Art
60617 Williams, Deshawn A. (Chicago) BS  Information Systems Technologies
60618 Wallace, Michael A. (Chicago) MS  Quality Engineering and Management
60619 Pharos, M'Ti W. (Chicago) BS  Finance
60620 Harris, Aaron E. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60620 Helm, Tatjana J. (Chicago) BS  University Studies
60623 Quintanilla, Selena (Chicago) BA  Psychology
60628 Cooper Jr., John E. (Chicago) BS  Public Safety Management
60628 Davis, TiKyla C. (Chicago) MSED  Curriculum and Instruction
60628 Newell-Brown, Shanni T. (Chicago) BS  Early Childhood
60628 Robertson, Raven A. (Chicago) BA  Anthropology
60629 Olivares, Josefina (Chicago) BS  Social Work
60629 Trinidad III, Felipe (Chicago) BS  Recreation
60629 Turner, Nashawn J. (Chicago) BS  Automotive Technology
60630 Fichter, Zachary M. (Chicago) MS  Public Safety and Homeland Security Management
60630 Keane, Liam J. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60630 Kentala, Grant C. (Chicago) BS  Forestry
60632 Cerritos, Janette (Chicago) BS  Communication Disorders and Sciences
60634 Castanon, Luis A. (Chicago) MARCH  Architecture
60634 Harris, Marlan (Chicago) BS  University Studies
60634 Solberg, Andrew (Chicago) BS  Forestry
60634 Zavala, Joel (Chicago) BS  Forestry
60636 Arnold, Corinne N. (Chicago) BS  Fashion Design and Merchandising
60636 Pettigrew, Cornelius S. (Chicago) MSED  Workforce Education and Development
60636 Webber, Henry C. (Chicago) BA  Psychology
60638 Madrigal, Daniel (Chicago) BS  Radiologic Sciences
60639 Betancourt, Cleofe (Chicago) BA  Psychology
60639 Martel, Alexandra (Chicago) BS  English
60640 Sweeney, Samantha K. (Chicago) MHA  Health Administration
60641 Carrizales, Miguel A. (Chicago) BS  Mechanical Engineering
60641 Cole, Candice (Chicago) MHA  Health Administration
60641 Maniatis, Christopher A. (Chicago) BS  Management
60642 Foster, Rachel C. (Chicago) MARCH  Architecture
60642 Yeggy, Maria L. (Chicago) MS  Behavior Analysis and Therapy
60643 Turner, Turon D. (Chicago) BS  Information Systems Technologies
60643 Tyler, Rachael (Chicago) BS  Social Work
60643 Wilson, Courtney R. (Chicago) BA  Anthropology
60646 Murray, Thomas (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60649 Brown, Andre H. (Chicago) MS  Rehabilitation Administration and Services
60651 Anderson, Frankie B. (Chicago) BS  Social Work
60651 Simms, Vichelle A. (Chicago) BS  Social Work
60652 Lanier, Aliyah (Chicago) BA  Psychology
60652 Towner, Creyana T. (Chicago) BS  Management
60655 Coney, Gary K. (Chicago) BS  Fire Service Management
60655 Stack, Richard (Chicago) BS  Fire Service Management
60656 Abdellatif, Aref R. (Chicago) BS  Public Safety Management
60657 Sestovic, Mihailo (Chicago) BS  Sport Administration
60657 Stenson, Kevin M. (Chicago) BS  Public Safety Management
60707 Barber, Keiajah (Chicago) BS  Recreation
60707 Jennings, Chakiya S. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60804 Guzman, Alejandro (Cicero) BA  Radio, Television, and Digital Media
60804 Salazar, Ana K. (Cicero) BA  English
60805 Heniff, Elizabeth A. (Evergreen Park) BS  Social Work
60827 Shine, Josette E. (Calumet Park) MS  Rehabilitation Counseling
60914 Porter, Brian E. (Bourbonnais) MS  Public Safety and Homeland Security Management
60919 Gettinger, Stinnett (Cabery) BS  Health Care Management
60950 Greifzu, Malory J. (Manteno) BS  Management
60950 Sargeant, Samantha L. (Manteno) BS  Hospitality and Tourism Administration
60953 Totheroh, Alissa J. (Milford) BS  Biological Sciences
60957 Flahaut, Trever E. (Paxton) BS  Accounting
61012 Moravec, Amanda M. (Capron) BS  Automotive Technology
61012 Moravec, Amanda M. (Capron) BS  Mechanical Engineering
61024 Wolfe, Cristina E. (Durand) BA  Criminology and Criminal Justice
61062 Iandola, Colin N. (Pearl City) BS  Geology
61072 Newman, Elizabeth J. (Rockton) BA  University Studies
61073 Anderson, Logan C. (Roscoe) BS  Management
61073 Hacker, Andrew R. (Roscoe) MA  Teaching English to Speakers of Other Languages
61073 Loft, Makenzee M. (Roscoe) BS  Geography and Environmental Resources
61101 Cox, Cecelia E. (Rockford) BS  Hospitality and Tourism Administration
61107 Larson, David (Rockford) BA  Radio-Television
61114 Eitenmiller, Zachary K. (Rockford) BS  Public Safety Management
61250 Paxton, Andrew (Erie) BS  Mathematics
61270 Kuehl, Emily J. (Morrison) BFA  Art
61277 Herrera, Marisela (Prophetstown) BS  Finance
61301 Fink, Joseph (La Salle) BS  Automotive Technology
61301 Lukosus, Derek D. (La Salle) BS  Automotive Technology
61341 Schalk, Dina M. (Marseilles) BS  Accounting
61342 Simonton, Paige E. (Mendota) BS  Behavior Analysis and Therapy
61350 Riewaldt II, Artillery G. (Ottawa) BS  Accounting
61350 Stevenson, Jacob R. (Ottawa) BS  Accounting
61354 Wallin, Kristi C. (Peru) BA  Psychology
61364 Meredith, Cheyenne M. (Streator) BS  Accounting
61401 Edwards, Johnathan (Galesburg) BS  Forestry
61401 Mitchell, Cameron J. (Galesburg) AAS  Aviation Flight
61401 Mitchell, Cameron J. (Galesburg) BS  Aviation Management
61410 Clark, Merissa L. (Abingdon) BS  Accounting
61418 Alexander, Emma R. (Biggsville) BS  Biological Sciences
61523 Oedewaldt, Anthony (Chillicothe) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61525 McGrath, Katherine L. (Dunlap) BS  Forestry
61525 Sarsfield, Kaitlyn L. (Dunlap) BS  Mechanical Engineering
61526 Smith, Zachary-Taylor C. (Edelstein) MS  Quality Engineering and Management
61537 Smith, Daniel (Henry) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61548 Bowen, Nicholas A. (Metamora) BS  Sport Administration
61548 Moore, Logan M. (Metamora) BS  Information Systems Technologies
61548 Thomas Webb, Tanner (Metamora) BS  Electrical Engineering
61548 Thomas Webb, Tanner (Metamora) BS  Computer Engineering
61554 Cunningham, Dwayne B. (Pekin) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61554 Davis, Kristen A. (Pekin) BS  Animal Science
61554 Ousley, Heidi N. (Pekin) MSED  Workforce Education and Development
61559 Adkins, Caleb R. (Princeville) BS  Mechanical Engineering
61571 Palmer, Alexandra E. (Washington) BS  Marketing
61604 Hines, Carletus A. (Peoria) BS  Information Systems Technologies
61605 Galindo, Giovanni A. (Peoria) BA  Cinema and Photography
61606 Keane, Hope M. (Peoria) BS  Biological Sciences
61611 Williams, Alise N. (East Peoria) BS  Communication Studies
61614 Eaton, Alex (Peoria) BS  Automotive Technology
61614 Galick, Peter J. (Peoria) BS  Architectural Studies
61614 Heinz, Alexis M. (Peoria) BS  Forestry
61614 Stephens, Madeline S. (Peoria) BS  Forestry
61615 Alejo, Franchesca (Peoria) MPAD  Public Administration
61615 Jones, Aliayha S. (Peoria) BS  Paralegal Studies
61701 Harris, Ishmael W. (Bloomington) BS  Accounting
61701 McCain, Jake T. (Bloomington) MS  Food and Nutrition
61704 Cochran, Angel R. (Bloomington) AAS  Aviation Flight
61704 Eyres, Susan M. (Bloomington) BS  Accounting
61704 Morris, Craig A. (Bloomington) BS  Forestry
61704 Roof, Jennifer M. (Bloomington) MS  Public Safety and Homeland Security Management
61705 DeWerff, Joseph P. (Bloomington) BS  Civil Engineering
61724 Medernach, Katrina M. (Bellflower) BS  Recreation
61739 Zeedyk, Caleb M. (Fairbury) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61755 Schafer, Skylar G. (Mackinaw) BS  Business and Administration
61755 Zimmerman, Johanna J. (Mackinaw) BS  Business and Administration
61761 Oehler, Noah D. (Normal) BA  Cinema and Photography
61764 Lyons, Grace A. (Pontiac) BA  Psychology
61802 Hager, Alexander G. (Urbana) BA  Criminology and Criminal Justice
61811 Krilcich, Rachel A. (Alvin) BS  Behavior Analysis and Therapy
61818 Shook, Stephanie N. (Cerro Gordo) BS  Special Education
61821 Thompson, Ethan M. (Champaign) BA  Radio, Television, and Digital Media
61822 Kobel, David A. (Champaign) BS  Computer Engineering
61822 Kobel, David A. (Champaign) BS  Electrical Engineering
61832 Crawley, Cody (Danville) BS  Information Systems Technologies
61832 Duckworth, Sean (Danville) BS  Accounting
61832 Parr, Hillary G. (Danville) BS  Fashion Design and Merchandising
61834 Muehl, Alex P. (Danville) BS  Business and Administration
61856 Galaway, Jesse L. (Monticello) BS  Mechanical Engineering
61872 Lau, Kevin S. (Sadorus) BA  Cinema and Photography
61877 Lozar-McDonald, Robert A. (Sidney) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61910 Klopfleisch, Emma K. (Arcola) BS  Social Work
61911 Singer, Codi D. (Arthur) MS  Behavior Analysis and Therapy
61920 Finnigan, David L. (Villa Grove) MARCH  Architecture
61920 Gann, Adam M. (Charleston) BS  Electrical Engineering
61924 Waltz, Cera J. (Chrisman) BS  Agribusiness Economics
61938 Allee, James J. (Mattoon) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61938 Birdsong, Paula J. (Mattoon) BS  Radiologic Sciences
61938 Junge, Sean R. (Mattoon) BS  Public Safety Management
61951 Elzy, Kendra N. (Sullivan) BS  Health Care Management
61951 Hortenstine, Nathan R. (Sullivan) BS  Finance
61957 Bell, Katie L. (Windsor) BS  Agribusiness Economics
62001 Munguia, Miranda H. (Alhambra) BA  Cinema and Photography
62001 Uhe, Aaron W. (Alhambra) MARCH  Architecture
62002 Kanturek, Justin T. (Alton) MARCH  Architecture
62012 Cannon, Aleisha M. (Brighton) BS  Accounting
62016 Helton, Charlene L. (Carrollton) BS  Biological Sciences
62016 Kraut, Cody H. (Carrollton) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62016 Sharrow, Dalton D. (Carrollton) BS  Forestry
62024 Ogle, Jeffrey E. (East Alton) BS  Industrial Technology
62025 Ellsworth, Collin M. (Edwardsville) BS  Aviation Management
62025 Fletcher, Armon B. (Edwardsville) BS  Recreation
62025 James, Craig C. (Edwardsville) BS  Social Work
62034 Lucy, Donald E. (Glen Carbon) BS  Aviation Management
62034 Lucy, Donald E. (Glen Carbon) AAS  Aviation Flight
62035 Lovseth, John T. (Godfrey) PHD  Agricultural Sciences
62037 Goheen, William A. (Grafton) BS  Exercise Science
62040 Lohr, Alexandra R. (Granite City) BA  Psychology
62040 Radford, Eric C. (Granite City) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62052 Russell, Krista N. (Jerseyville) BS  Agricultural Systems and Education
62062 Krohne Sr., Harold B. (Maryville) BS  Workforce Education and Development
62067 Logterman, Lisa N. (Moro) BA  Psychology
62080 Walker, Travis M. (Ramsey) BA  Criminology and Criminal Justice
62095 Smith, Ryan P. (Wood River) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62207 Williams, Donald H. (East Saint Louis) BA  Computer Science
62218 Albers, Jake A. (Bartelso) BS  Agribusiness Economics
62218 Schulte, Casey R. (Bartelso) MARCH  Architecture
62219 Langenhorst, Paige (Beckemeyer) BS  Agribusiness Economics
62220 Allen, Andrew D. (Belleville) BS  Management
62220 Voypick, Joseph A. (Belleville) BS  Civil Engineering
62221 Counter, Thomas A. (Shiloh) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62221 McLean, Charles (Belleville) BS  Aviation Management
62223 Boyer, Vanessa D. (Belleville) BS  Workforce Education and Development
62223 Powe, Philip A. (Belleville) MA  Philosophy
62225 Jefferson Jr., Timothy W. (Scott AFB) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62226 Eilering, Debra S. (Swansea) MARCH  Architecture
62226 Glassco, Michelle M. (Swansea) BS  Workforce Education and Development
62226 Nezamis, Alex (Belleville) BS  Computer Engineering
62226 Voss, Clay R. (Belleville) BS  Sport Administration
62231 Geiger, Matthew C. (Shattuc) MS  Plant, Soil, and Agricultural Systems
62233 Brant, Sean W. (Chester) BS  Human Nutrition and Dietetics
62233 Uchtman, Steven B. (Chester) BA  Criminology and Criminal Justice
62234 Belobraydic, Brandon R. (Collinsville) BS  Aviation Management
62234 Springer, Andrew E. (Collinsville) BS  Forestry
62234 Tye, Diane L. (Collinsville) BS  Workforce Education and Development
62236 Berghoefer, Troy D. (Columbia) BS  Exercise Science
62236 Rawlings, Zachary A. (Columbia) AAS  Aviation Flight
62236 Rawlings, Zachary A. (Columbia) BS  Aviation Management
62237 Hand, Steven (Coulterville) BS  Electrical Engineering
62237 Mitchell, Scott A. (Coulterville) BS  Information Systems Technologies
62241 Long, Jacob W. (Ellis Grove) BS  Exercise Science
62243 Kraus, Sheri A. (Freeburg) BS  Workforce Education and Development
62249 Menz, Caroline A. (Highland) BS  Zoology
62254 Berry, Olivia C. (Lebanon) BS  Accounting
62254 Garst, Alec J. (Lebanon) BS  Marketing
62258 Ford, Sarah S. (Mascoutah) BS  Workforce Education and Development
62258 Ladwig, Sean M. (Mascoutah) BS  Mechanical Engineering
62258 Pagano, Joseph V. (Mascoutah) BS  Information Systems Technologies
62262 Sasse, Christian B. (Mulberry Grove) BS  Geology
62263 Fuehne, Brittany A. (Nashville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62269 Riester, Aimee A. (O Fallon) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62271 Shubert, Michael A. (Okawville) BS  Recreation
62272 Loos Jr., Kenneth D. (Percy) BS  Management
62272 Priebe, Erica L. (Percy) BS  Accounting
62274 Brand, Felicia M. (Pinckneyville) MARCH  Architecture
62274 Issler, Phoebe K. (Pinckneyville) BS  Elementary Education
62274 Reinhold, William J. (Pinckneyville) BS  Biological Sciences
62278 Goetting, Grace E. (Red Bud) BS  Zoology
62278 Seemann, Zachary D. (Red Bud) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62285 Clary, Theresa L. (Smithton) BS  Hospitality and Tourism Administration
62293 Mcvey, Brennan P. (Trenton) BS  Agribusiness Economics
62293 Wellinghoff, Erik M. (Trenton) BS  Computer Engineering
62294 Scott, Mary K. (Troy) BA  Cinema and Photography
62294 Shelton, Nathan A. (Troy) BS  Geology
62298 Prosise, Jeffrey A. (Waterloo) BS  Workforce Education and Development
62298 Wolf, Nicholas D. (Waterloo) BS  Special Education
62301 Little, Richard A. (Quincy) MS  Plant, Soil, and Agricultural Systems
62305 Dalke, Jacob M. (Quincy) BS  Computer Engineering
62305 Dalke, Jacob M. (Quincy) BS  Electrical Engineering
62379 Jones, Kenneth D. (Warsaw) BS  Electrical Engineering
62401 Hoelscher, Alex R. (Effingham) BS  Exercise Science
62411 Elkin, Amy K. (Altamont) BA  Psychology
62411 Will, Jessica A. (Altamont) BS  Agribusiness Economics
62418 Kious, Jared M. (Brownstown) BS  Civil Engineering
62428 Niccum, Cameron M. (Greenup) MS  Computer Science
62442 McNeil, Darby E. (Martinsville) BS  Biological Sciences
62448 King, Heather N. (Newton) BS  Elementary Education
62448 Schackmann, Brett D. (Newton) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62450 Shan, Bailey R. (Olney) BS  Automotive Technology
62454 Thompson, Brady L. (Robinson) BS  Elementary Education
62462 Hoene, Eric M. (Sigel) BS  Technical Resource Management
62466 Liberman, Jessica N. (Sumner) BA  Sociology
62467 Borries, Abigail M. (Teutopolis) BS  Early Childhood
62479 Semple, Evan R. (Wheeler) BS  Technical Resource Management
62521 Albritton, Blake T. (Decatur) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62521 Jones, Blake (Decatur) BS  Mechanical Engineering
62521 Street, Jordan (Decatur) BS  Agribusiness Economics
62522 Blaine, Sarah (Decatur) BS  Civil Engineering
62522 Harvey, Alex N. (Decatur) BS  Marketing
62522 Harvey, Alex N. (Decatur) BS  Business Economics
62526 Arthur, Ryley D. (Decatur) BS  Hospitality and Tourism Administration
62526 Cobb, Paul (Decatur) BS  Accounting
62535 Murray, Megan E. (Forsyth) BA  Criminology and Criminal Justice
62565 Bly, Nathan A. (Shelbyville) BS  Business and Administration
62565 Brachbill, Kayla D. (Shelbyville) MS  Behavior Analysis and Therapy
62565 Houska, Benjamin P. (Shelbyville) BS  Exercise Science
62565 Jackson, Chase D. (Shelbyville) BS  Civil Engineering
62568 Grant, Shay K. (Taylorville) BS  Marketing
62568 Hennings, Allyson N. (Taylorville) BS  Radiologic Sciences
62568 O'Brien, Mary K. (Taylorville) BS  Animal Science
62615 Berola, Tyler T. (Auburn) BA  Psychology
62628 Arendt, Dean (Chapin) BS  Recreation
62640 Worth, Mitchell R. (Girard) BS  Automotive Technology
62650 Sprinkle, Brady L. (Jacksonville) BS  Computer Science
62650 Vaughn, Devin E. (Jacksonville) JD  Law
62656 Sager, Joshua A. (Lincoln) BS  Aviation Management
62675 Flanders, Courtney J. (Petersburg) MHA  Health Administration
62677 Matzat, Adam K. (Pleasant Plains) BS  Architectural Studies
62684 Durham, Steven R. (Sherman) MARCH  Architecture
62685 Richey, Cory E. (Shipman) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62693 Abeln, Jen-Luc (Williamsville) MS  Zoology
62702 Clements, Zachary (Springfield) BS  Social Work
62702 Hunter, Andrew M. (Springfield) BS  Management
62702 Moore, Bethany M. (Springfield) BS  Technical Resource Management
62702 Swinford, Andrea M. (Springfield) BS  Aviation Management
62704 Lovekamp, Tristen A. (Springfield) MPAD  Public Administration
62704 Matthews, Kenny J. (Springfield) BS  Accounting
62704 Swanson, Michael A. (Springfield) BS  Aviation Management
62707 Whitmore, Clayton A. (Springfield) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
62711 English Jr., William J. (Springfield) BS  Accounting
62711 Maurer, Jenna M. (Springfield) BS  Electrical Engineering
62711 Maurer, Jenna M. (Springfield) BS  Computer Engineering
62711 O'Donnell, Ryan T. (Springfield) BS  Physical Education Teacher Education
62712 Walker, Brooke D. (Springfield) PHD  Rehabilitation
62801 DeBernardi, Ronald Q. (Centralia) BS  Information Systems Technologies
62801 Helsing Jr., Louis R. (Centralia) BS  Plant Biology
62801 Niepoetter, Jordan T. (Centralia) BS  Accounting
62801 Woods, Sylvia A. (Centralia) BFA  Art
62806 Rogers, Levi E. (Albion) BS  Forestry
62810 Beaty, Jaymie (Belle Rive) BS  Biological Sciences
62812 Batts Sr., Jerry B. (Benton) BS  University Studies
62812 Brown, Jeremy A. (Benton) BS  Accounting
62812 Krug, Daniel R. (Benton) BS  Management
62812 Price, Michael W. (Benton) BS  Forestry
62822 Head, Steven D. (Christopher) BS  Mechanical Engineering
62828 Wellen, Emily B. (Dahlgren) BS  Accounting
62830 Burke, Patrick D. (Dix) BA  Theater
62831 Dalman, Mark J. (Du Bois) BS  Agribusiness Economics
62832 Davis, Chelsea I. (Du Quoin) MS  Rehabilitation Counseling
62832 Dunmyer, Kati J. (Du Quoin) BS  Early Childhood
62832 Pavloff, Kolton G. (Du Quoin) BA  Radio, Television, and Digital Media
62832 Sloan, Tracy K. (Du Quoin) BA  Criminology and Criminal Justice
62832 Wyciskalla, Tyler C. (Du Quoin) BS  Paralegal Studies
62836 Bennett, Abigail P. (Ewing) BS  Biological Sciences
62837 Kollak, Alyssa A. (Fairfield) BS  Agribusiness Economics
62837 Wright, Jana L. (Fairfield) BS  Business and Administration
62838 Ingram, Heith D. (Farina) BS  Agricultural Systems and Education
62838 Willis, Michael G. (Farina) BS  Health Care Management
62839 Etchison, Noah C. (Flora) BS  Journalism
62839 White, Emily A. (Flora) BS  Recreation
62851 Musgrave, Andrea N. (Keenes) BS  Exercise Science
62854 Brasel, Lincoln A. (Kinmundy) BFA  Art
62858 Savage, Lucas J. (Louisville) BS  Management
62859 Barnett, Mayson J. (Mc Leansboro) BS  Civil Engineering
62859 Becker, Thomas E. (Mc Leansboro) MBA  Business Administration
62859 Lasswell, Nicholas E. (Mc Leansboro) BS  Computer Science
62863 Kieffer, Kyle L. (Mount Carmel) BS  Electrical Engineering
62863 Wright, Deric A. (Mount Carmel) BS  Agribusiness Economics
62864 Brown, Bethaney S. (Mount Vernon) BA  Theater
62864 Coats, Alaina J. (Mount Vernon) BA  Art
62864 George, Brandon M. (Mount Vernon) BS  History
62864 Laird, Lacey (Mount Vernon) BS  Social Work
62864 Meyers, Trevor R. (Mount Vernon) BS  Information Systems Technologies
62864 Rightnowar, Brett A. (Mount Vernon) BS  Mechanical Engineering
62864 Williams, Karen (Mount Vernon) BS  Accounting
62865 Burkitt, Luke D. (Mulkeytown) BS  Technical Resource Management
62875 Foltz, Sarah F. (Patoka) BS  Agricultural Systems and Education
62878 Warren, Macy D. (Rinard) BS  Agribusiness Economics
62881 Krieg, Savannah R. (Salem) MA  Criminology and Criminal Justice
62881 Moore, Brennan C. (Salem) BS  Mathematics
62884 Queen, Mikayla D. (Sesser) BS  Health Care Management
62884 Williams, Mikala L. (Sesser) BS  Special Education
62888 Barnes, Elizabeth A. (Tamaroa) BS  Paralegal Studies
62888 Yeager, Leigha C. (Tamaroa) BS  Journalism
62888 Yeager, Leigha C. (Tamaroa) BA  Cinema and Photography
62896 Fruend, Cassidy J. (West Frankfort) BA  Criminology and Criminal Justice
62896 Parkhill, Tyler J. (West Frankfort) BA  Economics
62896 Taylor, Lauren B. (West Frankfort) BS  Animal Science
62898 Repasky, Aaron W. (Woodlawn) BS  Management
62906 Bohon, Hannah E. (Anna) JD  Law
62906 Nehrt, Dustin W. (Anna) BS  Radiologic Sciences
62907 Newton, Brett A. (Ava) BS  Accounting
62907 Smith, Virginia L. (Ava) BS  Agribusiness Economics
62917 Lyles, Albert A. (Carrier Mills) MS  Mechanical Engineering
62918 Brouwer, Nathan J. (Carterville) PHD  Historical Studies
62918 Dorsey, Maggie A. (Carterville) BS  Special Education
62918 Frease, Alexandre L. (Carterville) BS  Technical Resource Management
62918 Fulton, Corie A. (Carterville) MS  Zoology
62918 Gooden, Haylee E. (Carterville) BS  Accounting
62918 Greer, Elijah S. (Carterville) BS  Civil Engineering
62918 Jaimet, Daniel L. (Carterville) BS  Technical Resource Management
62918 Lee, Huntar A. (Carterville) MS  Behavior Analysis and Therapy
62918 Lehman, Emron M. (Carterville) BS  Biological Sciences
62918 Newman, Shannon L. (Carterville) MBA  Business Administration
62918 Parks, Elizabeth A. (Carterville) MHA  Health Administration
62918 Samuel, Dalton M. (Carterville) BS  Exercise Science
62918 Sims, Jennifer A. (Carterville) MHA  Health Administration
62918 Warden, Jesse L. (Carterville) BS  Forestry
62918 Weshinskey, Kara L. (Carterville) MBA  Business Administration
62920 Flamm, Parker L. (Cobden) BS  Agribusiness Economics
62920 Toler, Caitlyn R. (Cobden) BS  Business and Administration
62920 Wilson, Alan T. (Cobden) BA  Cinema and Photography
62924 Arrowood, Brandon R. (De Soto) BS  Management
62924 Petersen, Devin R. (De Soto) MA  Psychology
62924 Simmons, Shannon B. (De Soto) BS  English
62930 Stanley, Christian L. (Eldorado) BS  Agricultural Systems and Education
62931 Hicks, Jeremy W. (Elizabethtown) BS  Electrical Engineering
62932 Cook, Alysa R. (Elkville) BS  Animal Science
62932 Funk, Tyler M. (Elkville) BS  Agribusiness Economics
62933 Hampleman, Blake A. (Energy) MSED  Educational Administration
62935 Bond, Travis M. (Galatia) MA  History
62935 McGuire, Robert (Galatia) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62935 Sriwichian, Dominic (Galatia) BS  Management
62938 Broadway, Victoria M. (Golconda) BS  Marketing
62938 Noel, Brittany D. (Golconda) BS  Exercise Science
62939 Jack, Kaitlyn J. (Goreville) BM  Music
62939 Jack, Kaitlyn J. (Goreville) BA  English
62939 Ramsey, Justin M. (Goreville) BS  Aviation Management
62939 Schuetz, Noah A. (Goreville) BA  Criminology and Criminal Justice
62939 Ward, Raechel K. (Goreville) BS  Elementary Education
62946 Buchanan, Blake J. (Harrisburg) BS  Animal Science
62946 Lambert, Collins J. (Harrisburg) BS  Elementary Education
62946 McVay, Savanna M. (Harrisburg) BS  Accounting
62946 Sheldon II, Mark A. (Harrisburg) BS  Accounting
62946 Whitlock, George N. (Harrisburg) BFA  Art
62946 Williams, Makeshia J. (Harrisburg) BS  Exercise Science
62947 Wasson, James A. (Herod) BS  Computer Science
62948 Black, Tina M. (Herrin) BS  Elementary Education
62948 Coates, Alicia (Herrin) BS  Workforce Education and Development
62948 Duddy, Mary L. (Herrin) BS  Elementary Education
62948 Farley, Steven (Herrin) BS  Forestry
62948 Mattingly, Tori M. (Herrin) BA  Psychology
62948 Urban, Jadon T. (Herrin) BS  Information Systems Technologies
62948 Zarnoth, Taylor M. (Herrin) BS  Social Work
62951 Darnell, Audra L. (Johnston City) BS  Health Care Management
62951 McCormick, Luke J. (Johnston City) BS  Electrical Engineering
62951 McCormick, Luke J. (Johnston City) BS  Computer Engineering
62951 Stout, Joshua K. (Johnston City) BS  University Studies
62952 Burton, Justin D. (Jonesboro) BS  Business and Administration
62952 Lawler, Morgan D. (Jonesboro) MS  Quality Engineering and Management
62952 Scott, Jessica L. (Jonesboro) BS  University Studies
62952 York, Richard K. (Jonesboro) JD  Law
62958 Boen, Randall D. (Makanda) PHD  Rehabilitation
62958 Henry, Neil I. (Makanda) BS  Finance
62958 Vanham, Brent D. (Makanda) MS  Rehabilitation Counseling
62959 Blankenship, Suzanne L. (Marion) MSW  Social Work
62959 Cain, Megan M. (Marion) BS  Accounting
62959 Clemens, Barbara A. (Marion) MHA  Health Administration
62959 Cox, William (Marion) MSED  Workforce Education and Development
62959 Crain, Makennen M. (Marion) BS  Mechanical Engineering
62959 Dover, Kalli M. (Marion) BS  Exercise Science
62959 George, Sarah (Marion) MSED  Curriculum and Instruction
62959 Graves-Dillon, Chad E. (Marion) BS  Business and Administration
62959 Griffith, Lea Ann L. (Marion) BS  Paralegal Studies
62959 Keller II, James J. (Marion) BS  Physiology
62959 Malone, Nicholas D. (Marion) BS  Sport Administration
62959 McGarry, Sean M. (Marion) JD  Law
62959 McGuire, Brocton R. (Marion) BS  Business and Administration
62959 Mckinney, Daniel J. (Marion) MS  Physics
62959 Mings, Samantha L. (Marion) BS  Elementary Education
62959 Monahan, Megan E. (Marion) JD  Law
62959 Nelson, David W. (Marion) BA  Linguistics
62959 Rushing, Maria A. (Marion) BS  Agricultural Systems and Education
62959 Shafer, Hannah M. (Marion) BA  Psychology
62959 Smith, Carnesha S. (Marion) BS  Rehabilitation Services
62959 Zeigler, Austin P. (Marion) BA  Linguistics
62966 Bachmann, Blake M. (Murphysboro) BA  Criminology and Criminal Justice
62966 Bryant, Taylor L. (Murphysboro) BS  English
62966 Castrejon, Joseph P. (Murphysboro) BS  Electrical Engineering
62966 Castrejon, Joseph P. (Murphysboro) BS  Computer Engineering
62966 Lindsey, Dakota R. (Murphysboro) MS  Geology
62966 Locke, Aaliyah L. (Murphysboro) BS  Communication Studies
62966 Mansfield, James P. (Murphysboro) BA  Music
62966 Nelson, Robert (Murphysboro) BS  Electrical Engineering
62966 Ragan, Jared C. (Murphysboro) BS  Recreation Professions
62966 Schmid, Michelle L. (Murphysboro) MHA  Health Administration
62966 Tourville, Alexandria N. (Murphysboro) BA  Political Science
62966 Wessel, Cody T. (Murphysboro) BA  Art
62983 Pierce, Melissa A. (Royalton) MHI  Health Informatics
62988 Baquet, Lateesha R. (Tamms) MS  Rehabilitation Counseling
62994 Allard, Dana K. (Vergennes) BS  Workforce Education and Development
62995 Botello, Andrea R. (Vienna) BS  Accounting
62999 Wawczak, Alison M. (Zeigler) BS  Elementary Education