60002 Horton, Adam C. (Antioch) BS  Microbiology
60005 Geevarghese, Mathew (Arlington Heights) MS  Electrical and Computer Engineering
60007 Cronin, Kevin J. (Elk Grove Village) BS  Fire Service Management
60007 Haye, Gregory P. (Elk Grove Village) BA  Art
60007 Walsh, Michael E. (Elk Grove Village) BS  Recreation
60008 Wereminski, Daniel P. (Rolling Meadows) BS  Automotive Technology
60010 Newman, Mercedes (Barrington) BS  Journalism
60010 Passehl, John R. (Deer Park) BS  Aviation Management
60010 Passehl, John R. (Deer Park) AAS  Aviation Flight
60012 Ovington, Michael S. (Crystal Lake) BS  Management
60013 Lindgren, Alexandra E. (Cary) BS  Exercise Science
60014 Calderone, Kaili A. (Crystal Lake) BA  University Studies
60014 Corn, Martin A. (Lakewood) BS  Hospitality and Tourism Administration
60014 Osborne, Eric J. (Crystal Lake) BFA  Art
60015 Holm Jr., Bruce A. (Deerfield) BA  Criminology and Criminal Justice
60015 Kliff, Bradley (Deerfield) BS  Fire Service Management
60016 Colson, Haley M. (Des Plaines) BA  Sociology
60016 Colson, Haley M. (Des Plaines) BA  Political Science
60020 Shambo, Nicole K. (Fox Lake) BS  Biological Sciences
60021 Freeman, Joshua J. (Fox River Grove) BS  Recreation
60030 DeCicco, Paola (Grayslake) BS  Workforce Education and Development
60030 Lewis, Kyle S. (Grayslake) BS  Elementary Education
60030 Mandrell, Errol K. (Grayslake) BS  Workforce Education and Development
60030 Molitor, James J. (Hainesville) BS  Exercise Science
60030 Reid, Ivan P. (Hainesville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60031 Sy, Isabelle G. (Gurnee) BS  Elementary Education
60035 Friedman, Benjamin S. (Highland Park) BS  Communication Studies
60035 Stewart, Reed N. (Highland Park) BS  Speech Communication
60041 Reyes, Robert J. (Ingleside) MSED  Workforce Education and Development
60046 English, Margaret M. (Lindenhurst) BS  Elementary Education
60046 Mena, Arbnora (Lake Villa) MSED  Workforce Education and Development
60047 Zarinana, Anthony (Lake Zurich) MA  Communication Studies
60048 Bruce, William P. (Libertyville) BA  Psychology
60048 Sparer, Anthony J. (Libertyville) MS  Plant Biology
60050 Herne, Griffen M. (Mc Henry) MARCH  Architecture
60051 Bright, Reid A. (Johnsburg) BFA  Art
60051 Carrier, Michael S. (Mc Henry) BS  Finance
60051 Siebold, Sandra L. (Lakemoor) BS  Elementary Education
60056 Abu-Bakr, Yousef O. (Mount Prospect) BS  Civil Engineering
60056 Fisk, Thea M. (Mount Prospect) BA  Political Science
60056 Heisler, Kyle J. (Mount Prospect) BS  Marketing
60056 Mueller, Allison M. (Mount Prospect) BS  Accounting
60060 Lundberg, Jennifer (Mundelein) BS  Elementary Education
60060 Wilcox, Owen J. (Mundelein) BFA  Art
60060 Zukowski, Robert C. (Mundelein) BA  Radio, Television, and Digital Media
60062 Serebro, Walter (Northbrook) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60064 Franklin, Octavia D. (North Chicago) BS  Management
60067 Zaldivar, Zachary C. (Inverness) AAS  Aviation Flight
60067 Zaldivar, Zachary C. (Inverness) BS  Aviation Management
60068 Johnson, Richard S. (Park Ridge) MS  Fire Service and Homeland Security Management
60068 Plymire, Yvette M. (Park Ridge) BS  University Studies
60070 Nowobilski, Joanna B. (Prospect Heights) BS  Business and Administration
60070 Yfantis, Theodore A. (Prospect Heights) BS  Geography and Environmental Resources
60071 Schinkowsky, Ryan M. (Richmond) BS  Aviation Technologies
60073 Perkowitz, John W. (Round Lake) BS  Forestry
60074 Cleary, Daniel T. (Palatine) BS  Mechanical Engineering
60077 Spector, Dylan M. (Skokie) BA  University Studies
60081 Raczka, Sarah F. (Spring Grove) BS  Elementary Education
60083 Epley, Allan J. (Beach Park) BS  Journalism
60083 Kigoda, Omar M. (Beach Park) BS  Health Care Management
60083 Knobbe, Westley A. (Wadsworth) BS  Elementary Education
60083 Pelletier, Ashlie N. (Wadsworth) BS  Early Childhood
60083 Robinson, Jerry D. (Beach Park) BS  Workforce Education and Development
60084 Fortunato, Patrick S. (Wauconda) BS  Fire Service Management
60085 Talbot, Fredrick J. (Park City) BS  Industrial Technology
60085 Williams, Vickie L. (Waukegan) BS  Workforce Education and Development
60087 Rother, Justin (Beach Park) BS  Workforce Education and Development
60088 Burg, Jonathan L. (Great Lakes) BS  Electronic Systems Technologies
60088 Hill, Kory N. (Great Lakes) BS  Workforce Education and Development
60088 James, Jason A. (Great Lakes) BS  Electronic Systems Technologies
60088 Reyna, Esteban E. (Great Lakes) BS  Electronic Systems Technologies
60089 Halap, Brian S. (Buffalo Grove) BS  Speech Communication
60089 Lewinthal, Jaclyn R. (Buffalo Grove) BA  Psychology
60089 Leyderman, Mark (Buffalo Grove) BA  Computer Science
60090 Kalaytowicz, Christina (Wheeling) BS  University Studies
60096 Cantu, Tyler S. (Winthrop Harbor) BS  Civil Engineering
60097 Swanson, Billie N. (Wonder Lake) BS  Recreation
60098 Master, Richard C. (Woodstock) MARCH  Architecture
60098 Minniti, Carlo A. (Woodstock) BA  Criminology and Criminal Justice
60098 Walsh, Jonathan F. (Woodstock) BS  Exercise Science
60099 Dulaney, Heidi M. (Zion) BS  Health Care Management
60099 Martin, Michael K. (Zion) BS  Workforce Education and Development
60102 Babbe, Nicolette E. (Algonquin) BS  Marketing
60102 Banks, Jamesia N. (Algonquin) BA  Radio, Television, and Digital Media
60103 Rawden, Emily E. (Bartlett) BA  Cinema and Photography
60104 Butler, Latesha (Bellwood) BS  Accounting
60104 Butler, Latesha (Bellwood) BS  Marketing
60106 Stitgen, Jonathan S. (Bensenville) BS  Civil Engineering
60107 Lino, Darren J. (Streamwood) BS  Fire Service Management
60112 Milroy, Stephanie C. (Cortland) BS  Biological Sciences
60115 Jilek, Sarah M. (DeKalb) BA  English
60120 Heitter, Dustin J. (Elgin) MS  Behavior Analysis and Therapy
60120 Webber, DeQuentin (Elgin) BS  Technical Resource Management
60123 Newquist, Kyle J. (Elgin) BS  Civil Engineering
60124 Aagesen, Thomas J. (Elgin) MS  Fire Service and Homeland Security Management
60126 O'Leary, Brian M. (Elmhurst) BS  Radiologic Sciences
60134 Barrett, William F. (Geneva) AAS  Aviation Flight
60134 Boffa Jr., Joseph S. (Geneva) BS  Forestry
60134 Elmendorf, Elizabeth R. (Geneva) BS  Human Nutrition and Dietetics
60136 Bolanos, Diego (Gilberts) BS  Forestry
60136 Tilkin, Jonathan L. (Gilberts) BA  Art
60137 Spain, Michael F. (Glen Ellyn) MS  Fire Service and Homeland Security Management
60137 Szczesniewski, Piotr A. (Glen Ellyn) BS  Architectural Studies
60140 Reed, Adam C. (Hampshire) BS  Automotive Technology
60142 Russell, Leticia T. (Huntley) BS  Biological Sciences
60148 King, Timothy A. (Lombard) BS  Fire Service Management
60152 Knasko, Katie A. (Marengo) BS  Fire Service Management
60153 Torres, David (Maywood) BS  Recreation
60172 Carling, Kenneth L. (Roselle) BS  Fire Service Management
60172 Kaczmarczyk, Olga K. (Roselle) MA  Teaching English to Speakers of Other Languages
60172 Widelka, Malgorzata M. (Roselle) MS  Zoology
60176 Khatatbeh, Ahmad M. (Schiller Park) BA  Anthropology
60177 Desimone, Ben R. (South Elgin) BS  Finance
60177 Dillon, Hayley M. (South Elgin) BA  Cinema and Photography
60177 Thanepohn, Nicholas A. (South Elgin) BS  Automotive Technology
60178 Hawkins-Smith, Derris A. (Sycamore) BS  Journalism
60178 O'Neil, Richard J. (Sycamore) BS  Aviation Management
60181 White, Colin T. (Villa Park) BS  Social Science
60185 Barrett, Thomas C. (West Chicago) BS  Electrical Engineering
60185 Barrett, Thomas C. (West Chicago) BS  Computer Engineering
60187 Goldsmith, William (Wheaton) BA  International Studies
60187 Romack, Hannah M. (Wheaton) BS  Accounting
60188 Marcucci, Sarah E. (Carol Stream) MS  Fire Service and Homeland Security Management
60188 Siderius, Christopher E. (Carol Stream) AAS  Aviation Flight
60188 Siderius, Christopher E. (Carol Stream) BS  Aviation Management
60190 Kohler, Emily W. (Winfield) BS  Communication Studies
60190 Scheufler, Todd A. (Winfield) BS  Automotive Technology
60193 Borst, Aaron J. (Schaumburg) BS  Civil Engineering
60193 Brandt, Justin H. (Schaumburg) BS  Finance
60193 Kondras, Wyatt N. (Schaumburg) BS  Automotive Technology
60193 Osimowicz, Alaina M. (Schaumburg) BS  Forestry
60193 Ramsey, Salena L. (Schaumburg) BS  Social Work
60201 Bates, Morgan A. (Evanston) BA  Radio-Television
60202 Voit, Patrick A. (Evanston) PSM  Advanced Energy and Fuels Management
60404 Sayles, Nicholas A. (Shorewood) BS  Aviation Management
60404 Wold, Stephanie N. (Shorewood) BS  Biological Sciences
60406 Stewart Jr., Travelle K. (Blue Island) BS  Information Systems Technologies
60408 Edgar, Alexander J. (Braidwood) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60408 Torres, Veronica (Braidwood) BS  Social Work
60408 Vercelote, Hannah M. (Braidwood) BS  Speech Communication
60410 Berndt, Tyler P. (Channahon) BS  Zoology
60411 McCastle, Kendra E. (Lynwood) BFA  Art
60416 Deane, Alyssa C. (Diamond) BS  Hospitality and Tourism Administration
60416 Halloran, Matthew G. (Coal City) BS  Civil Engineering
60419 Williams, Shaquille (Dolton) BS  Information Systems Technologies
60420 Carrasco, Thomas J. (Dwight) JD  Law
60422 Rusnak, Eric B. (Flossmoor) BS  Automotive Technology
60423 Cazares, Mario (Frankfort) BS  Accounting
60423 Lowman, Nicholas A. (Frankfort) MS  Computer Science
60423 Macek, Trevor D. (Frankfort) BS  Information Systems Technologies
60423 Piencak, Joshua D. (Frankfort) BS  Recreation
60423 Wroblewski, Luke G. (Frankfort) BS  Fire Service Management
60425 Simmons, Demond T. (Glenwood) BS  Electronic Systems Technologies
60426 Johnson, Jamica M. (Harvey) BS  Exercise Science
60430 Boskelly, Ellice M. (Homewood) BS  Exercise Science
60432 Garcia Garcia, Nayeli (Joliet) BS  Automotive Technology
60433 Berry, Natasha L. (Joliet) BA  Criminology and Criminal Justice
60435 Korous, Andrew J. (Joliet) BS  Computer Science
60435 Wolcott, Alexander P. (Joliet) BS  Chemistry
60436 Cole, Jordan M. (Joliet) BS  Mechanical Engineering
60440 Fashina, Wazeel A. (Bolingbrook) BS  Aviation Management
60440 Melendez, Isaac A. (Bolingbrook) BS  Biological Sciences
60441 Skisak, Maura R. (Lockport) BS  Finance
60442 Krahulec, Jeffrey D. (Manhattan) BS  Automotive Technology
60445 Dunn, Brooke E. (Crestwood) BS  Rehabilitation Services
60445 Sifuentez, Tyler A. (Midlothian) BS  Automotive Technology
60446 Mendoza, Robert A. (Romeoville) BS  Microbiology
60448 De Re, Serena (Mokena) BS  Recreation
60448 Wiktor, Tyler J. (Mokena) BS  Sport Administration
60449 Howard, Dennis C. (Monee) MSW  Social Work
60450 Ashley, Diane J. (Morris) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60451 Attaway, Christopher W. (New Lenox) BS  Mechanical Engineering
60451 Attaway, Erik (New Lenox) BA  Zoology
60452 Dowling, Matthew E. (Oak Forest) BS  Zoology
60452 Dowling, Matthew E. (Oak Forest) BS  Chemistry
60452 Higgins Jr., Timothy M. (Oak Forest) BS  Finance
60456 Eberhardt, Brittney E. (Hometown) MS  Behavior Analysis and Therapy
60461 Williams, Kyle T. (Olympia Fields) BA  Economics
60463 Dzimitowicz, Alexandria M. (Palos Heights) BS  Rehabilitation Services
60464 Wudtke, Andrew T. (Palos Park) AAS  Aviation Flight
60464 Wudtke, Andrew T. (Palos Park) BS  Aviation Management
60465 Kott, Bartlomiej (Palos Hills) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60467 King, Kenneth (Orland Park) BA  Economics
60471 Hughes Jr., Jermaine D. (Richton Park) BA  Criminology and Criminal Justice
60471 Portillo, Gabriela (Richton Park) BS  Exercise Science
60472 Simmons, Temeka L. (Country Club Hills) BS  Workforce Education and Development
60473 Sherrod, Justin R. (South Holland) BS  Health Care Management
60475 Hankey, Brian A. (Steger) BS  Civil Engineering
60477 Anderson, James T. (Tinley Park) BS  Electronic Systems Technologies
60477 Jannak, Tanes J. (Tinley Park) BS  Management
60484 Perkins, Tatiana M. (University Park) BS  Social Work
60487 Jones, Jasmine S. (Orland Hills) BS  Social Work
60491 Sojka, Daniel M. (Homer Glen) BS  Computer Engineering
60506 Hard, Devin M. (Aurora) BS  Information Systems Technologies
60506 Wolf, Aaron J. (Aurora) BS  Business and Administration
60510 Isely, Matthew A. (Batavia) BS  Architectural Studies
60514 Ladniak, Matthew B. (Clarendon Hills) BS  Fire Service Management
60525 Mulderink, Carrie (Indian Head Park) MA  Communication Studies
60527 Knaut, Tyler C. (Willowbrook) BS  Management
60554 Carroll, Steven D. (Sugar Grove) BS  Biological Sciences
60561 Molloy, Erin E. (Darien) BS  Speech Communication
60561 Votava, Kevin J. (Darien) BS  Fire Service Management
60563 Maddi, Dana N. (Naperville) BS  Hospitality and Tourism Administration
60564 Cihak, Amy J. (Naperville) BS  Social Work
60565 Latham, Zach (Naperville) BS  Forestry
60585 Bolek, Nicole M. (Plainfield) BS  Accounting
60586 Cronk, Allana C. (Plainfield) BS  Exercise Science
60586 Harvey, Christopher (Plainfield) BS  Industrial Management and Applied Engineering
60609 Hou, Changlong (Chicago) BS  Automotive Technology
60611 Shaffer, Jordan L. (Chicago) MS  Behavior Analysis and Therapy
60612 Kincaide, Timothy T. (Chicago) BS  Business and Administration
60612 Wallace, Dreamer (Chicago) BA  Sociology
60613 Hofer, Bryant A. (Chicago) BS  Marketing
60613 Lorie, Cristina M. (Chicago) MARCH  Architecture
60615 Batson, Chelsea C. (Chicago) BA  Radio-Television
60615 Howell, Anaia N. (Chicago) BS  University Studies
60616 Carter, Joel J. (Chicago) BS  Information Systems Technologies
60617 Morgan, Khari M. (Chicago) BA  Psychology
60618 Charroud, Aurore (Chicago) BS  Aviation Management
60618 Diaz, Victor M. (Chicago) BS  Electrical Engineering
60618 Diaz, Victor M. (Chicago) BS  Computer Engineering
60619 Graves, Brandon C. (Chicago) BS  Automotive Technology
60619 Lett Jr., Luther C. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60620 Akins, Daniel D. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60620 Broadnax, Terrence (Chicago) BS  Speech Communication
60620 Mckee, Tsureyah N. (Chicago) BA  Africana Studies
60624 Williams, Kiarra (Chicago) BS  Health Care Management
60625 Babbra, Amrinder S. (Chicago) MS  Behavior Analysis and Therapy
60626 Lee, Ashley M. (Chicago) BA  Psychology
60628 Galloway, Shavon L. (Chicago) BA  Cinema and Photography
60629 Mcdonald, Amber C. (Chicago) BS  University Studies
60629 Morris, Traci (Chicago) BS  Architectural Studies
60629 Muhammad, Asia N. (Chicago) BA  Psychology
60629 Rover, Tyrone D. (Chicago) BS  Information Systems Technologies
60629 Webb, Gentry S. (Chicago) BS  Speech Communication
60632 Rosales, Joel (Chicago) BS  Recreation
60634 Finn, Patrick S. (Chicago) BS  Recreation
60634 Mroczek, Michael (Chicago) BS  Automotive Technology
60639 Crumpton, Matthew P. (Chicago) BS  Industrial Technology
60643 Payne, Marteze D. (Chicago) MS  Fire Service and Homeland Security Management
60644 Brown, Joshua P. (Chicago) BA  Radio, Television, and Digital Media
60644 Henning, Paige T. (Chicago) BS  Early Childhood
60645 Beljean, Jeanluc (Chicago) BS  Management
60645 Rathod, Sapna S. (Chicago) BS  Exercise Science
60645 Roman, Daniel (Chicago) MARCH  Architecture
60651 Astacio, Derwing G. (Chicago) BS  Automotive Technology
60651 Hill, Mercedes D. (Chicago) BA  Political Science
60651 Walton, Kiaira D. (Chicago) BS  Social Work
60652 Boulden, Antwan D. (Chicago) BS  Civil Engineering
60652 King, Timothy J. (Chicago) MS  Quality Engineering and Management
60652 Relerford, Jonathan T. (Chicago) BS  University Studies
60653 Obasa, Derrick (Chicago) BA  Art
60653 Tiwaah, Akua (Chicago) BS  Social Work
60654 Gales, Kenya K. (Chicago) BA  Criminology and Criminal Justice
60654 Wilson, Robert R. (Chicago) BS  Aviation Management
60659 Hassan, Nauman (Chicago) BS  Automotive Technology
60660 Werderitch, Joseph J. (Chicago) MS  Behavior Analysis and Therapy
60706 D'Avanzo, Peter (Harwood Heights) BFA  Art
60706 Glaub, Erika D. (Norridge) BS  Zoology
60712 Khan, Aamir M. (Lincolnwood) BS  Automotive Technology
60714 Ella III, Carlo S. (Niles) BS  Information Systems Technologies
60714 Kazamias, Kostandean (Niles) BA  Economics
60804 Garcia, Martin A. (Cicero) BA  History
60804 Leija Jr., Virgilio (Cicero) BA  Criminology and Criminal Justice
60805 Dilley, Daniel J. (Evergreen Park) MS  Physics
60805 Egan, Bridget A. (Evergreen Park) BS  Health Care Management
60901 Davis, Alyssa S. (Kankakee) BS  Civil Engineering
60914 Dalzell, Michael (Bourbonnais) BS  Management
60915 Boyce, Nathan A. (Bradley) BS  Fire Service Management
60918 Hofer, Kandace L. (Buckley) BS  Paralegal Studies
60931 Hall, Foster A. (Donovan) BA  Radio, Television, and Digital Media
60950 Bisaillon, Bailey N. (Manteno) BS  Zoology
60963 Foster, James R. (Rossville) BS  University Studies
61008 Siemsen, Kurtis J. (Belvidere) BS  Exercise Science
61016 Cardenas, David G. (Cherry Valley) BS  Finance
61068 Eraas, Mitchell A. (Rochelle) BS  Aviation Management
61072 Rehnberg, Tanner M. (Rockton) BS  Physiology
61085 Hawley, Brock W. (Stockton) BS  Exercise Science
61102 Shanklin, Kyaton W. (Rockford) BA  Radio, Television, and Digital Media
61103 Harper, Sha-Lita S. (Rockford) BS  Exercise Science
61104 Swick, Austin C. (Rockford) BS  Biological Sciences
61104 Willis, Ilander T. (Rockford) BS  Exercise Science
61107 Hall, John J. (Rockford) MS  Fire Service and Homeland Security Management
61107 Viederis, Adam J. (Rockford) BS  Marketing
61109 Jelinek, Emily G. (Rockford) BA  Cinema and Photography
61111 Carlson, Adam S. (Loves Park) BS  Aviation Management
61111 Carlson, Adam S. (Loves Park) AAS  Aviation Flight
61115 Elias, Stephanie P. (Machesney Park) BS  Early Childhood
61201 Bibbs, Dylaan C. (Rock Island) BS  Hospitality and Tourism Administration
61241 Edwards, Nicholas L. (Colona) BS  Management
61356 Sampson, Wesley A. (Princeton) BS  Industrial Technology
61364 Hart, Elizabeth R. (Streator) BS  University Studies
61401 Gill, Jennifer R. (Galesburg) BS  Accounting
61412 Simpson, Grace A. (Alexis) JD  Law
61428 Wolfe, Adam J. (Dahinda) BS  Automotive Technology
61443 Kuchle, Julia M. (Kewanee) BA  International Studies
61455 McGowan, Margaret E. (Macomb) BA  Spanish
61455 Pircon, Patricia L. (Macomb) BA  Cinema and Photography
61479 Hardin, Stevone D. (Speer) MS  Quality Engineering and Management
61485 Williams, Matthew J. (Victoria) BS  Marketing
61526 Targosz, Miles K. (Edelstein) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61537 Simmons, Holly L. (Henry) BS  Zoology
61547 Sale, Ronald L. (Mapleton) MS  Quality Engineering and Management
61550 Lashbrook, Johnathan M. (Morton) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61550 Magana, Jordan T. (Morton) BS  Accounting
61550 Martin, Brooke M. (Morton) MARCH  Architecture
61554 Barber, Matthew W. (Pekin) BS  Information Systems Technologies
61554 McIntyre, Katherine A. (Pekin) BA  Languages, Cultures, and International Studies
61571 Jennison, Elizabeth C. (Washington) BS  University Studies
61571 Mullen, Ryan S. (Washington) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61603 Webb, ChaTonia M. (Peoria) BS  Social Work
61604 Puent, Justin M. (Peoria) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61604 Simmons, Jeremy L. (Peoria) MM  Music
61611 Barnett, Justin D. (East Peoria) BA  Political Science
61614 Disney, Rachel M. (Peoria) BS  Zoology
61614 Grimm, Scott M. (Peoria) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61615 Alejo, Franchesca (Peoria) BS  Aviation Management
61701 Satkamp, Claire C. (Bloomington) BA  Cinema and Photography
61704 Gocker, Rachel M. (Bloomington) BS  Zoology
61704 McCullers, Robert J. (Bloomington) MS  Fire Service and Homeland Security Management
61704 Thomas, Andrew C. (Bloomington) AAS  Aviation Flight
61704 Thomas, Andrew C. (Bloomington) BS  Aviation Management
61704 Vinciguerra, Erin M. (Bloomington) BA  Criminology and Criminal Justice
61705 Roberts, Stephanie L. (Bloomington) BS  Management
61705 Stephey, Michael D. (Bloomington) BS  Business and Administration
61724 Sloat, Cody R. (Bellflower) BS  Biological Sciences
61727 Grimm, Patrick Z. (Clinton) BS  Engineering Technology
61727 Murphy, Paul B. (Clinton) BS  Forestry
61745 Toohill, John W. (Heyworth) BS  Recreation
61752 Vanvoorhis, Joshua (Le Roy) BS  Industrial Technology
61761 Allen, Zachery S. (Normal) BS  Biological Sciences
61761 Farris, April M. (Normal) BA  Psychology
61801 Anderson, Margaret K. (Urbana) BS  Recreation
61801 Murphy, Kyle R. (Urbana) BS  Information Systems Technologies
61801 Schrepfer, Maxim (Urbana) BS  Automotive Technology
61802 Jones-Conley, Daryus B. (Urbana) BFA  Art
61821 Veselsky, Theodore J. (Champaign) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61822 Hays, Valerie M. (Champaign) JD  Law
61832 Baer, Edward S. (Danville) BS  History
61834 Foley, Tyler J. (Danville) BS  Industrial Technology
61840 Carmien, Hans H. (Dewey) BS  Agribusiness Economics
61847 Fiedler, Kristofer T. (Gifford) BS  Technical Resource Management
61853 Bridgman, John D. (Mahomet) BA  Music
61853 Wallace, Amanda C. (Mahomet) BA  Psychology
61856 Rook, Carly N. (Monticello) BS  Radiologic Sciences
61856 Wells, Matthew J. (Monticello) BS  Journalism
61862 Miles, Davin L. (Penfield) AAS  Aviation Flight
61862 Miles, Davin L. (Penfield) BS  Aviation Management
61873 Hill, Lauren M. (Saint Joseph) BS  Sport Administration
61873 McCoy, Austin D. (Saint Joseph) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61877 Horton, Samual D. (Sidney) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61884 Fogerson, Kyle W. (White Heath) BS  Horticulture
61910 Garza Lazo, Roberto (Arcola) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61920 Martinez, Joseph W. (Charleston) BFA  Art
61929 Vodde, Blair (Hammond) BS  Industrial Management and Applied Engineering
61931 Sherman, Austin D. (Humboldt) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
61943 Meyer, Austin E. (Oakland) BS  Technical Resource Management
61951 Floyd, Nicole E. (Sullivan) BS  Exercise Science
61957 Hostetter, Adam J. (Windsor) BS  Geography and Environmental Resources
62009 Koyne, Kayla N. (Benld) JD  Law
62012 Cole, Kayla S. (Brighton) BS  Forestry
62022 Holland, Justine N. (Dow) BS  Early Childhood
62024 Moore, Abigail J. (East Alton) BA  Criminology and Criminal Justice
62025 Behum, Paul T. (Edwardsville) PHD  Environmental Resources and Policy
62025 McCormick, Annie B. (Edwardsville) BS  Elementary Education
62034 Hanson, John C. (Glen Carbon) JD  Law
62034 Kim, Megan M. (Glen Carbon) BS  Workforce Education and Development
62056 Grosenheider, Zach A. (Litchfield) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62074 Sirko, Cynthia N. (New Douglas) BS  Animal Science
62205 Cannon, Mikala A. (East Saint Louis) BA  Radio, Television, and Digital Media
62206 Moore, Jamaal L. (Cahokia) BS  Rehabilitation Services
62207 Lewis, Mack A. (East Saint Louis) BS  Journalism
62208 Nicholls, Stephen (Fairview Heights) BS  Industrial Technology
62216 Poettker, Kyle P. (Aviston) MACC  Accountancy
62220 Jett, Drew A. (Belleville) BS  Industrial Technology
62220 Mcgillem, Kayla M. (Belleville) BS  Elementary Education
62221 McGlasson, Nicholas T. (Belleville) BS  Sport Administration
62221 Mode, Tyler J. (Belleville) BS  Information Systems Technologies
62221 Nollau, Justin L. (Belleville) JD  Law
62225 Smith, Paul D. (Scott AFB) BS  Workforce Education and Development
62226 Borawski, Jaryd (Swansea) BS  Accounting
62226 Eilering, Debra S. (Swansea) MARCH  Architecture
62226 Taylor, Carmenisha L. (Swansea) BS  Workforce Education and Development
62230 Wood, Amie K. (Breese) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62231 Toennies, Courtney L. (Carlyle) BS  Health Care Management
62233 Hazel, Gabryn L. (Chester) JD  Law
62233 Horn, Ashley M. (Chester) BS  Information Systems Technologies
62234 Eversmann, Tyler S. (Collinsville) BA  Radio, Television, and Digital Media
62234 Hayes, Brianna N. (Collinsville) BS  Health Care Management
62234 Lynk III, Edward P. (Collinsville) BS  Industrial Technology
62234 Scholl, Alexander J. (Collinsville) AAS  Aviation Flight
62234 Scholl, Alexander J. (Collinsville) BS  Aviation Management
62236 Jenkins, Matthew (Columbia) MS  Plant, Soil, and Agricultural Systems
62236 Kelling, Logan A. (Columbia) BS  Agricultural Systems
62236 Razer, Abby B. (Columbia) PHD  Education - Curriculum and Instruction
62236 Schmidt, Daniel J. (Columbia) BS  Animal Science
62236 Vogt, Victoria M. (Columbia) MS  Plant, Soil, and Agricultural Systems
62241 Dethrow, Nicole M. (Ellis Grove) BS  Biological Sciences
62242 Langrehr, Zachary W. (Evansville) BS  Accounting
62243 Vogelgesang, Sara (Freeburg) BS  Business and Administration
62245 Becker, Brittany N. (Germantown) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62246 Mollet, Nicole E. (Greenville) JD  Law
62246 Walter, Cameron L. (Greenville) BA  Criminology and Criminal Justice
62246 Woker, Kayley B. (Greenville) BS  Agricultural Systems and Education
62249 Goeke, Patrick B. (Highland) BA  Cinema and Photography
62249 Reilson, Colby R. (Highland) BS  Agricultural Systems and Education
62257 Funk, Marie E. (Marissa) MS  Food and Nutrition
62258 Albers, Eric D. (Mascoutah) BS  Workforce Education and Development
62258 Bruning, Jacob C. (Mascoutah) MARCH  Architecture
62258 Furby, Leanne M. (Mascoutah) PHD  Education - Curriculum and Instruction
62263 Dalaviras, Jordan S. (Nashville) BS  Civil Engineering
62263 Emling, Eric A. (Nashville) BS  Business and Administration
62263 Guetersloh, Dale W. (Nashville) BS  Industrial Technology
62269 Kordecki, Jessica-Lynn A. (O Fallon) BS  Geology
62269 Price IV, Thomas L. (O Fallon) BA  Cinema and Photography
62271 Moore, Courtney D. (Okawville) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62272 Williams, Rebecca M. (Percy) BS  Dental Hygiene
62274 Bledsoe, Mary K. (Pinckneyville) BS  Technical Resource Management
62274 Fisher, Wesley D. (Pinckneyville) BS  Information Systems Technologies
62274 Schneider, Samantha L. (Pinckneyville) MS  Food and Nutrition
62274 Timpner, William V. (Pinckneyville) BS  Agricultural Systems and Education
62278 Cowell, Brook T. (Red Bud) MSED  Recreation
62281 Kucinick, Whitney E. (Saint Jacob) BS  Workforce Education and Development
62288 Box, Stephanie D. (Steeleville) MA  Criminology and Criminal Justice
62288 Smith, Colin J. (Steeleville) BS  Exercise Science
62292 Morrison, Minta M. (Tilden) BS  Elementary Education
62293 Timmermann, Andrew S. (Trenton) BS  Agricultural Systems and Education
62298 Castillo, Andrew (Waterloo) BS  Finance
62298 Gregson, George (Waterloo) BS  Agricultural Systems and Education
62298 Schultheis, Steven A. (Waterloo) BS  Finance
62321 Hocker, Marissa R. (Carthage) BS  Agribusiness Economics
62351 Doyle, Andrew D. (Mendon) BS  Animal Science
62401 Galeener, Brandon K. (Effingham) BS  Information Systems Technologies
62401 Plummer, Cassandra D. (Effingham) BS  Accounting
62401 Ritz, James D. (Effingham) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62401 Tate, Jordan D. (Effingham) BS  Geography and Environmental Resources
62411 McGinnis, Jordan W. (Altamont) BS  Forestry
62420 Thompson, Darbie L. (Casey) BFA  Art
62424 Cox, Derek N. (Dieterich) BS  Electronic Systems Technologies
62442 Sanders, Mitchell W. (Martinsville) BS  Biological Sciences
62443 Hill, Logan A. (Mason) BS  Agricultural Systems and Education
62447 Cornell, Courtney K. (Neoga) BS  Architectural Studies
62449 Smith, Seth J. (Oblong) BS  Business Economics
62450 Brian, Jesse J. (Olney) BS  Automotive Technology
62454 Brown, Brady A. (Robinson) MSED  Kinesiology
62467 Apke, Clayton C. (Teutopolis) BS  Agricultural Systems and Education
62467 Deters, Brittany T. (Teutopolis) BS  Journalism
62467 Ochs, Curtis M. (Teutopolis) BS  Technical Resource Management
62473 Wilkins, Michelle J. (Watson) BS  Technical Resource Management
62520 Bauer, Andrew J. (Dawson) BS  Civil Engineering
62521 Sowa, Gavin M. (Decatur) MS  Molecular Biology, Microbiology, and Biochemistry
62521 Sylvester, Trevon A. (Decatur) BA  Political Science
62522 Albers, Edward T. (Decatur) BS  Agricultural Systems and Education
62522 Spencer, Robert (Decatur) MS  Quality Engineering and Management
62526 Fisher, Oswald A. (Decatur) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62526 Lampley, Matthew T. (Decatur) BA  Criminology and Criminal Justice
62526 Peterson, Khalisha M. (Decatur) BA  Psychology
62526 Peterson, Khalisha M. (Decatur) BS  Biological Sciences
62526 Robbins, Elizabeth C. (Decatur) BS  Business and Administration
62526 Wade, Evan F. (Decatur) AAS  Aviation Flight
62535 Modro II, Timothy W. (Forsyth) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62558 Mier, Brendan P. (Pawnee) BA  Criminology and Criminal Justice
62563 Davis, Joshua S. (Rochester) BS  Accounting
62563 Ishmael, Alexandra M. (Rochester) BS  Human Nutrition and Dietetics
62565 Bryson, Levi S. (Shelbyville) BS  Aviation Management
62568 Handegan, Nathan (Taylorville) JD  Law
62568 Rickman, Tiffany L. (Taylorville) BS  Human Nutrition and Dietetics
62626 Nolan, Brett E. (Carlinville) BS  Biological Sciences
62626 Rives, Joshua C. (Carlinville) BA  Art
62629 Robinson, Stephen T. (Chatham) BS  Accounting
62644 Friedrich, Mary J. (Havana) MS  Behavior Analysis and Therapy
62650 Ingram, Taylor R. (Jacksonville) BS  Plant Biology
62650 Morrissey, Joanna M. (Jacksonville) MS  Behavior Analysis and Therapy
62656 Rekart, Benjamin L. (Lincoln) BS  Health Care Management
62702 Begando, Steven V. (Springfield) BS  Health Care Management
62702 Brockamp, Robert L. (Springfield) BA  Psychology
62703 Alexander, Kila R. (Springfield) BS  Workforce Education and Development
62703 Cearley, Jack R. (Springfield) BS  Forestry
62703 Gant, Nicholas A. (Springfield) BS  University Studies
62704 Lantz, Sophia F. (Springfield) BS  Animal Science
62704 Meyer, Charity G. (Springfield) BS  Zoology
62704 Simon, Michael J. (Springfield) BS  Exercise Science
62704 Turley, Adam P. (Springfield) BS  Technical Resource Management
62711 Colburn, Megan E. (Springfield) BS  Zoology
62711 Winnick, Andrew (Springfield) BS  Accounting
62712 Davis, Tasha C. (Springfield) BS  Workforce Education and Development
62712 Dixon, John G. (Springfield) BS  Accounting
62712 Murphy, Nicholas R. (Springfield) BA  Criminology and Criminal Justice
62712 Sloat, Johnathan D. (Springfield) BS  Marketing
62801 Brown, Jessica M. (Centralia) BA  Psychology
62801 Faulkner, Norman D. (Centralia) MSED  Curriculum and Instruction
62801 Jones, William A. (Centralia) BS  University Studies
62801 Love, Laraine L. (Centralia) BS  Mathematics
62801 Smith, Jordan C. (Centralia) BS  Forestry
62803 Holle, Devin M. (Hoyleton) BS  Technical Resource Management
62812 Boner, Ryan P. (Benton) BS  Technical Resource Management
62812 Corn, Timothy L. (Benton) BS  Sport Administration
62812 Lawrence, Vanessa E. (Benton) BS  Social Work
62812 Mitchell, Andrew D. (Benton) BS  Management
62812 Phillips, Abra V. (Benton) BS  Accounting
62821 Coy, Cassandra A. (Carmi) BS  Public Health
62821 Winkleman, David T. (Carmi) BS  Information Systems Technologies
62822 Jones, Stacy L. (Christopher) BS  Biological Sciences
62822 Kenniker, Benjamin A. (Christopher) BS  Elementary Education
62827 Smithpeters, Dana L. (Crossville) MSED  Curriculum and Instruction
62828 Cross, Tyler W. (Dahlgren) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62831 Musial, Alexandria N. (Du Bois) BA  History
62832 Coleman, Noah K. (Du Quoin) BS  English
62832 Hamlin, Tomi M. (Du Quoin) BS  Elementary Education
62832 Henk, Matthew D. (Du Quoin) BS  Electronic Systems Technologies
62832 Mozelewski, Sasha R. (Du Quoin) BS  Biological Sciences
62832 Swayne, Spenser G. (Du Quoin) BA  Radio, Television, and Digital Media
62832 Ward, Brittany D. (Du Quoin) BS  Management
62832 Williams, Colby J. (Du Quoin) BS  English
62836 Johnson, Benjamin W. (Ewing) MS  Agribusiness Economics
62837 Koker, Caleb J. (Fairfield) BA  Criminology and Criminal Justice
62839 Engelmeier, Lizabeth J. (Flora) BA  English
62839 Li, Danny (Flora) BS  Accounting
62839 Walden, Clayton A. (Flora) BA  Criminology and Criminal Justice
62849 Decker, Lori L. (Iuka) MSED  Curriculum and Instruction
62849 Duncan, Cricia B. (Iuka) BS  Accounting
62858 Lewis, Derrian J. (Louisville) BA  Psychology
62858 Vandyke, Heath H. (Louisville) BS  Technical Resource Management
62859 Allen, Brady (Mc Leansboro) JD  Law
62859 Mitchell, Kyle A. (Mc Leansboro) BS  Exercise Science
62863 Hampsten, Derick L. (Mount Carmel) BS  Automotive Technology
62863 Mcgill, Peyton L. (Mount Carmel) BS  Accounting
62863 Wagner, Nathaniel G. (Mount Carmel) BS  Information Systems Technologies
62863 Zimmer, Derek R. (Mount Carmel) BS  Information Systems Technologies
62864 Burrough, Kelsey A. (Mount Vernon) MSED  Curriculum and Instruction
62864 Conley, Aaron M. (Mount Vernon) BS  Zoology
62864 Conley, Ryan S. (Mount Vernon) BS  Civil Engineering
62864 Heater, Allison R. (Mount Vernon) MA  Criminology and Criminal Justice
62864 Jones, Zackary K. (Mount Vernon) BS  Agricultural Systems and Education
62864 Piercy, Hannah N. (Mount Vernon) BS  Elementary Education
62864 Reever, Miles K. (Mount Vernon) BS  Information Systems Technologies
62869 Buttry, Nancy K. (Norris City) PHD  Education - Health Education
62881 Crouse, Mallory L. (Salem) MSED  Curriculum and Instruction
62881 Hawkins, Abigail (Salem) MSED  Curriculum and Instruction
62881 Krieg, Savannah R. (Salem) BA  Criminology and Criminal Justice
62881 Miller, Dylan W. (Salem) BS  Industrial Technology
62883 Kabat, Courtney C. (Scheller) BS  Communication Studies
62884 Bays, Matthew D. (Sesser) BS  Accounting
62884 Rounds, Megan S. (Sesser) MSED  Curriculum and Instruction
62885 Goldsmith, Heidi L. (Shobonier) BA  Zoology
62890 Heusner, Robert (Thompsonville) BS  Physiology
62891 Hampleman, Michael S. (Valier) JD  Law
62893 Mullens, Harley D. (Walnut Hill) BA  University Studies
62894 Carter, Jacob R. (Waltonville) BS  Agribusiness Economics
62895 Mays, Derek (Wayne City) MSED  Curriculum and Instruction
62895 Mays, Staci D. (Wayne City) MSED  Curriculum and Instruction
62896 Milligan, Heather M. (West Frankfort) BS  Social Work
62906 Beanland, Alesia D. (Anna) MSED  Workforce Education and Development
62906 Dillow, Kenzie L. (Anna) BA  Radio, Television, and Digital Media
62906 Dunkel-Jackson, Sarah M. (Anna) PHD  Rehabilitation
62906 Fox, Makaenne E. (Anna) BS  Biological Sciences
62906 Johnson, Angela K. (Anna) BS  University Studies
62906 LeFevre, Hanna C. (Anna) MS  Rehabilitation Counseling
62906 Miller, Abigail L. (Anna) BS  Business Economics
62907 Heine, Brian A. (Ava) BS  Chemistry
62912 Livesay, Jennifer C. (Buncombe) BA  Sociology
62912 Mercer, Assiah N. (Buncombe) BS  Management
62914 Coleman, Jocelyn A. (Cairo) BS  University Studies
62914 Ellis, Jimmy L. (Cairo) BS  Speech Communication
62914 Jangjirawat, Shatoyria L. (Cairo) BS  Accounting
62914 Matthews, Brittany R. (Cairo) BS  Early Childhood
62918 Brown, Alaina A. (Carterville) BS  Social Work
62918 Gandrimas, Krystal M. (Carterville) BS  Zoology
62918 McKinney, Stacey L. (Carterville) MSED  Workforce Education and Development
62918 Parker, Miranda N. (Carterville) BS  Elementary Education
62918 Robinson, Amelia K. (Carterville) BS  Biological Sciences
62918 Robinson, Charles W. (Carterville) MBA  Business Administration
62918 Samuel, Dalton M. (Carterville) BS  Exercise Science
62918 Stenhaug, Adam P. (Carterville) BA  Cinema and Photography
62918 Taylor, Alex E. (Carterville) BS  Mechanical Engineering
62918 Wachter, Neal E. (Carterville) BS  Information Systems Technologies
62918 Wallace, Taylor D. (Carterville) BA  English
62918 Williamson Jr., Michael D. (Carterville) MSED  Kinesiology
62918 Yates, David M. (Carterville) MSED  Workforce Education and Development
62920 Wiggs, Blake A. (Cobden) BS  Agribusiness Economics
62924 Anglin-Brooker, Melissa (De Soto) BA  Psychology
62924 Johnson, Ann M. (De Soto) CERT  Women, Gender, and Sexuality Studies
62924 Johnson, Donovan C. (De Soto) BM  Music
62924 Reigle, Nathan T. (De Soto) BS  Aviation Management
62924 Seidler, Dustin A. (De Soto) MA  Psychology
62924 Tester, Sarah M. (De Soto) MSED  Counselor Education
62933 Castillo Cepin, Gregorio A. (Energy) MS  Electrical and Computer Engineering
62938 Simmons, Stephen N. (Golconda) BA  Criminology and Criminal Justice
62939 Francis, Christie A. (Goreville) BS  Elementary Education
62939 Kelly, Mary Margaret (Goreville) BA  University Studies
62940 Meggs, Dylan W. (Gorham) BS  Business and Administration
62943 Pearl, Victoria M. (Grantsburg) BS  Elementary Education
62946 Fellers, Amy E. (Harrisburg) MA  Economics
62946 Keating, Patrick W. (Harrisburg) JD  Law
62946 Lukancic, Khara D. (Harrisburg) MS  Geography and Environmental Resources
62946 Murphy, Charles J. (Harrisburg) BS  Mathematics
62946 Troester, Joshua T. (Harrisburg) MA  Foreign Languages and Literatures
62946 Tuttle, Makenzie L. (Harrisburg) BS  Elementary Education
62946 Wren, McKayla A. (Harrisburg) BS  Early Childhood
62948 Clark-Stokes, Robert E. (Herrin) MSED  Educational Administration
62948 Hankins, Brittni L. (Herrin) BS  Health Care Management
62948 Herman, Rebecca J. (Herrin) BS  Human Nutrition and Dietetics
62948 Hoague, Fletcher S. (Herrin) BA  Languages, Cultures, and International Studies
62948 Jones, Kathleen A. (Herrin) PHD  Education - Educational Administration
62948 Little-Davis, Laverne L. (Herrin) BS  Communication Disorders & Sciences
62948 Pangburn, Wyatt M. (Herrin) BS  Marketing
62948 Pisoni, Joel A. (Herrin) BS  Forestry
62948 Wagley, Tori K. (Herrin) BS  Management
62948 White, Dakota L. (Herrin) BA  Psychology
62950 Taylor, Kaitlen N. (Jacob) BS  Rehabilitation Services
62951 Burgess, Joseph G. (Johnston City) BS  Sport Administration
62951 Cook, Nicole M. (Johnston City) BA  Criminology and Criminal Justice
62951 Glasco, Bryce A. (Johnston City) BS  Exercise Science
62951 Imhoff, Drew C. (Johnston City) BS  Mathematics
62951 McCabe, Jennifer G. (Johnston City) MSED  Curriculum and Instruction
62951 Sullivan, Tara M. (Johnston City) MSED  Educational Administration
62952 Coleman, Jessica A. (Jonesboro) BS  Elementary Education
62958 Conrad, Mia C. (Makanda) BS  Social Work
62958 Kavish, Daniel R. (Makanda) PHD  Criminology and Criminal Justice
62958 Wrase, Benjamin M. (Makanda) MSW  Social Work
62959 Boyd, Wendy L. (Marion) BS  Accounting
62959 Bradley, Brett M. (Marion) MPAD  Public Administration
62959 Brown, Jimmy (Marion) BS  Information Systems Technologies
62959 Clark, Kelsea M. (Marion) BS  Elementary Education
62959 Corzine, Douglas E. (Marion) MSED  Educational Administration
62959 Crosby, Timothy J. (Marion) JD  Law
62959 Davis, Jacob (Marion) MSED  Educational Administration
62959 DeMattei, Emily A. (Marion) BS  Social Work
62959 Fisher, Erin N. (Marion) BA  Radio, Television, and Digital Media
62959 Galloway, Jennifer (Marion) BS  Workforce Education and Development
62959 Graham, Sylvia H. (Marion) BM  Music
62959 McGee, Nathan D. (Marion) BS  Mechanical Engineering
62959 McGuire, Victoria R. (Marion) BS  Management
62959 Mieldezis, Joshua A. (Marion) BS  Physical Education Teacher Education
62959 Moake, Sarah A. (Marion) BA  Psychology
62959 Moore, Samantha R. (Marion) BS  Accounting
62959 Newman, Kyle D. (Marion) MS  Biomedical Engineering
62959 Page, Bridgette A. (Marion) MSED  Curriculum and Instruction
62959 Peebles, Ethan D. (Marion) BA  Criminology and Criminal Justice
62959 Shepard, Casey J. (Marion) MSED  Workforce Education and Development
62959 Smith, Cayenne N. (Marion) BS  Civil Engineering
62959 Staley, Lauryn N. (Marion) BS  Social Work
62959 Walter, Kevin V. (Marion) BS  Mechanical Engineering
62959 Watson, Hope E. (Marion) BA  University Studies
62960 Prevallet, Julie E. (Metropolis) BS  Aviation Management
62964 Dunaway, Matthew R. (Mounds) BS  Workforce Education and Development
62966 Batchelder, Kelly M. (Murphysboro) CERT  Women, Gender, and Sexuality Studies
62966 Brittingham, Samuel J. (Murphysboro) BA  Economics
62966 Brooks, David M. (Murphysboro) BA  Radio, Television, and Digital Media
62966 Butler, Lisa A. (Murphysboro) MSED  Workforce Education and Development
62966 Christensen, Kenneth E. (Murphysboro) BA  Cinema and Photography
62966 Cyr, Blaine A. (Murphysboro) BS  Aviation Management
62966 Hayes, Dawn M. (Murphysboro) MSED  Curriculum and Instruction
62966 Hunziker, Jonathan S. (Murphysboro) BS  Information Systems Technologies
62966 Koch, Heather L. (Murphysboro) BS  Information Systems Technologies
62966 Lach, Nicholas C. (Murphysboro) MSED  Workforce Education and Development
62966 Lawless, Allen J. (Murphysboro) BS  Technical Resource Management
62966 Meyer, Matthew J. (Murphysboro) MSED  Workforce Education and Development
62966 Miller, Kyle M. (Murphysboro) BS  Computer Engineering
62966 Miller, Kyle M. (Murphysboro) BS  Electrical Engineering
62966 Powell, KirkLeroy J. (Murphysboro) BS  Computer Science
62966 Pye, Tiarya D. (Murphysboro) BA  University Studies
62966 Rose, Mitchell T. (Murphysboro) BS  Automotive Technology
62966 Schmid, Michelle L. (Murphysboro) BS  Business and Administration
62966 White, Meredith A. (Murphysboro) BS  Recreation
62974 Stroud, Latasha M. (Pittsburg) BA  Criminology and Criminal Justice
62975 Todd, Matthew A. (Pomona) MSED  Educational Administration
62977 McGuire, Benjamin A. (Raleigh) BA  History
62983 Pierce, Melissa A. (Royalton) BS  Technical Resource Management
62985 Adams, Austin T. (Simpson) BS  Industrial Management and Applied Engineering
62992 Goins, Cody (Ullin) BS  Crop, Soil, and Environmental Management
62992 Nelson, Darmez J. (Ullin) BA  Psychology
62994 Tuthill, Jodi L. (Vergennes) BS  Health Care Management
62995 Lane, Jacob S. (Vienna) BS  History
62997 Ross, Jennifer S. (Willisville) BS  Business and Administration
62998 Hileman, Chase Q. (Wolf Lake) BS  Journalism
62999 Lampley, Adam L. (Zeigler) BS  Information Systems Technologies
62999 Miller, Sara F. (Zeigler) BS  Accounting